صفحه 7 از 24 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 231

موضوع: کمک هزینه ISU - روند اقدام و پر کردن Application مربوطه

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض پاسخ : کمک هزینه ISU - روند اقدام و پر کردن Application مربوطه

نقل قول نوشته اصلی توسط h_h نمایش پست ها
    امیدوارم آقای دانیال عصبانی نشن ) پس دیگه نیازی نیست فیش حقوقی پدر و ترجمه کنیم ؟ فقط ترجمه گواهی یورویی حقوق کافیه؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdi87 نمایش پست ها
    این تاپیک رو بخون : http://www.applyabroad.org/forum/sho...8%B7%D9%87تو اینجا گفته دقیق چی میخواد , فیش حقوقی هم میخواد , اگه بدون فیش حقوقی بود که هرکی هرچی خواست حقوق میزد !
    فقط گواهی یورویی کفایت میکنه. اون پست هم باید ویرایش بشه. گواهی یورویی صادر شده از بانک مرکزی ایرانه، اینا دیگه نمیدونن شما میری تو باجش هر چی دلت خواست میگی طرف بزنه توش. البته شنیدم که جدیدا بانک مرکزی فیش حقوقی رو نگاه میکنه و بر مبنای اون عمل میکنه، منتها مطمئن نیستم. به هر حال اگر شک دارید به این حرف و یا میخواید کارتون بدون نقض باشه و اصطلاحا ریسک نکنید فیش حقوقی رو هم ترجمه کنید، کار از مهم کاری عیب نمیکنه، من اینکارو نکردم.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daniyal_arj نمایش پست ها
    فقط گواهی یورویی کفایت میکنه. اون پست هم باید ویرایش بشه. گواهی یورویی صادر شده از بانک مرکزی ایرانه، اینا دیگه نمیدونن شما میری تو باجش هر چی دلت خواست میگی طرف بزنه توش. البته شنیدم که جدیدا بانک مرکزی فیش حقوقی رو نگاه میکنه و بر مبنای اون عمل میکنه، منتها مطمئن نیستم. به هر حال اگر شک دارید به این حرف و یا میخواید کارتون بدون نقض باشه و اصطلاحا ریسک نکنید فیش حقوقی رو هم ترجمه کنید، کار از مهم کاری عیب نمیکنه، من اینکارو نکردم.
    خیر اقا دانیال من به تازگی رفتم طرف اصلا فیش حقوقی یا اجاره نامه رو نگاه نمیکنه ولی اگه دارین برای یه شرکت خصوصی میگیرین باید روزنامه رسمی باشه جتما و فیش حقوقی(اگه بخواین رسمی ترجمه بشه)

دوستان مدارک مربوط به بورس رو باید با خودمون ببریم بعد اصلشو ارائه بدیم یا نه؟ اصلا مدارک رو به صورت فیزیکی ازمون میخوان؟

Senior Member

دوستان از بین اون 3 تا گزینه برای بورس اولی که برای DSU هست سومی برای خوابگاه.میشه بگین وسطی برای چی هست؟باید انتخاب کنیم یا نه؟

Senior Member

آقا دانیال اگه حالا ما بخوایم مدارکو ببریم کنسولگری ایران تو میلان برامون تایید کنه آیا اونا اجاره نامه که تو سربرگ بنگاه باشه رو و فقط مهر مترجم داره رو تایید میکنن؟چون کاف به من میل زده که من تایید مدارکو نمیخوام ولی دانشگاه ممکنه بعدا چک کنه.ایا سابقه داشته دانشگاه بخواد مدارک بورسو موقع دادنش چک کنه؟ و اینکه این declaration of value که نوشته برای دانشجوهای سال اول باید بفرستن چیه؟همون اقرار نامه هست؟
    ویرایش توسط navid_tj : July 16th, 2013 در ساعت 05:27 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط navid_tj نمایش پست ها
    آقا دانیال اگه حالا ما بخوایم مدارکو ببریم کنسولگری ایران تو میلان برامون تایید کنه آیا اونا اجاره نامه که تو سربرگ بنگاه باشه رو و فقط مهر مترجم داره رو تایید میکنن؟چون کاف به من میل زده که من تایید مدارکو نمیخوام ولی دانشگاه ممکنه بعدا چک کنه.ایا سابقه داشته دانشگاه بخواد مدارک بورسو موقع دادنش چک کنه؟ و اینکه این declaration of value که نوشته برای دانشجوهای سال اول باید بفرستن چیه؟همون اقرار نامه هست؟
    کنسولگری فقط مدارکی رو تایید میکنه که مهر وزارت خارجه دارن.

Senior Member

بچه ها اون قسمتی که میگفت مدارک باید تایید بشه من الان میرم تو سایت دانشگاه میبینم که نیستش دیگه؟کسی میدونه؟یا گه هست لطفا لینکشو بزاره شاید من جای اشتباه دارم میرم.تو خود فایل pdf بورسم که فقط نوشته کنسولگری یا همون مترجم رسمی ترجمه کنه کافیه.اگه کسی اطلاعی داره لطفا بگه

بچه ها اون قسمتی که میگفت مدارک باید تایید بشه من الان میرم تو سایت دانشگاه میبینم که نیستش دیگه؟کسی میدونه؟یا گه هست لطفا لینکشو بزاره شاید من جای اشتباه دارم میرم.تو خود فایل pdf بورسم که فقط نوشته کنسولگری یا همون مترجم رسمی ترجمه کنه کافیه.اگه کسی اطلاعی داره لطفا بگه
    گیر دادی تایید کنی ها , میخوای یه چندتا ایمیل هم بزن که اوناهم آخر سر بگن : اره باید تایید کنید.
    دانیال و بقیه که دادن میگن لازم نیست دیگه , چه کاریه خوب آخه ,خدا بهمون رحم کنه اگه همه بخوان اونجا از اینکارا بکنن.

Senior Member

اتفاقا من اصلا نمیخوام تایید کنم چون اجاره نامم بنگاهیه نه محضری.من صرفا میخوام بدونم اگه امسال قضیه عوض شده و امکان گیر هست اشناهامو ازین ور پیدا کنم که اگه اونور به مشکل خوردم بشه هندل کرد قضیه رو ولی دیدم دانشگاه ایمیل زده که CAAF wil only accept original documents پس وقتی کاف میاد مدرکو صادر میکنه دیگه قاعدتا نباید مشکلی باشه مم که ISEEU رو گرفتم الان دیگه

اتفاقا من اصلا نمیخوام تایید کنم چون اجاره نامم بنگاهیه نه محضری.من صرفا میخوام بدونم اگه امسال قضیه عوض شده و امکان گیر هست اشناهامو ازین ور پیدا کنم که اگه اونور به مشکل خوردم بشه هندل کرد قضیه رو ولی دیدم دانشگاه ایمیل زده که CAAF wil only accept original documents پس وقتی کاف میاد مدرکو صادر میکنه دیگه قاعدتا نباید مشکلی باشه مم که ISEEU رو گرفتم الان دیگه
    چقدر طول کشید iseeu دادن ؟ من مدارک رو دادم ترجمه , هنوز تحویل نگرفتم .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)