صفحه 55 از 59 نخستنخست ... 5454647484950515253545556575859 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 541 تا 550 , از مجموع 586

موضوع: کمک هزینه ISU - مدارک مورد نیاز و سوالات مربوطه

Moderator

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU - مدارک مورد نیاز و سوالات مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط feereeshteeh نمایش پست ها
    ای بابا مگه میشه؟!! ((
    خب قاعدتا باید یه آپشنی چیزی برای ما باشه نه؟ خیلی بد میشه اینجوری که. من حتی برای ترم بعد هم نمیتونم اقدام کنم یعنی؟ ترم بهار.
    برای اطلاع بیشتر به قسمت مربوط به بورس مالی دانشگاهت ایمیل بزن و بگو بهت کمک میکنن.
    راجب نرم بهار نه نمیشه چون بورس مالی سالی یه بار برای ترم اول میشه که شامل یه سال هست.
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

دوستان تو این قسمت فرم درخواست بورس حتما باید یکی از این گزینه ها رو بله بزنیم! من که هیچ کدومش شاملم نمیشه چی کار کنم؟ یعنی بزنم جامعه مذهبی و اینا؟
    Sei orfano di entrambi i genitori? SI NO
    Sei indipendente dalla famiglia di origine e possiedi tutti i requisiti previsti dalla normativa vigente? SI NO
    Vivi presso una comunità religiosa o di altro tipo? SI NO

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام دوستان. میخواستم بدونم متن اقرارنامه ای که سرپرست خانوار باید تهیه کنه دقیقا چی باید باه. من یه اقرارنامه از پدرم برای دارالتجمه فرستادم ولی گفتن که دادگستری و وزارت خارجه به متن ایراد گرفته چون و مهرها رو نزدن. چون داخل اقرارنامه نوشته شده بود که اعضای تحت تکفل پدرم فاقد هرگونه درآمد و کاری هستند. خواستم بدونم چه متنی میتونه مناسب باشه که ایرادی نتونن ازش بگیرن.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    زبان و ادبیات ایتالیایی دانشگاه تهران

آيا سازمان مربوط به بورسيه در شهر رم Laziodisu.it است؟
    آيا فقط كسي كه بورسيه دارد مي تواند از خوابگاه دانشگاه استفاده كند يا بدون داشتن بورسيه هم مي توان تقاضاي خوابگاه كرد؟

Junior Member sh_sh_r آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    energy Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام دوستان. میخواستم بدونم متن اقرارنامه ای که سرپرست خانوار باید تهیه کنه دقیقا چی باید باه. من یه اقرارنامه از پدرم برای دارالتجمه فرستادم ولی گفتن که دادگستری و وزارت خارجه به متن ایراد گرفته چون و مهرها رو نزدن. چون داخل اقرارنامه نوشته شده بود که اعضای تحت تکفل پدرم فاقد هرگونه درآمد و کاری هستند. خواستم بدونم چه متنی میتونه مناسب باشه که ایرادی نتونن ازش بگیرن.
    باید حتما ذکر کنید که مادرتون خانه دار هستند و فاقد شغل و درامد می باشند /موفق باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Material science and engineering in IUST

سلام دوستان عزیز
    یک سوال؟
    الان این مهلت برای اقدام واسه بورس DSU واسه میلان گذشته؟؟؟ ددلاینش تا کیه؟ یا تا کی بودده؟؟؟؟؟
    من الان پذیرش first call واسه 2015 از میلان دارم و میخواستم بدونم الان میتونم برای DSU اقدام کنم یا نه؟
    سپاس

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط fered_sch نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز
    یک سوال؟
    الان این مهلت برای اقدام واسه بورس DSU واسه میلان گذشته؟؟؟ ددلاینش تا کیه؟ یا تا کی بودده؟؟؟؟؟
    من الان پذیرش first call واسه 2015 از میلان دارم و میخواستم بدونم الان میتونم برای DSU اقدام کنم یا نه؟
    سپاس
    درود
    آقاااااا چقدر عجله داریییییییییی
    کلی هنوز مونده برای بورس تیر ماه اینا شروع میشه نگران نباش فروم رو دنبال کن به موقعش اپلای میکنی.
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

سلام ، دوستان ، من شاهين هستم - براي ترم سپتامبر ٢٠١٥ دانشگاه polimi رشته طراحي صنعتي در مقطع ليسانس دارم اقدام ميكنم ، چند سوال داشتم اميدوارم راهنماييم بكنيد! سپاس

اصولا در مقطع ليسانس بورسيه اي تعلق مي گيره به من از هر نوعش ؟

من با عمه ام زندگي ميكنم و هيچ اطلاعي از پدر و مادرم ندارم ! آيا عمه ام بعنوان اسپانسرم ميتونه باشه ؟ بازنشسته تامين اجتماعيه ! مي توانم كل هزينه ليسانسم رو به صورت ريالي در يك حساب واريز بكنم و موجودي تاييد شده از بانك مركزي رو نشان سفارت بدم ؟! چكاري انجام بدم كه بورسيه بگيرم؟!

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط shahin_board نمایش پست ها
    سلام ، دوستان ، من شاهين هستم - براي ترم سپتامبر ٢٠١٥ دانشگاه polimi رشته طراحي صنعتي در مقطع ليسانس دارم اقدام ميكنم ، چند سوال داشتم اميدوارم راهنماييم بكنيد! سپاس

اصولا در مقطع ليسانس بورسيه اي تعلق مي گيره به من از هر نوعش ؟

من با عمه ام زندگي ميكنم و هيچ اطلاعي از پدر و مادرم ندارم ! آيا عمه ام بعنوان اسپانسرم ميتونه باشه ؟ بازنشسته تامين اجتماعيه ! مي توانم كل هزينه ليسانسم رو به صورت ريالي در يك حساب واريز بكنم و موجودي تاييد شده از بانك مركزي رو نشان سفارت بدم ؟! چكاري انجام بدم كه بورسيه بگيرم؟!
    درود
    از دانشگاه نه ولی برای بورس مالی یا همون dsu میتونی اقدام کنی.
    شما همچنین باید در نظر بگیری که برای مقطع لیسانس امتحان ورودی هست.

باید ثابت کنی و عمه شما توی دفترخونه یه اقرار نامه بنویسه که به نا به این دلایل سرپرست ایشون من هستم و و مشخصات و کارش و کامل توضیح بده.
    بله همه همین کار رو میکنن پول رو واریز میکنی یه مانده حساب یوروییی میگیری و تمام.

Junior Member misha12347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master of architectural design - politecnico di milano

بچه ها من پذیرش ترم بهارو دارم. میتونم مدارکمو از الان آماده کنم که وقتی رفتم میلان،واسه ترم بعد که سپتامبر هست اقدام کنم دیگه؟ حالا توی متن اجاره نامه باید بنویسم که این اجاره از چند ماه آخر سال ۲۰۱۴ شروع شده و تا نیمه های ۲۰۱۵ هم ادامه داره.درسته؟
    سوال بعدم اینه که مقدار اجاره رو چقدر بنویسم ماهانه وقتی حقوق ماهیانه سرپرست ۸۰۰ هزار تومن هست؟ چون باید یه مقدار معقول بزنم دیگه.
    اجاره نامه باید بنام سرپرست خانواده یا همون پدرم باشه حتما؟
    بجز اقرار نامه، فرم خود اظهاری مادر مبنی بر خانه دار بودن هم لازمه؟
    ممنونم
    خدایان ، عاشق فاتحان جنگند!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)