صفحه 6 از 59 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 586

موضوع: کمک هزینه ISU - مدارک مورد نیاز و سوالات مربوطه

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Engineering of Computing Systems,Polimi,Como Campus

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU - مدارک مورد نیاز و سوالات مربوطه

سلام دوستان
    توی گواهی یورویی که از بانک مرکزی گرفتم فیش حقوقی رو با نرخ مرجع تبدیل کردن. درسته دیگه؟
    من توی فرم درخواست زده بودم که مبادله ای هم می خوام حساب شه اما فقط نرخ مرجع محاسبه شده.
    کدوم درسته؟؟

Senior Member

بچه ها من پدرم تو بانک مرکزی کار میکنه ولی میخوام بجای فیش حقوقیش گوهی حقوقیشو بگیرم که فلانی انقدر درآمدشه.چون فیش حقوقیش الکی 3 تومن هست ولی عملا 1 تومنش دستمونو میگیره.به بانک که میگم اینو درست کن میگه فیش دولتیو نمیتونیم دست ببریم توش.حالا میخوام بدونم اگه یه گواهی از بانک بیرم که فلانی انقدر درآمدشه(چون تو این گواهی میتونن بزنن که چقدرش دستمونو میگیره ماهانه) این گواهی اکی هست اگه بدم واسه ترجمه رسمی ای فیش حقوقی؟

Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Engineering of Computing Systems,Polimi,Como Campus

نقل قول نوشته اصلی توسط yas128 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    توی گواهی یورویی که از بانک مرکزی گرفتم فیش حقوقی رو با نرخ مرجع تبدیل کردن. درسته دیگه؟
    من توی فرم درخواست زده بودم که مبادله ای هم می خوام حساب شه اما فقط نرخ مرجع محاسبه شده.
    کدوم درسته؟؟
    بچه ها ممکنه یکی جوابمو بده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    بچه ها من پدرم تو بانک مرکزی کار میکنه ولی میخوام بجای فیش حقوقیش گوهی حقوقیشو بگیرم که فلانی انقدر درآمدشه.چون فیش حقوقیش الکی 3 تومن هست ولی عملا 1 تومنش دستمونو میگیره.به بانک که میگم اینو درست کن میگه فیش دولتیو نمیتونیم دست ببریم توش.حالا میخوام بدونم اگه یه گواهی از بانک بیرم که فلانی انقدر درآمدشه(چون تو این گواهی میتونن بزنن که چقدرش دستمونو میگیره ماهانه) این گواهی اکی هست اگه بدم واسه ترجمه رسمی ای فیش حقوقی؟
    فکر کنم مهم همینه که چقدر دریافت میکنن بعد از اینکه بیمه و... از حقوق کم بشه. مگه تو فیش حقوقی کسریات رو نمیزنن؟

دوستان مقدار اجاره خونه رو به یورو نمی خوان؟ همون اجاره نامه رو به ریال بدم ترجمه؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط neou575 نمایش پست ها
    فکر کنم مهم همینه که چقدر دریافت میکنن بعد از اینکه بیمه و... از حقوق کم بشه. مگه تو فیش حقوقی کسریات رو نمیزنن؟
    والا میزنن ولی وقتی بعد از کسری میدن دوباره قسطا و این چیزا فقط ۱تومن میمونه. حالا اگه من گواهیو بگیرم بدم ترجمه مشکلی نداره بجای فیش حقوقی؟

اگه دارالترجمه مهر دادگستری و وزارت خارجه رو بزنه فکر کنم مشکلی نداشته باشه

Junior Member

اقدام برای بورس DSUبا وجود 60,000,000تومان در حساب ضامن مغایرت نداره؟ومشکلی بوجودنمیاره؟

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    والا میزنن ولی وقتی بعد از کسری میدن دوباره قسطا و این چیزا فقط ۱تومن میمونه. حالا اگه من گواهیو بگیرم بدم ترجمه مشکلی نداره بجای فیش حقوقی؟
    اونجا شاید مشکل ساز بشه , ریسک هست .
    چون اینا تو مدارک فیش حقوقی میخوان , گواهی حقوقی هم با فیش فرق داره به هرحال , شما هردوش رو آماده کن , اونور اگه دیدی گیر میدن فیش حقوقی رو بده,اگه گیر ندادن که گواهی رو بده .

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    اونجا شاید مشکل ساز بشه , ریسک هست .
    چون اینا تو مدارک فیش حقوقی میخوان , گواهی حقوقی هم با فیش فرق داره به هرحال , شما هردوش رو آماده کن , اونور اگه دیدی گیر میدن فیش حقوقی رو بده,اگه گیر ندادن که گواهی رو بده .
    دوست من بورسو ک ازینجا باید اقدام کرد نه که بری اونجا.والا بچه هایی که پدرشون کار ولتی ندارن و ازاد دارن فیش حقوقی که ندارن همین گواهیو میگیرن.حالا اصلا فیش حقوقی به ترجمه رسمی نیاز داره یا نه؟اگه نداره که خودم یه فیش حقوقی بزنم.بچه هایی که این بورسو گرفتن میشه بیشتر کمک کنن.چون واقعا بهش نیاز دارم.اگه این گواهی حقوقیو بگیرم جای فیش میشه قالبش کرد؟توش نوشته فلانی انقدر حقوقشه و انقدر هم حق شغل میگیره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)