صفحه 6 از 24 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 231

موضوع: کمک هزینه ISU - روند اقدام و پر کردن Application مربوطه

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU - روند اقدام و پر کردن Application مربوطه

من واقعا تعجب می کنم ار بعضی از شما ها!!!!! چرا پست رو با دقت نمیخونید آخه!
    وقتی عرض کردم فقط همون سه تا مدرک یعنی دیگه چیز دیگه ای لازم نیست، حالا میخواد حساب بانکی باشه یا هر چیز دیگه ای!!!
    بنده عرض کردم وقتی مدارک رو برای CAFF میفرستید اونا براتون ISEEU با ایمیل میفرستن که امضا کنید دوباره برای CAFF بفرستید که اونا اتوماتیک برای دانشگاه و DSU بفرستن، این چه ارتباطی به پر کردن اپلیکیشن DSU داره؟!!!!
    چه دلیلی داره وقتی یک CAFF کار شما رو دو روزه انجام میده برای چند تا CAFF بفرستید مدارکو؟!!!

حالا جواب سوالات مرتبط:
    از امسال همون لحظه که کاف ISEEU رو صادر میکنه در پروفایل شما ظاهر میشه به طور اتوماتیک، اصلا نگران این موضوع نباشید. البته اون کافی که براش مدارک رو میفرستید باید قابلیت ارسال اتوماتیک رو داشته باشی. اینی که من معرفی کردم این قابلیت رو داره و کاملا هم رایگانه و دلیلی نداره برای کاف دیگه ای بفرستید.
    سایت ایتالیایی هست ولی ماشالله نرم افزار ترجمه هم کم نیست!!! دستورالعمل در صفحه اول همین موضوع نوشته شده!!!
    اجاره نامه باید روی سربرگ رسمی باشه همون کاغذ بزرگهایی که بنگاهها توش مینویسن. منتها نه نیاز به محضری بودن هست نه تایید وزارت خارجه. من خودم چند روز پیش ISEEU مو همینطور گرفتم و هیچ ایرادی بهش نگرفتن. هیچ ارتباطی هم به دانشگاه نداره چون اصلا اونا این مدارکو نمیبینن فقط CAFF میبینه و وقتی ISEEU صادر بشه دیگه دانشگاه فقط با همون سروکار داره.

برای تورین هم در زیر شاخه دانشگاه تورین موضوع جدا وجود داره!!!
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Junior Member Moslemi آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط daniyal_arj نمایش پست ها
    من واقعا تعجب می کنم ار بعضی از شما ها!!!!! چرا پست رو با دقت نمیخونید آخه!
    وقتی عرض کردم فقط همون سه تا مدرک یعنی دیگه چیز دیگه ای لازم نیست، حالا میخواد حساب بانکی باشه یا هر چیز دیگه ای!!!
    بنده عرض کردم وقتی مدارک رو برای CAFF میفرستید اونا براتون ISEEU با ایمیل میفرستن که امضا کنید دوباره برای CAFF بفرستید که اونا اتوماتیک برای دانشگاه و DSU بفرستن، این چه ارتباطی به پر کردن اپلیکیشن DSU داره؟!!!!
    چه دلیلی داره وقتی یک CAFF کار شما رو دو روزه انجام میده برای چند تا CAFF بفرستید مدارکو؟!!!

حالا جواب سوالات مرتبط:
    از امسال همون لحظه که کاف ISEEU رو صادر میکنه در پروفایل شما ظاهر میشه به طور اتوماتیک، اصلا نگران این موضوع نباشید. البته اون کافی که براش مدارک رو میفرستید باید قابلیت ارسال اتوماتیک رو داشته باشی. اینی که من معرفی کردم این قابلیت رو داره و کاملا هم رایگانه و دلیلی نداره برای کاف دیگه ای بفرستید.
    سایت ایتالیایی هست ولی ماشالله نرم افزار ترجمه هم کم نیست!!! دستورالعمل در صفحه اول همین موضوع نوشته شده!!!
    اجاره نامه باید روی سربرگ رسمی باشه همون کاغذ بزرگهایی که بنگاهها توش مینویسن. منتها نه نیاز به محضری بودن هست نه تایید وزارت خارجه. من خودم چند روز پیش ISEEU مو همینطور گرفتم و هیچ ایرادی بهش نگرفتن. هیچ ارتباطی هم به دانشگاه نداره چون اصلا اونا این مدارکو نمیبینن فقط CAFF میبینه و وقتی ISEEU صادر بشه دیگه دانشگاه فقط با همون سروکار داره.

برای تورین هم در زیر شاخه دانشگاه تورین موضوع جدا وجود داره!!!
    ممنونم دانیال جان.
    این سوء تفهیم به علت اینه که بچه ها نگاهی به سایت دانشگاه نکردن(مثل خودم ). فکر کنم روند پر کردن
    اپلیکیشن DSU تو پروفایل دانشگاه چیزیه که بعد از گرفتن ISEEU میشه انجام داد درسته ؟

Senior Member

اقا دانیال منم به حرف شما که تو پست اول گذاشتین فقط بنگاهی گرفتم اجاره نامه رو.الان فرستادم ولی بچه ها میگن تو سایت پلیمی نوشته که باید تایید سفارت بشه از امسال.نمیدنم اینا چی میگنا(البته تو سایت پلیمی هم نوشته این مطلبو)سال پیشم بود این مطلب؟?ممکنه بگن سال اولی ها باید تایید کنن؟میشه بگین که ما وقتی میایم ایتالیا مدارک فیزیکیه dsu رو باید بیاریم تحویلشون بدیم یا نه؟

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط Moslemi نمایش پست ها
    ممنونم دانیال جان.
    این سوء تفهیم به علت اینه که بچه ها نگاهی به سایت دانشگاه نکردن(مثل خودم ). فکر کنم روند پر کردن
    اپلیکیشن DSU تو پروفایل دانشگاه چیزیه که بعد از گرفتن ISEEU میشه انجام داد درسته ؟
    بله، بعد از اینکه ISEEU رو گرفتین میتونید اپلیکیشن رو close کنید، قبلش میتونید اطلاعاتتونو واردش بکنید و save نگه دارید. اما close نکنید
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    اقا دانیال منم به حرف شما که تو پست اول گذاشتین فقط بنگاهی گرفتم اجاره نامه رو.الان فرستادم ولی بچه ها میگن تو سایت پلیمی نوشته که باید تایید سفارت بشه از امسال.نمیدنم اینا چی میگنا(البته تو سایت پلیمی هم نوشته این مطلبو)سال پیشم بود این مطلب؟?ممکنه بگن سال اولی ها باید تایید کنن؟میشه بگین که ما وقتی میایم ایتالیا مدارک فیزیکیه dsu رو باید بیاریم تحویلشون بدیم یا نه؟
    من اطلاعی از این موضوع ندارم، همینقدرو میدونم که بنده با همین اجاره نامه که عرض کردم دو روز پیش ISEEU گرفتم. شمام دلیلی نداره انقدر نگران باشید همین مدارکو که گفتم بفرستید برای CAFF ای که معرفی کردم، اینا دو روزه ج میدن، اگه ایراد گرفتن میتونید دوباره مدارک درستو بفرستید.

اگر CAFF حالت اتوماتیک داشته باشه خیر هیچ مدرکی به طور دستی به هیچ ارگانی لازم نیست بدید. اما اگه CAFF دستی باشه کاراش چرا باید بدید. اینی که من گفتم همه کاراش اتوماتیکه. بعدشم دانشگاه انقد بیکار نیست بیاد بشینه همه مدارکو بررسی کنه اینا تو CAFF فقط بررسی میشه و اون ISEEU میشه خلاصه ی همهی مدارکی که ارائه کردید. یعنی وقتی صادر شد دیگه تمامه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Moslemi نمایش پست ها
    ممنون. چند تا سوال فنی :
    اگه قراره از لینک پروفایلمون استفاده کنیم دیگه ارسال با ایمیل چیه این وسط؟
    میشه همزمان به چندتا CAAF فرستاد مدارکو یا باید فقط به یکیشون بفرستیم؟
    این مدرک چهارم که تو فایل PowerPoint هم گذاشتن و لیست دارایی و حساب بانکی ها رو خواسته نیازی نیست که داشته باشیم؟
    پارسال هم به همین صراحت نوشته بودن که تایید سفارت میخواد و بعد معلوم شد نیازی نیست؟ یا اینکه کلا" پارسال اشاره ای از این تایید نشده بود؟

تشکر فراوان
    فایل پاورپوینت را کجا میتونم پیدا کنم. ممنون

من اطلاعی از این موضوع ندارم، همینقدرو میدونم که بنده با همین اجاره نامه که عرض کردم دو روز پیش ISEEU گرفتم. شمام دلیلی نداره انقدر نگران باشید همین مدارکو که گفتم بفرستید برای CAFF ای که معرفی کردم، اینا دو روزه ج میدن، اگه ایراد گرفتن میتونید دوباره مدارک درستو بفرستید.

اگر CAFF حالت اتوماتیک داشته باشه خیر هیچ مدرکی به طور دستی به هیچ ارگانی لازم نیست بدید. اما اگه CAFF دستی باشه کاراش چرا باید بدید. اینی که من گفتم همه کاراش اتوماتیکه. بعدشم دانشگاه انقد بیکار نیست بیاد بشینه همه مدارکو بررسی کنه اینا تو CAFF فقط بررسی میشه و اون ISEEU میشه خلاصه ی همهی مدارکی که ارائه کردید. یعنی وقتی صادر شد دیگه تمامه.
    گواهی iseeu که caf صادر میکنه را تا وقتی که امضا نکنیم و دوباره برای caf نفرستیم که برای دانشگاه ارسال نمی کنند؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Management Engineering ,Polimi,Como Campu

من فکر میکنم بهترین راه اینه که فایل پی دی اف سال گذشته رو با امسال مقایسه کنید ...
    اگه منظورتون این جمله است :
    ertified translation into Italian of the above documents drawn up in therelevant foreign language must be attached as compliant to the original foreign text by
    the competent diplomatic or consular representation or by an official
    translator.
    این متن دقیقا تو پی دی اف DSU سال گذشته هم اومده ...پس تغییری نکرده...

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc in Management Engineering ,Polimi,Como Campu

امیدوارم آقای دانیال عصبانی نشن ) پس دیگه نیازی نیست فیش حقوقی پدر و ترجمه کنیم ؟ فقط ترجمه گواهی یورویی حقوق کافیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط h_h نمایش پست ها
    امیدوارم آقای دانیال عصبانی نشن ) پس دیگه نیازی نیست فیش حقوقی پدر و ترجمه کنیم ؟ فقط ترجمه گواهی یورویی حقوق کافیه؟
    این تاپیک رو بخون : http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%B7%D9%87تو اینجا گفته دقیق چی میخواد , فیش حقوقی هم میخواد , اگه بدون فیش حقوقی بود که هرکی هرچی خواست حقوق میزد !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)