صفحه 1 از 274 123456789101151101 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 2740

موضوع: ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

Junior Member

پیش فرض ک.ارشد - فرایند پذیرش، دانشگاه پلی تکنیک تورین (مدارک لازم، ددلاینها، ارسال مدارک..)

با سلام خدمت دوستان
    به دلیل اتقال پست ها و جمع بندی تاپیک های تورین کلیه سوالات مربوط به کارشناسی ارشد فرایند پذیرش در این تاپیک مطرح شود.

با تشکر
    تیم مدیریتی
    ApplyAbroad
    ویرایش توسط behnamhg : April 6th, 2015 در ساعت 04:35 PM دلیل: جمع بندی

Member
    رشته و دانشگاه
    VIA University College

Exclamation پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورینو

توی سایت Politecnico di Torino آورده که باید مدارکی رو ارائه بدیم که ما تو دانشگاه کشور مون قبول شدیم:

a certificate which states that you have passed in your Country the qualifying examination for the admission to University (in those Countries where this procedure is compulsory to be admitted to University)

من تو ایران یه کاردانی دارم و چیز دیگه ای ندارم ، به نظر شما این مدرک رو براشون رو بکنم یا نه ؟

سبز باشید
    هیچ می بینی نهاد و ریشه را ؟
    یا که داری لذت اندیشه را ؟

پیش فرض پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_rocket نمایش پست ها
    توی سایت Politecnico di Torino آورده که باید مدارکی رو ارائه بدیم که ما تو دانشگاه کشور مون قبول شدیم:

a certificate which states that you have passed in your Country the qualifying examination for the admission to University (in those Countries where this procedure is compulsory to be admitted to University)

من تو ایران یه کاردانی دارم و چیز دیگه ای ندارم ، به نظر شما این مدرک رو براشون رو بکنم یا نه ؟

سبز باشید
    Hello,
    I think you should show your previous certificates , and try to be honest .!!
    and a question: do you have any other thing that can declare for them except this one? i do not think so
    so i think you have to declare every thing that shows you tried to study before , it will be effective. do that.
    Good luck
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ir teh

http://didattica.polito.it/offerta/index_en.html
    اينجا نوشته
    کدوم دانشگاه چه شهری با چه زبونی چه رشته ای درس ميده و چه مقطع ای, politecnico di torino

اگه هر چيزی ميدونيد شما ها ام بگيد - من که ديگه قاطی کردم -

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ir teh

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas نمایش پست ها
    Hello,
    and a question: do you have any other thing that can declare for them except this one? i do not think so
    so i think you have to declare every thing that shows you tried to study before , it will be effective. do that.
    Good luck
    من که نفهميدم قضيه چيه - ولی باهم دوست باشين .

بازم من با سؤال های زياد ام .
    اگه کسی هر تفاوتی بين تورينو و ميلان ميدونه بگه - و دليل انتخاب تورينو يا ميلان .
    هم برای ليسانس و هم برای فوق کامپيوتر -
    من بين پلی تکنيک ميلان و تورينو موندم
    پلتکنيک کومو ( شمال ميلان رو هم اگه ازش اطلاعات دارين تو مقايسه اتون حسابش کنين )

Junior Member

Smile پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط saman_rocket نمایش پست ها

سبز باشید
    salam doste aziz
    shuma agar tarjome mardaketono send konid kefayat mikone albate riz nomarata ham mikhad bayad tarjome konid

moafagh bahsid behtare bishtar etelat vase ham bezarim kasaee k mikhan beyan torino

Junior Member

Smile پاسخ : دانشگاه پلی تکنیک تورینو

نقل قول نوشته اصلی توسط nafas نمایش پست ها
    Hello,
    Good luck
    Hello Nafas
    i'm saeed and i want to going to Torino for master level in electronic or comnication
    do u have any benefit informaztion about this city? please help me for this
    tnx a lat and good luck

ApplyAbroad Hero

2nd level specializing Master in WIRELESS SYSTEMS AND RELATED TECHNOLOGIES 2009/2010

Course fee

The tuition fee is 8000 Euro divided in two installments.
    A partial registration is also possible for students interested in attending only a limited number of
    modules.
    source:
    http://www.masterin.it/post-laurea/P...chnologies.htm
    هزینه ی همه ی رشته ها همینه؟
    goodbye forever

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ir teh

In order to be admitted into the second level Specializing Master program, applicants must possess a 5-year (10 semesters) university degree. Applications from students who possess a 4-year (8 semesters) university degree may be possibly evaluated by the selection commission.
    ميشه يکی کمک کنه - من درست فهميدم - 4 - 5 ساله فوق ليسانس.
    اميدوارم اشتباه فهميده باشم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ir teh

" http://www.msrt.ir/sites/Grad_Dept/DocLib/ایتالیا.htm "
    بدرد ميخوره - اگه تاحالا نديده باشينش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)