صفحه 7 از 59 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 586

موضوع: کمک هزینه ISU - مدارک مورد نیاز و سوالات مربوطه

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU - مدارک مورد نیاز و سوالات مربوطه

نه
    هیچ ارتباط اطلاعاتی بین سفارت و سیستم اداری ایتالیا وجود نداره

نقل قول نوشته اصلی توسط Doryan نمایش پست ها
    اقدام برای بورس DSUبا وجود 60,000,000تومان در حساب ضامن مغایرت نداره؟ومشکلی بوجودنمیاره؟

Junior Member

حتما نرخ مبادله ای باشه که از امسال ایتالیااعمال کرده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    دوست من بورسو ک ازینجا باید اقدام کرد نه که بری اونجا.والا بچه هایی که پدرشون کار ولتی ندارن و ازاد دارن فیش حقوقی که ندارن همین گواهیو میگیرن.حالا اصلا فیش حقوقی به ترجمه رسمی نیاز داره یا نه؟اگه نداره که خودم یه فیش حقوقی بزنم.بچه هایی که این بورسو گرفتن میشه بیشتر کمک کنن.چون واقعا بهش نیاز دارم.اگه این گواهی حقوقیو بگیرم جای فیش میشه قالبش کرد؟توش نوشته فلانی انقدر حقوقشه و انقدر هم حق شغل میگیره.
    باید فیش هم باشه نمیشه ئ امور خارجه مهر نمیکنه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daniyal_arj نمایش پست ها
    فرقی نمیکنه که شرکت مال خودشونه یا کس دیگه ای، مهم اینه که منبع درامدشون اونجاست و فیش حقوقی همون شرکت کفایت میکنه.
    دوست عزیز به بچه ها اطلاعات اشتباه نده باید فیش دولتی باشه دوست من

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_mk نمایش پست ها
    دوست عزیز به بچه ها اطلاعات اشتباه نده باید فیش دولتی باشه دوست من
    آقا آرش اتفاقا شما داری اشتباه میکنی چون خیلی از بچه ها گرفتن فیشاشونم دولتی نبوده و اون گواهی هم که من گفتمو امور خارجه و دادگستری تایید میکنه فقط نمیدونم ایتالیا این گواهیو قبول میکنه از من که بابام دولتی هست کارش یا نه؟البته این گواهیرو هم خود بانک صادر میکنه و معتبره فقط نمیدونم اگه ارائه کنم مشکلی واسم پیش نمیاد یا نه؟آقا دانیال شما میدونی؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    UPM

ترجمه رسمی ایتالیایی فیش حقوقی پدر (اگر پدر شغل آزاد دارد، مراجعه به صنف مربوطه و گرفتن گواهی حقوقی)

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mori65 نمایش پست ها
    ترجمه رسمی ایتالیایی فیش حقوقی پدر (اگر پدر شغل آزاد دارد، مراجعه به صنف مربوطه و گرفتن گواهی حقوقی)
    من زنگ زدم از 2 تا مترجم رسمی سفارت پرسیم گفت گواهی حقوقی برای افراد دولتی هم قبوله اونا فقط میران درآدو میخوان و نه چیز دیگه ایو و این باید ترجمه رسمی بشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Management Engineering ,Polimi,Como Campu

سلام , من واسه پیدا کردن deadline بورس DSU, فایل مربوط به سال گذشته رو چک کردم... طوری که فهمیدم انجام کارای این بورس 2 مرحله داره :
    1. complete the specific on-line form available from the following
    website: www.polimi.it/borse –-> modulo online;
    2. send the ISEEU certificate to the Financial Aid and International Mobility Service
    یعنی مرحله ارسال مدارک به صورت آنلاین و مرحله ارائه گواهی ISEEU به صورت فیزیکی
    من دنبال پیدا کردن آخرین فرصت انجام کارای بورس به صورت حضوری هستم (واسه خرید بلیط)
    و موردی که پیدا کردم 3 سپتامبر هست با این عنوان :
    The dates by which applications must be submitted are as follows: 3 September 2012,
    فقط نمیدونم این آخرین فرصت واسه ارسال مدارک به صورت آنلاینه یا تاریخ ارائه خود شخص تو ایتالیاس؟
    دوستانی که این بورس و گرفتن راهنمایی کنن..از اونجا که welcome week تو نیمه های سپتامبر هست, پیگیری حضوری کارای این بورس مستلزم اومدن زودتر به ایتالیاس؟
    ممنون ... اطلاعات واسه دانشگاه پلی تکنیک میلان میخوام ...

Senior Member

بچه ها من از 2,3 تا از دوستام تو ایتالیا پرسیدم گفتم اصلا هیچ مدرکی تایید رسمی نمیخواد بشه فقط ترجمه کنه مترجم کافیه.سال پیشم یکی از دوستام بدون تایید گرفت بورسو.اونا میگن این تایید رسمیو ما ایرانیا از خودمون در آوردیم.میشه بگین کجا نوشته که حتما مهر اور خارجه با دادگستری باید رو فیش حقوقی باشه؟(دانشگاه پلی تکنیک میلان)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط h_h نمایش پست ها
    سلام , من واسه پیدا کردن deadline بورس DSU, فایل مربوط به سال گذشته رو چک کردم... طوری که فهمیدم انجام کارای این بورس 2 مرحله داره :
    1. complete the specific on-line form available from the following
    website: www.polimi.it/borse –-> modulo online;
    2. send the ISEEU certificate to the Financial Aid and International Mobility Service
    یعنی مرحله ارسال مدارک به صورت آنلاین و مرحله ارائه گواهی ISEEU به صورت فیزیکی
    من دنبال پیدا کردن آخرین فرصت انجام کارای بورس به صورت حضوری هستم (واسه خرید بلیط)
    و موردی که پیدا کردم 3 سپتامبر هست با این عنوان :
    The dates by which applications must be submitted are as follows: 3 September 2012,
    فقط نمیدونم این آخرین فرصت واسه ارسال مدارک به صورت آنلاینه یا تاریخ ارائه خود شخص تو ایتالیاس؟
    دوستانی که این بورس و گرفتن راهنمایی کنن..از اونجا که welcome week تو نیمه های سپتامبر هست, پیگیری حضوری کارای این بورس مستلزم اومدن زودتر به ایتالیاس؟
    ممنون ... اطلاعات واسه دانشگاه پلی تکنیک میلان میخوام ...
    زمان ارسال مدارک به صورت آنلاین چه وقت واز چه طریق امکان پذیر است؟گواهی ISEEU چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)