صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 54

موضوع: پذیرش فوق لیسانس از کانادا با داشتن فوق لیسانس مشابه در ایران

پیش فرض پاسخ : پذیرش فوق لیسانس از کانادا با داشتن فوق لیسانس مشابه در ایران

دوستانی که فوق مجدد پذیرش و ویزا شدن لطفا به متنی که برای استاد و آفیسر ویزا نوشتن اشاره کنند،بتونیم راهتمایی بگیریم ازشون

سلام به تمامی دوستان. من برای مستر مجدد اقدام کرده بودم. گپ تحصیلی 7 سال داشتم. من بار اول ریجکت شدم. دلیل ریجکت شدنم هم بنا به نظر آفیسر این بود که purpose of study من مشخص نمی کرد که پس از اتمام تحصیلم به ایران برخواهم گشت یانه. وقتی که رجکت شدم بسیار برام سخت بود ولی در مدت سه هفته از زمانی که ریجکت شدم تا ریاپلای کردنم تمامی مدت سعی کردم اطلاعات جمع اوری کنم و بر مبای اون اطلاعات مدارک چدید ارائه بدم. تقریبا کل تاپیک های مرتبط در اپلای ابرود مثل مستر مجدد و ریجکتی و نحوه نوشتن استادی پلن رو مطالعه کردم. در وهله اول استادی پلنم رو به کل تغییر دارم و سعی کردم استادی پلنی بنویسم که به قول انگلیسی ها straightforward باشه و مشخصا دلیل انتخاب رشته و دانشگاه و هدف از تحصیلم رو به صورت مختصر ولی مشخص به آفیسر منتقل کنه. یک
    نامه از دانشگاه گرفتم مبتنی بر مشخصات رشته تحصیلیم و چرا من این مستر مجدد به کار من میاد
    در وهله بعدی یک سری مدارکی که مربوط به تای بود رو قوی تر کردم. جاب آفر نذاشته بودم در دفعه اول ولی در دفعه دوم گذاشتم. تمام مدارک کاری و مالیاتی ام رو ترجمه کردم و در نهایت با یک کاور لتر بسیار دقیق تمام مدارکم رو که نزدیک 60 صفحه شد ضمیمه کردم. تنها 5 روز پس از ریاپلای پاس ریکویست شدم.
    رشته تحصیلی من حقوق هست. سنم 32 سال. از آمریکا هم اقدام کردم و نه از آنکارا چون همسرم در اینجا تحصیل می کنه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alieyvazpour نمایش پست ها
    سلام به تمامی دوستان. من برای مستر مجدد اقدام کرده بودم. گپ تحصیلی 7 سال داشتم. من بار اول ریجکت شدم. دلیل ریجکت شدنم هم بنا به نظر آفیسر این بود که purpose of study من مشخص نمی کرد که پس از اتمام تحصیلم به ایران برخواهم گشت یانه. وقتی که رجکت شدم بسیار برام سخت بود ولی در مدت سه هفته از زمانی که ریجکت شدم تا ریاپلای کردنم تمامی مدت سعی کردم اطلاعات جمع اوری کنم و بر مبای اون اطلاعات مدارک چدید ارائه بدم. تقریبا کل تاپیک های مرتبط در اپلای ابرود مثل مستر مجدد و ریجکتی و نحوه نوشتن استادی پلن رو مطالعه کردم. در وهله اول استادی پلنم رو به کل تغییر دارم و سعی کردم استادی پلنی بنویسم که به قول انگلیسی ها straightforward باشه و مشخصا دلیل انتخاب رشته و دانشگاه و هدف از تحصیلم رو به صورت مختصر ولی مشخص به آفیسر منتقل کنه. یک
    نامه از دانشگاه گرفتم مبتنی بر مشخصات رشته تحصیلیم و چرا من این مستر مجدد به کار من میاد
    در وهله بعدی یک سری مدارکی که مربوط به تای بود رو قوی تر کردم. جاب آفر نذاشته بودم در دفعه اول ولی در دفعه دوم گذاشتم. تمام مدارک کاری و مالیاتی ام رو ترجمه کردم و در نهایت با یک کاور لتر بسیار دقیق تمام مدارکم رو که نزدیک 60 صفحه شد ضمیمه کردم. تنها 5 روز پس از ریاپلای پاس ریکویست شدم.
    رشته تحصیلی من حقوق هست. سنم 32 سال. از آمریکا هم اقدام کردم و نه از آنکارا چون همسرم در اینجا تحصیل می کنه.
    منظورتون جاب افر از ایران بوده؟ یا در کانادا؟

Junior Member

سلام.

من سنم ۴۰ سال هست. فوق لیسانسم رو ۱۰ سال پیش گرفتم. سابقه شغلی IT هم دارم به نظر شما دوستان من برای دکتری یا مستر فیلد جدید data science شانسی برای گرفتن ویزا دارم؟ کدومش مطمئن تره؟

Member bamrey_reybam2 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    رياضى كاربردى.خواجه نصير

نقل قول نوشته اصلی توسط prsbkh نمایش پست ها
    سلام.

من سنم ۴۰ سال هست. فوق لیسانسم رو ۱۰ سال پیش گرفتم. سابقه شغلی IT هم دارم به نظر شما دوستان من برای دکتری یا مستر فیلد جدید data science شانسی برای گرفتن ویزا دارم؟ کدومش مطمئن تره؟
    اگه منظورتون ویزای کاره بسیار بعید میدونم. اگه منظورتون پی آر هست اقدام کنید ببینید امتیازتون چقدر میشه میفهمید شانس دارین یا نه
    http://www.cic.gc.ca/english/immigra...d/crs-tool.asp

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی و برق

سلام

من لیسانس مهندسی پزشکی دارم و مستر برق، میخوام مستر نوروساینس بخونم به خاطر علاقم.
    حالا چی بگم تو ایمیلها بهتره ؟
    و اینکه لازمه بگم حتما مستر برق دارم؟ بگم بهتره یا نگم؟ میشه اصلا نگفت؟

ApplyAbroad Superstar

دوست عزیز

به واقع میشود نگفت و فاصله تحصیلی یک ارشد را هم به شکلی توجیه و رفع و روجوع کرد ولی من فکر میکنم تا آنجا که ممکن است صداقت کامل بهترین مسیر باشد.

برای گام اول با یکی دو دانشگاه و استاد تماس بگیرید و نظرشان را سوال کنید بعد با معلومات بیشتر میشود بهترین تصمیم را گرفت.

پایدار باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط S_R نمایش پست ها
    سلام

من لیسانس مهندسی پزشکی دارم و مستر برق، میخوام مستر نوروساینس بخونم به خاطر علاقم.
    حالا چی بگم تو ایمیلها بهتره ؟
    و اینکه لازمه بگم حتما مستر برق دارم؟ بگم بهتره یا نگم؟ میشه اصلا نگفت؟

Keep Calm and APPLY ON

آیین "انجمن" پیام سپاس و قدردانی برنمیتابد. اگر ز مهر چنین اندیشه دارید "امتیاز مثبت" را برگزینید

Junior Member

سلام
    من ارشد مهندسی مکانیک تبدیل انرژی دارم و می خواستم برای ارشد مجدد اقدام کنم. سوالم این که آیا می تونم در رشته و گرایشی که ارشدم رو گرفتم برای Msc اقدام کنم یا باید برای Meng اقدام کنم؟ چون می خوام دکترا رو هم ادامه بدم یکم گیج شدم

لیسانس: آزاد مشهد - معدل 15.5
    ارشد: دولتی بیرجند - معدل 15.1
    مقاله: فعلا 2 تا کنفرانسی داخل (عنوان یکیش کنفرانس بین المللی بود - نمی دونم تاثیری هم داره یا نه )
    آیلتس: 7.5 کلی -L9-R8-S7-W6

در ضمن، موقع پر کردن فرمهای ثبت نام، آیا مدارک ارشدم رو هم باید آپلود کنم یا نه؟ چون توصیه نامه هایی که دارم مال استادای اونجاست برام سوال شده

سلام به همگی.
    ممنون از راهنمایی ها.

من کارشناسی مهندسی برق(معدل 16) خوندم و ارشد روانشناسی تربیتی(معدل 15.6). قصد دارم برای ارشد روانشناسی یا مشاوره(گرایشش هنوز مشخص نیست) پذیرش بگیرم. با توجه به اینکه لیسانسم مرتبط نیست، امکان اینکه بتونم برای مستر پذیرش بگیرم از کانادا هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahboobe_ghed نمایش پست ها
    سلام به همگی.
    ممنون از راهنمایی ها.

من کارشناسی مهندسی برق(معدل 16) خوندم و ارشد روانشناسی تربیتی(معدل 15.6). قصد دارم برای ارشد روانشناسی یا مشاوره(گرایشش هنوز مشخص نیست) پذیرش بگیرم. با توجه به اینکه لیسانسم مرتبط نیست، امکان اینکه بتونم برای مستر پذیرش بگیرم از کانادا هست؟
    تغییر رشته در کانادا معمولا مشکل هست و فکر می کنم رشته‌هایی مثل روانشناسی احتمالا جزو پیش نیازهای پذیرششون گذروندن درس‌های خاصی هم باشه. بهترین کار پرس و جو از دپارتمان مربوطه در دانشگاه مورد نظرتون هست ولی به نظر شخصی من با توجه به مواردی که گفتم، شانستون شاید زیاد نباشه.
    باز هم تاکید می کنم بررسی پیش نیازهای حداقلی برای پذیرش که در وبسایت دانشگاه ها هست و تماس گرفتن با دپارتمان روانشناسی در دانشگاه های مورد نظرتون از هر چیزی مفیدتر خواهد بود. به خصوص با توجه به این که ارشدتون مرتبط هست.

موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)