صفحه 4 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 54

موضوع: پذیرش فوق لیسانس از کانادا با داشتن فوق لیسانس مشابه در ایران

پیش فرض پاسخ : پذیرش فوق لیسانس از کانادا با داشتن فوق لیسانس مش

سلام، دوستان بک سوال، من 7 سال پیش فوق لیسانسم رو گرفتم، تو این مدت یک سال و نیم سر کار بودم و باقیشم درگیر کارای پژوهشی بودم، حاصل کارای پژوهشیم تو این مدت دو تا مقاله علمی پژوهشی هست و یک آی اس آی و یک سمیناری، البته دارم رو یک آی اس آی دیگه هم کار میکنم، البته تو این مقالات معمولا اسم دوم و سوم هستم، به نظرتون با این شرایط ایدی هست که بتونم افسر ویزا رو برای فوق لیسانس مجدد متقاعد کنم؟؟
    یک سوال دیگه به نظرتون با آیلتس 6.5، معدل فوق لیسانس 16.5، و تعداد مقالاتی که بالا گفتم شانس پذیرش گرفتن پولی یا همراه با فاند رو تورشته کشاورزی دارم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذیرش فوق لیسانس از کانادا با داشتن فوق لیسانس مشابه در ایران

سلام دوستان
    من ارشد مکانیک دارم و قصد دارم برای ارشد مجدد (second master) اقدام کنم.
    توی ایمیلی که به استاد میزنم چی باید بنویسم؟
    هیچ جا نمونه پیدا نکردم
    مثلا:
    لیسانسم یا ارشد اول
    دلیل ارشد مجدد خوندنم
    ممنون

سلام دوستان.
    وقتتون به خیر.میخواستم ببینم من با شرایط زیر،امکان گرفتن فاند کامل از دانشگاه های اروپا یا کانادا رو دارم یا نه.هر دوانشگاهی باشه فرق نمیکنه.فقط مورد تایید وزارت علوم باشه.اگر میشه اسم دانشگاه رو بگید بم. به نظرتون با این وضعیت میتونم برای دکتری اقدام کنم یا بهتره ارشد مجدد بگیرم؟ (اینم بگم که قصد دارم بعد از تحصیلاتم مونجا بمونم و برنگردم،معمولا کانادا و استرالیا برای این کار میگم مناسب تره)
    لیسانس مهندسی شیمی:دولتی با معدل 15.70
    ارشد مهندسی گاز: دانشکده نفت اهواز با معدل 15.50
    رتبه کارشناسی ارشد در کنکور: 21
    ایلتس :7 (تنها مدرک زبان منه)
    مقالات داخلی : چهارتا
    مقالات isi: دو تا با ایمکت 2
    ریس انجمن علمی دانشگاه به مدت یک سال

Junior Member

سلام دوستان.
    یکی از دوستان من قصد خواندن مجدد مستر رو داره.

توی ایمیلی که برای استاد میزنه چی بنوبسه که متقاعد بشه چرا دوباره میخواد مستر بخونه.
    در ضمن حدود 6 سال پیش فوق لیسانس از ایران گرفته و این مدت مشغول به کار مربوط به رشتش بوده.

پیشاپیش ممنون.

ApplyAbroad Superstar

سلام بسته به اینکه از چه ارشدی و از چه سابقه شغلی به چه ارشد دومی میخواهند بروند دلایل مختلفی را میشود فکر کرد. ولی قبل از بررسی این همه دلیل خاصی دارند که میخواهند بگویند یک ارشد از قبل خوانده اند؟
    موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط noushin1 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    یکی از دوستان من قصد خواندن مجدد مستر رو داره.

توی ایمیلی که برای استاد میزنه چی بنوبسه که متقاعد بشه چرا دوباره میخواد مستر بخونه.
    در ضمن حدود 6 سال پیش فوق لیسانس از ایران گرفته و این مدت مشغول به کار مربوط به رشتش بوده.

پیشاپیش ممنون.

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک

ممنون از دوستان مطلعی که وقت میزارن و پاسخ میدن، من ارشد مهندسی مکانیک از صنعتی اصفهان دارم، چون مثل خیلی دیگه از هم دانشگاهی ها معدل بالایی ندارم، به جای دکترا خواندن قصد دارم برای ارشد دوم اقدام کنم. دو سوال برام پیش اومده: 1- با توجه به اینکه در سایت معدل و مدرک کارشناسی برای اپلای مستر می خواهد، چطور میشه مدرک ارشد و معدل بالاتر اون رو به جایش ارئه داد؟ 2- اگر پذیرشم همراه با تغییر گرایش نسبت به ارشد اول باشه باز هم سفارت ایراد خواهد گرفت و شانس گرفتن ویزا وجود دارد؟

Junior Member

1-موقع اپلای میتونید ریزنمرات هر دو مقطع را اپلود کنید.

2-با تغییر گرایش شانستون بیشتر هست ول باید یک استادی پلن معقول به سفارت ارایه بدید و بگید چرا میخواهید مستر دوم بگیرید

نقل قول نوشته اصلی توسط azmepayedar نمایش پست ها
    ممنون از دوستان مطلعی که وقت میزارن و پاسخ میدن، من ارشد مهندسی مکانیک از صنعتی اصفهان دارم، چون مثل خیلی دیگه از هم دانشگاهی ها معدل بالایی ندارم، به جای دکترا خواندن قصد دارم برای ارشد دوم اقدام کنم. دو سوال برام پیش اومده: 1- با توجه به اینکه در سایت معدل و مدرک کارشناسی برای اپلای مستر می خواهد، چطور میشه مدرک ارشد و معدل بالاتر اون رو به جایش ارئه داد؟ 2- اگر پذیرشم همراه با تغییر گرایش نسبت به ارشد اول باشه باز هم سفارت ایراد خواهد گرفت و شانس گرفتن ویزا وجود دارد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MIT in Shahid Behehti University

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz83 نمایش پست ها
    دوست عزیز برای پذیرش نکته مثبت محسوب میشه اما برای سفارت یکم شک برانگیزه!!!
    من خودم مستر دومی بودم و تونستم ویزا بگیرم که همه چی رو هم مدیون Study Plan هستم! تنها چیزی که واقعاً میتونه قانعشون کنه یه استادی پلن خوبه که توجیهشون کنی چرا میخوای دوباره مستر بخونی و هدفت اینه که برگردی به کشورت!
    البته من شانسی که داشتم این بود که مسترام تا حدودی با هم فرق دارن، و من براشون توضیح دادم که مستر دومی که میخوام بخونم به شغلم بیشتر مربوط میشه و من میتونم با گرفتن اون برگردم به کشورم و با یه سمت بالاتر و حقوق بهتر در ایران کار کنم. فکر کنم این جمله کلیدی بود برای گرفتن ویزا!

سلام. میشه لطفا منو راهنمایی کنید. اگر درست متوجه شده باشم منظورتون از استادی پلن ی دلیل موجه برای اینه که چرا دوباره میخوام فوق رو بخونم. به نظرتون این دلیل موجهی میتونه باشه که سه سال از گرفتن مدرکم میگذره و من اون دوره درگیر کارهای عروسیم بودم و به اندازه کافی نتونستم از اطلاعات علمی بهره ببرم، بعدش هم بچه دار شدم و حالا میخوام تو ی دانشگاه خوب دوباره اطلاعات رشته مورد علاقم رو کامل کنم و برگردم به کشور و ی شغل خوب با حقوق مناسب تر پیدا کنم؟؟ (موجهه به نظرتون)

Junior Member
    رشته و دانشگاه

سلام. میشه لطفا راهنمایی کنید. من اطلاعات کمی در این زمینه دارم.
    29 ساله هستم با لیسانس کامپیوتر نرم افزار با معدل حدود 17 و فوق لیسانس مدیریت ای تی از دانشگاه شهید بهشتی با معدل 17 البته 3 سال پیش فارغ التحصیل شدم. ی مقاله تو یکی از مجلات خارجی دارم فقط. زبانم رو هم هنوز امتحان ندادم. اگر نمره زبانم خوب باشه به نظرتون میتونیم از دانشگاه های کانادا برای فوق مجدد پذیرش بگیرم؟؟ (البته میدونم که فوق مجدد برای سفارت مشکل داره)
    میشه راهنمایی کنید که برای شروع باید چیکار کنم؟؟ باید دنبال استاد بگردم؟؟ اگه اره چطوری؟؟ ممنون میشم ی پاسخ کامل بدید

Junior Member
    رشته و دانشگاه

چرا کسی به سوالات من جواب نداده؟ روند پاسخ دهی اینجا چطوریه؟؟ من نمیدونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)