صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: (University of Turin (Università degli Studi di Torino

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

پیش فرض پاسخ : (University of Turin (Università degli Studi di Torino

نقل قول نوشته اصلی توسط roya447 نمایش پست ها
    سلام
    من می خوام مستر برا ترم زمستان 2016/2017 اقدام کنم.100 بار سایت دانشگاه رو خوندم ولی نتونستم تاریخی که سایت باز میشه پیدا کنم.شما اطلاع دارید؟
    چطور می تونم یوزرنیم و پسورد بسارم؟روی صفحه ی رجیستریشن کلیک می کنم ولی یه صفحه باز می شه که ربطی نداره.
    با تشکر
    درود

بستگی به نوع رشته و مقطع داره. یه نگاه به این پی دی اف بندازید که مربوط به سال گذشته هست (به ایتالیایی):
    http://en.unito.it/sites/sten/files/...15_2016_it.pdf

اگه واضح نیست میتونید به این آدرس ایمیل بزنید و ازشون بپرسید:
    segrstu.stranieri@unito.it

برای ثبت نام از این لینک روی portal registration form کلیک کنید و چند ثانیه صبر کنید تا فرم لود بشه.

پیروز باشید.
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

Junior Member

سلام
    ممنون از پاسختون.
    من registration form رو پر کردم ولی متاسفانه یوزرنیم و پسوردم رو فراموش کردم. وقتی که قسمت forget password رو میزنم یه ایمیل به من میده که یه پسورد بهم میده ولی یوزرنیم و نمیده.ایمیل هم زدم ولی جواب نمی دن به نظرتون باید چی کار کنم؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    hatefrad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Torino graduate in Networks Engineering

درود.

نام کاربردی رو تو ایمیل های قبلی شاید بتونید پیدا کنید. یا اینکه با آدرس ایمیلتون امتحان کنید.
    به هر حال الآن دانشگاه ها واسه سال نو تعطیل هستن و احتمالن از ۷ ژانویه (۴ روز دیگه) دوباره باز بشن.

پیروز باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط roya447 نمایش پست ها
    سلام
    ممنون از پاسختون.
    من registration form رو پر کردم ولی متاسفانه یوزرنیم و پسوردم رو فراموش کردم. وقتی که قسمت forget password رو میزنم یه ایمیل به من میده که یه پسورد بهم میده ولی یوزرنیم و نمیده.ایمیل هم زدم ولی جواب نمی دن به نظرتون باید چی کار کنم؟
    لطفن پست خلاف قوانین فروم را گزارش فرمایید.
    از نوشتن پست‌های تقدیر و تشکر خودداری و به جای آن از گزینه اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده کنید.

Junior Member

ممنون از پاسختون
    متاسفانه ایمیلی که دانشگاه فرستاده رو پیدا نمی کنم. ادرس ایمیل و خیلی چیزای دیگه امتحان کردم ولی هیچکدوم نبودن.
    شما اطلاع دارید سایت برا 2016/2017 باز شده یا نه؟
    با تشکر

Junior Member Bliss آواتار ها

درود
    دوستان کسی تو پر کردن "ریجستریشن فرم" مشکلی براش پیش اومده؟
    چرا برای من، موقع رجیستر کردن اررور میده؟؟؟
    "ORA-12899: value too large for column "CUP"."AF_TEMP_USERS"."TEL_RESID" (actual: 26, maximum: 20)"

سلام .من لیسانس فیزیوتراپی دانشگاه تورین پذیرش گرفتم. منابع الفا تست چیه ؟؟؟؟ ایا من باید مجموعه پزشکی که مدرسه ایتالیایی ارایه میده رو بخونم مثل بچه های پزشکی و دندونپزشکی ؟؟یا منع فیزیوتراپی فرق میکنه لطفا راهنمایی بفرمایید

سلام دوستان. من ازین دانشگاه برا مقطع دکترا اسکولارشیپ گرفتم و شروع تحصیل رو 1 اکتبر اعلام کردن. الان که مدارکو میخوام ترجمه کنم دارالترجمه احمدی میگه تا نیمه دوم اصلا قبول نمی کنیم و دارالترجمه یحیا هم کلا جمع شده. تو لیست مورد تایید به بقیه هم که تلفن زدم هیچکدوم پاسخگو نبودن، چون من تهران ساکن نیستم و باید قبلش زنگ بزنم و هماهنگ کنم برا گرفتن تاییدیه که بفرستن دارالترجمه. کسی دارالترجمه بهتری سراغ داره که زود ترجمه رو تحویل بدن؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

نقل قول نوشته اصلی توسط n00shin نمایش پست ها
    سلام دوستان. من ازین دانشگاه برا مقطع دکترا اسکولارشیپ گرفتم و شروع تحصیل رو 1 اکتبر اعلام کردن. الان که مدارکو میخوام ترجمه کنم دارالترجمه احمدی میگه تا نیمه دوم اصلا قبول نمی کنیم و دارالترجمه یحیا هم کلا جمع شده. تو لیست مورد تایید به بقیه هم که تلفن زدم هیچکدوم پاسخگو نبودن، چون من تهران ساکن نیستم و باید قبلش زنگ بزنم و هماهنگ کنم برا گرفتن تاییدیه که بفرستن دارالترجمه. کسی دارالترجمه بهتری سراغ داره که زود ترجمه رو تحویل بدن؟ ممنون میشم راهنمایی کنین.
    سلام احتمالا شما کارتون تا الان حل شده ولی گفتم پاسخ بدم تا برای آیندگان بمونه. به دلیل باند بازی رخ داده در ترجمه معمولا باید درخواست فوری کنید و معمولا با کمی پول بیشتر این کار رو انجام میدن. موفق باشید.
    ویرایش توسط hatefrad : September 6th, 2017 در ساعت 06:02 PM دلیل: تصحیح اشتباهات املایی

سلام دوستان
    ورودی دکتری تورین اگر بدونید آزمون داره؟

Junior Member

سلام، امسال کسی هست پذیرش گرفته باشه از دانشگاه تورین؟

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)