صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 68

موضوع: دانشگاه میلان (Universita Degli Studi di Milano)

Moderator

پیش فرض پاسخ : دانشگاه میلان (Universita Degli Studi di Milano)

نقل قول نوشته اصلی توسط maryian نمایش پست ها
    با سلام
    نه نگذشته. تا سپتامبر هست و جایی هم ننوشته که برای ایرانی ها نیست، بلکه گفته شده این ددلاین برای اینترنشنال است به لینک زیر مراجعه کنید:
    http://www.unimi.it/ENG/courses/86279.htm#c86453

توی همین صفحه نوشته شده:
    Postgraduate admission

Applying for a Master Degree programme
    International students resident abroad may apply to master degree programmes not requiring an entrance examination starting from February 4th until September 10th, 2015.

و باز توی همین صفحه نوشته شده:
    In any case, non-EU citizens resident abroad, who do not have an Italian residence permit, must provide a pre-application. They are in fact entitled to a reserved quota established every academic year and published - together with the deadlines - from March on.

من سوالم در ارتباط با این pre-application هست، با مطالبی که در قسمت های دیگر سایت خوندم به نظرم رسید که باید قبل از جواب ادمیشن این فرم را به سفارت بدم و چون این روال در سایر سفارت های دیگه نیست، دچار تردید شدم. اگه در این رابطه اطلاعاتی دارید، ممنون می شم بگید
    با تشکرر
    درود
    ببینید شما باید اپلای کنی و وقتی ادمیشن گرفتی شروع کنی به کارای سفارت و ویزا.
    در واقع این رو بگم ددلاین دانشگاه زیاد مهم نیست چرا چون سفارت خودش ددلاین داره.
    امسال ددلاین سفارت 10 جولای هست شما این رو در نظر بگیر جولای اپلای کنی اواخر جواب ادمیشنت هم حتی بیاد چون ددلاین سفارت گذشته ویزا نمیدن.
    پس باید با ددلاین سفارت هماهنگ بشی بعضی از دانشگاه ها کلا ددلاین ندارن دلیلی هم نمیشه که چون ددلاین ندارن بشه رفت ایتالیا.
    منظور من هم از اینکه برای ایرانی ها نیست ددلاین نبود پری اپلیکیشن سفارت قبل ادمیشن بود.(شما باید ادمیشن داشته باشی تا یتونی برای سفارت اقدام کنی)
    پس به این موضوع دقت کن تا به مشکل نخوری.
    گود لاک
    Change your life today. Don't gamble on the future, act now, without delay.g
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط fahime92 نمایش پست ها
    دوستان زمان اپلای برای دکترا این دانشگاه هما august است که مربوط به سال قبل اتست؟
    درود
    شما همینجا سوالتون رو مطرح کنید جواب داده میشه نیازی به پیام خصوصی نیست.
    من سایت داتشگاه رو چک کردم برای امسال رو هنوز پابلیش نکردن.
    تو این لینک برای سال 2014-2015 هست.
    برای اطمینان از زمان دقیق پابلیش و ددلاین به ادمیشن دسک ایمیل بزنید.
    گود لاک
    تنها به پیام هایی که امکان گفته شدن در فروم نیست جواب داده خواهد شد و به جای پست ها و پیام های تشکر از اضافه کردن به امتیاز کاربر استفاده نمایید.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of British Columbia - PhD of Civil Engineering

سلام. دوستان کسی از بورس CIDIS اطلاعی داره؟ این که بورس استانی میلان نیست؟!! کسایی که این دانشگاه ثبت نام کنن میتونن از بورس استانی استفاده کنن یا فقط برای polimi هستش؟

سلام
    ببخشید می خواستم بدونم داشتن مدرک لیسانس یا مهندسی مانعی برای شرکت و پذیرش در ازمون الفا تست داروسازی در دانشگاه میلان هست؟ یا اصلا مهم نیست؟ ممنون

سلام این دانشگاه رشته های هنریم داره؟

Junior Member

اطلاعاتی راجع pre-application میخواستم که چطور باید برا گرفتنش اقدام کنم و مدارک چی میخواد؟

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط prs_fateh نمایش پست ها
    اطلاعاتی راجع pre-application میخواستم که چطور باید برا گرفتنش اقدام کنم و مدارک چی میخواد؟
    درود
    پری اپلیکیشن نیازی نیست اول پذیرش میگیرید بعد میرید سفارت برای ویزا.
    صفحات مربوطه رو بخونید کامل توضیح داده شده

Junior Member

ممنون تز جوابتون.ولی من مدارک لازم برا پذیرش تو هر دانشگاهی رو که خوندم از جمله دانشگاه میلان برا مقطع ارشد پری اپلیکیشن رو به طور خاص یادآور شدن

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط prs_fateh نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون.ولی من مدارک لازم برا پذیرش تو هر دانشگاهی رو که خوندم از جمله دانشگاه میلان برا مقطع ارشد پری اپلیکیشن رو به طور خاص یادآور شدن
    پری اپلیکیشن برای ایران نیست و برای کشور های دیگه هست همونطور که بالا گفتم نحوه طی مراحل به اون صورت هست.

Junior Member

خیلی ممنون.صفحات مربوطه رو که برای مطالعه فرمودید کجا میتونم پیدا کنم؟یعنی جایی هست که شرایط ایران رو مجزا کرده باشه؟
    ویرایش توسط prs_fateh : October 19th, 2015 در ساعت 01:20 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)