صفحه 12 از 24 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 231

موضوع: کمک هزینه ISU - روند اقدام و پر کردن Application مربوطه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU - روند اقدام و پر کردن Application مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط raminkomaie نمایش پست ها
    این اداره ای که بالا گفتین با پلیتکنیک میلان هم طرف هست؟ بعبارتی با این اداره میشه همه کارا رو اینترنتی انجام دادو لازم نباشه قبل 2 سپتامبر بریم؟
    بله با میلان در اتباط هستن.

Junior Member ellei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر و معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط Politecnico نمایش پست ها
    ببینید، اینطور نیست که هر کس هر خوابگاهی رو که مایل بود بتونه بره. در این صورت، همه مایل هستن نزدیک ترین خوابگاه به دانشگاه رو انتخاب کنن
    معمولا روال بر اینه که بنا به امتیاز، معدل و یک سری چک لیست ها، خوابگاه ها اولویت بندی میشن. با این احتساب، خوابگاه های نزدیک تر به دانشگاه، به دانشجویان سال اول نمی رسه.
    تنها امکان موجود اینه که شما بعد از اسکان در خوابگاهی که برای شما ارایه میشه، درخواست انتقال به خوابگاه مورد نظر رو بدین تا در لیست انتظار قرار بگیرید.

آهان پس میتونیم بعد از اینکه بورس رو گرفتیم،درخواست بدیم و خوابگاه رو عوض کنیم.حالا ما اگه درخواست خوابگاه بدیم،کلا چقدر پول نقد بهمون میدن؟

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

الزاما اینطور نیست که شما درخواست بدین و سریع هم منتقل بشین! منظورم اینه که به ازای هر یک نفر که از خوابگاه دلخواه شما در طول سال خارج میشه، یک نفر از فهرست انتظار که پیش از شما درخواست داده بودن یا به هر دلیلی در نوبت هستن، کم میشه! دیگه بستگی به بخت شما داره که چند نفر در انتظار باشن!
    در مورد سوال دوم، نظام پرداخت ایالت به ایالت فرق می کنه! شما باید شهر رو بگین تا من یا دوستان آشنا به پرداخت ها در اون شهر جواب بدن

نقل قول نوشته اصلی توسط ellei نمایش پست ها
    آهان پس میتونیم بعد از اینکه بورس رو گرفتیم،درخواست بدیم و خوابگاه رو عوض کنیم.حالا ما اگه درخواست خوابگاه بدیم،کلا چقدر پول نقد بهمون میدن؟
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    زورکی که سوال جواب نمیدن , سوالای تکراری معمولا کسی حوصله اش نمیکشه دوباره جواب بده , قبلا گفته شده, همه پست های همه تاپیک هارو بخونید.
    معمولا پی دی اف رو کمتر از یه هفته میدن , شما امضا میکنی میفرستی , فرداش یه ایمیل میدن بهت که دریافت شد.
    سپاس مهدی 87
    بعد اینکه امیل زدن که دریافت کردن. چند روز طول میکشه تو پروفیلم بیاد.

نقل قول نوشته اصلی توسط joyfull نمایش پست ها
    سپاس مهدی 87
    برا من هنوز هم نیومده تو پروفایلم.
    فکر کنم باید دستی اضافه کنم (یه جا براش هست)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط joyfull نمایش پست ها
    سپاس مهدی 87
    من امضا کردشو براشون فرستادم اما وقتی بعد چند روز توی پروفایلم نیومد به ایمیل دادم و گفتن معمولا ۱۵ تا ۲۰ روز طول میکشه تا در پروفایل مشخص بشه.

سلام به همه دوستان.
    اول باید بگم که آدم بار اول که میاد توی این سایت واقعا تعجب می کنه چطور همه به هم کمک می کنند. واقعا شوکه شدم. خیلی با پیش فرضا و واقعیت های جامعه که می بینیم هرروز سنخیت نداره. ممنون از همه دوستان. آقایون خانوما دست مریزاد...
    اما سوال من ... ممنون میشم کسی کمکم کنه. شدید به استرس افتادم.
    من از دانشگاه تورین رشته مکانیک پذیرش دارم. از دوتا از دوستام که پارسال و پیارسال رفتند اونجا سوال کردم و مرتب در تماسم برا اقدام برا بورس ادیزو ... هیچ کدوم مراحل ثبت نام، ارسال ایمیل، دریافت فایل پی دی اف و اینجور مراحل ثبت نام را که توی این سایت همه میگن و بین بچه ها میچرخه را به من نگفتند. فقط گفتند کاری که باید بکنم اینه که مدارک اجاره نامه و فیش حقوقی و گواهی یورویی را ترجمه کنم با خودم ببرم ایتالیا قبل از رسیدن ددلاین(7 سپتامبر) توی کنسولگری ایران توی میلان تایید کنم بعدش به موسسه caf همونجا ارائه بدم اونا یه امتیاز میدن که من اون امتیاز را به داشگاه یا سفارت(دقیق یادم نیست) تحویل میدم و اونا بعد از 2 3 ماه میگن که بر اساس امتیاز من خوابگاه به من میرسه یا نه... خلاصه من توی ایران کاری غیر از تهیه مدارک مالی (فیش،گواهی یورویی، اجاره نامه) و ترجمه مدارک و تایید دادگستری وزارت امورخارجه ندارم...
    اما این چند روز با هرکس صحبت می کنم حرف از ثبت نام اینترنتی و application و فایل پی دی اف ایمیل شده و اینا میزنه. اینجا هم پره از همین سوال و جوابا.

ببخشید طولانی شد. میخواستم بپرسم پروسه درخواست بورس توی تمام دانشگاه ها یکسانه؟ یعنی دانشگاه تورین هم همین مراحل ثبت نام را داره؟ باید توی ایران فرم اینترنتی یا ثبت نام کنیم از طریق سایتی؟ یعنی از امسال اینا اضافه شده؟ چرا دوستای من پارسال این مراحل را انجام ندادند؟
    از همه دوستان که بتونم کمکم کنند صمیمانه تشکر می کنم . انشالله یه موقع سال دیگه من بتونم اطلاعاتم را در اختیار یکی دیگه بذارم. از استرس دارم نابود میشم. من هیچ کاری از این اقداماتی که توی این پست اومده انجام ندادم...
    ممنون

Senior Member Politecnico آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکنرونیک

سلام
    البته توصیه می کنم سوالات بعدی تون رو در این تاپیک مطرح کنین تا پاسخ های بهتری بگرینh
    در مورد ابهام شما؛ خیلی از قوانین در ایتالیا ایالتی هستن و طبیعتا در مورد مثلا میلان و تورین متفاوته! این سیستم آنلاین که شما گفتین در مورد Edisu (اداره رفاهیِ تورینو) صدق نمی کنه و رویه ای رو که دوستان تون به شما گفته بودن، کاملا صحیحه! یعنی تایید سه مدرک نامبره در کنسول ایران در میلان، ارائه به CAAF و پردازش اطلاعات و در نهایت ارائه به Edisu برای ثبت اطلاعات و حضور در رتبه بندی برای بورس.
    فقط این رو مد نظر داشته باشین که شما دست کم چند روز برای کل این فرآیند زمان نیاز دارین. هرچه زودتر هم شروع کنین بهتره. دفتر Edisu در روزهای آخرِ مهلت خیلی آشفته بازار میشه
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط hamedpolito نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    اول باید بگم که آدم بار اول که میاد توی این سایت واقعا تعجب می کنه چطور همه به هم کمک می کنند. واقعا شوکه شدم. خیلی با پیش فرضا و واقعیت های جامعه که می بینیم هرروز سنخیت نداره. ممنون از همه دوستان. آقایون خانوما دست مریزاد...
    اما سوال من ... ممنون میشم کسی کمکم کنه. شدید به استرس افتادم.
    من از دانشگاه تورین رشته مکانیک پذیرش دارم. از دوتا از دوستام که پارسال و پیارسال رفتند اونجا سوال کردم و مرتب در تماسم برا اقدام برا بورس ادیزو ... هیچ کدوم مراحل ثبت نام، ارسال ایمیل، دریافت فایل پی دی اف و اینجور مراحل ثبت نام را که توی این سایت همه میگن و بین بچه ها میچرخه را به من نگفتند. فقط گفتند کاری که باید بکنم اینه که مدارک اجاره نامه و فیش حقوقی و گواهی یورویی را ترجمه کنم با خودم ببرم ایتالیا قبل از رسیدن ددلاین(7 سپتامبر) توی کنسولگری ایران توی میلان تایید کنم بعدش به موسسه caf همونجا ارائه بدم اونا یه امتیاز میدن که من اون امتیاز را به داشگاه یا سفارت(دقیق یادم نیست) تحویل میدم و اونا بعد از 2 3 ماه میگن که بر اساس امتیاز من خوابگاه به من میرسه یا نه... خلاصه من توی ایران کاری غیر از تهیه مدارک مالی (فیش،گواهی یورویی، اجاره نامه) و ترجمه مدارک و تایید دادگستری وزارت امورخارجه ندارم...
    اما این چند روز با هرکس صحبت می کنم حرف از ثبت نام اینترنتی و application و فایل پی دی اف ایمیل شده و اینا میزنه. اینجا هم پره از همین سوال و جوابا.

ببخشید طولانی شد. میخواستم بپرسم پروسه درخواست بورس توی تمام دانشگاه ها یکسانه؟ یعنی دانشگاه تورین هم همین مراحل ثبت نام را داره؟ باید توی ایران فرم اینترنتی یا ثبت نام کنیم از طریق سایتی؟ یعنی از امسال اینا اضافه شده؟ چرا دوستای من پارسال این مراحل را انجام ندادند؟
    از همه دوستان که بتونم کمکم کنند صمیمانه تشکر می کنم . انشالله یه موقع سال دیگه من بتونم اطلاعاتم را در اختیار یکی دیگه بذارم. از استرس دارم نابود میشم. من هیچ کاری از این اقداماتی که توی این پست اومده انجام ندادم...
    ممنون
    چندان که غم به جان تو بارید, باران به کوهسار نیامد

Junior Member ellei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    هنر و معماری

دوستان این قسمت Student ISEEU self-certifications که تو Income dataتو اپلیکیشن آن لاین رو هم باید پر کنیم؟من الان دو روزه درگیر همینم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    material engineering- shiraz university

دوستان برای گرفتن codice fiscale توی قسمتی که نوشته Comune o Stato Estero di nascita باید شهر تولدمون رو وارد کنیم یا کشور تولد؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)