صفحه 2 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 54

موضوع: پذیرش فوق لیسانس از کانادا با داشتن فوق لیسانس مشابه در ایران

پیش فرض پاسخ : مستر دومی ها و ویزای کانادا

یه سوال:
    میشه کسی که ارشد تربیت مدرس بوده برای دوباره ارشد از کانادا پذیرش بگیره با فاند؟؟؟!!! امکانش هست؟

Member sanaz83 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environment & Sustainability, Western University

پیش فرض پاسخ : پذیرش فوق لیسانس از کانادا با داشتن فوق لیسانس مشابه در ایران

نقل قول نوشته اصلی توسط coral984 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون . خودم هم همین فکر رو می کنم که احتمالا فقط برای اخذ ویزا مشکل ساز باشه ... باز اگه بقیه دوستان تجربه ای در این زمینه دارن ممنون میشم من رو هم مطلع کنن .
    دوست عزیز برای پذیرش نکته مثبت محسوب میشه اما برای سفارت یکم شک برانگیزه!!!
    من خودم مستر دومی بودم و تونستم ویزا بگیرم که همه چی رو هم مدیون Study Plan هستم! تنها چیزی که واقعاً میتونه قانعشون کنه یه استادی پلن خوبه که توجیهشون کنی چرا میخوای دوباره مستر بخونی و هدفت اینه که برگردی به کشورت!
    البته من شانسی که داشتم این بود که مسترام تا حدودی با هم فرق دارن، و من براشون توضیح دادم که مستر دومی که میخوام بخونم به شغلم بیشتر مربوط میشه و من میتونم با گرفتن اون برگردم به کشورم و با یه سمت بالاتر و حقوق بهتر در ایران کار کنم. فکر کنم این جمله کلیدی بود برای گرفتن ویزا!
    Good things happen when you don't give up!

سلام دوستان
    اگه کسی به سفارت اعلام نکنه که مستر داشته مشکلی بوجود می آید؟

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط yas نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه کسی به سفارت اعلام نکنه که مستر داشته مشکلی بوجود می آید؟
    سلام دوست من.
    بعید میدونم این کار غیر از اینکه یه گپ تحصیلی برای شما ایجاد کنه مشکل دیگه ای داشته باشه. ولی به هر حال به نظرم اگه دانشگاه در جریان اینکه مستر داری هست، بهتره که اون رو از سفارت مخفی نکنی و با نوشتن یه استادی پلن خوب، اون رو برطرف کنی. چون اگه به هر دلیلی سفارت از این قضیه سر در بیاره، به احتمال زیاد به دلیل عدم ارائه واقعیات شما رو ریجکت میکنه.
    موفق باشی.
    دوستان عازم، رهسپاران سرزمین کانادا این تاپیک رو ببینید.

دوستان، لطفاً سوالات خودتون را در تاپیک های مربوطه مطرح فرمایید و تا حد ممکن از فرستادن پیام خصوصی خودداری نمایید. متشکرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد عمران

سلام دوستان معدل کارشناسی من 2.6 و معدل کارشناسی ارسد 3.5 است. میخواستم برای مستر بدون تز در دانشگاه فرانسه زبان پلی تکنیک مونترال اپلای کنم. تو سایت دانشگاه نوشته که معدل کارشناسی حداقل باید 2.75 باشه. با توجه به اینکه من میخوام تو یه مستر مشابه اپلای کنم ممکنه به من یه تخفیفی تو معدل بدهند؟
    رشته 12 امتيازي-کارشناسی ارشد عمران - تاريخ مصاحبه 2014 March 18 - رسید مدارک به سیدنی 17 April، دریافت فایل نامبر فدرال27june2014-، نامه پاریس2014 18july-- مدیکال—in prosses August 18--- 21 july-2014

با سلام
    من هم همین مشکلو دارم و سفارت بهم گیر داده که تو یک فوق لیسانس داری چرا میخوای ذوباره فوق بگیری. حالا این گواهی کارو چطور و از کجا باید گرفت؟ از یک شرکت در کاناذا یا ایران؟ جایی پیدا میشه مگه بگه من این آقارو واسه مثلا 2 سال دیگه میخوام؟.
    مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanaz83 نمایش پست ها
    دوست عزیز برای پذیرش نکته مثبت محسوب میشه اما برای سفارت یکم شک برانگیزه!!!
    من خودم مستر دومی بودم و تونستم ویزا بگیرم که همه چی رو هم مدیون Study Plan هستم! تنها چیزی که واقعاً میتونه قانعشون کنه یه استادی پلن خوبه که توجیهشون کنی چرا میخوای دوباره مستر بخونی و هدفت اینه که برگردی به کشورت!
    البته من شانسی که داشتم این بود که مسترام تا حدودی با هم فرق دارن، و من براشون توضیح دادم که مستر دومی که میخوام بخونم به شغلم بیشتر مربوط میشه و من میتونم با گرفتن اون برگردم به کشورم و با یه سمت بالاتر و حقوق بهتر در ایران کار کنم. فکر کنم این جمله کلیدی بود برای گرفتن ویزا!
    داداش میشه منظورتو از study plan بگی ؟ یکم اگه موردی تر بگی ممنون میشم؟ اگه اون چیزایی که اونجا گفتی یا نشونشون داد خوب اینجا هم بگو

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

سلام دوستان
    دیدن این تاپیک و خوندن مطالبش که مستر دوم ویزا نمیدن انقدر اعصاب منو ریخت به هم که خوابم نمبره اصلا نمی تونم که نزدیک 14 میلیون پول مدرک لیسانس و فوق لیسانس بدم بعدشم ویزا ندن. اصلا جور در نمیاد....

Junior Member

سلام دوستان
    من تو دانشگاه ازاد کارشناسی معماری خوندم و دی ماه امسال فارغ التحصیل شدم. قصد ادامه تحصیل در کانادا رو دارم و برای مهاجرت حدود 5 ساله که اقدام کردیم و منتظر مدیکال هستیم ولی به دلیل اینکه وکیل پرونده معتقده که حدود یکسال و نیم تا مدیکال باقی مانده ، تصمیم دارم تو ایران فوق لیسانس رو شروع کنم ولی میخواستم بدونم اگر فوق رو بخونم و بعد از مهاجرت بخوام مجددا در کانادا فوق لیسانس رو شروع کنم ، اینکه بک بار فوق لیسانس رو خوندم ، میتونه در کم کردن سال های تحصیلی من در کانادا تاثیر داشته باشه؟
    چون در حال حاضر فوق لیسانس معماری در کانادا 3 ساله هست.
    و یک سوال دیگه هم اینکه ، اگر در حین تحصیل در مقطع ارشد در ایران ، مدیکال بیاد و بخوام برم ، ایا میتونم تعدادی از واحد های گذرانده در ایران رو منتقل کنم و در کانادا درسم رو ادامه بدم ؟ یا باید از اول شروع کنم؟
    ( با توجه به اینکه میخوام درریکی از پردیس های دانشگاه تهران ارشد رو شروع کنم , و فکر میکنم اعتبارش حداقل از دانشگاه ازاد بیشتر باشه )
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    ویرایش توسط dianaa : March 2nd, 2015 در ساعت 12:28 AM

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط dianaa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تو دانشگاه ازاد کارشناسی معماری خوندم و دی ماه امسال فارغ التحصیل شدم. قصد ادامه تحصیل در کانادا رو دارم و برای مهاجرت حدود 5 ساله که اقدام کردیم و منتظر مدیکال هستیم ولی به دلیل اینکه وکیل پرونده معتقده که حدود یکسال و نیم تا مدیکال باقی مانده ، تصمیم دارم تو ایران فوق لیسانس رو شروع کنم ولی میخواستم بدونم اگر فوق رو بخونم و بعد از مهاجرت بخوام مجددا در کانادا فوق لیسانس رو شروع کنم ، اینکه بک بار فوق لیسانس رو خوندم ، میتونه در کم کردن سال های تحصیلی من در کانادا تاثیر داشته باشه؟
    چون در حال حاضر فوق لیسانس معماری در کانادا 3 ساله هست.
    و یک سوال دیگه هم اینکه ، اگر در حین تحصیل در مقطع ارشد در ایران ، مدیکال بیاد و بخوام برم ، ایا میتونم تعدادی از واحد های گذرانده در ایران رو منتقل کنم و در کانادا درسم رو ادامه بدم ؟ یا باید از اول شروع کنم؟
    ( با توجه به اینکه میخوام درریکی از پردیس های دانشگاه تهران ارشد رو شروع کنم , و فکر میکنم اعتبارش حداقل از دانشگاه ازاد بیشتر باشه )
    ممنون میشم اگر راهنمایی کنید
    باید از دانشکده مقصدتون سوال کنید ولی من تا بحال ندیده ام برای مقاطع فوق لیسانس و دکترا بشود واحد منتقل کرد.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)