صفحه 5 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 68

موضوع: دانشگاه میلان (Universita Degli Studi di Milano)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه میلان (Universita Degli Studi di Milano)

سلام
    من هفته گذشته برای کورس management of human resource این دانشگاه اپلی کردم که بعد از اینکه application fee به مبلغ 30 یورو رو پرداخت کردم یه لینک برام فرستاد و یه تست آنلاین گرفت که 20 سوال بود و باید توی 40 دقیقه جواب میدادم. بلافاصله هم نتیجه رو اعلام کرد که 40 درصد تست رو درست زدم و امروز برام این جواب رو دادن:
    your admission request to TO THE MASTER PROGRAMME: B72 MANAGEMENT OF HUMAN RESOURCES AND LABOUR STUDIES (CLASS LM-62) , has been positively evaluated.
    Please refer to the enrolment instructions available on the website www.unimi.it
    Only graduates are allowed to proceed with enrolment.

حالا من نمیدونم چجوری باید enrolment رو انجام بدم و یه سوال دیگه اینکه توی سایت نوشته 19 سپتامبر کلاسا شروع میشه!!!!!! امروز 18همه منم همش فکر میکردم برای سال بعد دارم اقدام میکنم.
    گیج شدم! سایتش رو هم زیر و رو کردم نفهمیدم!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط biomediii نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب
    من قصد دارم براي يكي از رشته هاي پيراپزشكي اين دانشگاه اقدام كنم در مقطع ليسانس، از اطلاعات سايت دانشگاه متوجه شدم كه بايد امتحان ورودي بدم اما منابع امتحن رو توي سايت نزده، ميخواستم بدونم كسي از دوستان ميتونن بنده رو راهنمايي كنن كه منابع رو از كجا بايد تهيه كنم؟
    يك دنيا سپاس
    چرا توی توضیحات مربوط به هر کورس منابع رو آورده.منم اول ندیدمش ولی بعد از اینکه تست رو زدم پیداش کردم. کلا سایتش خیلی قر و قاطیه

یا سلام.
    دوستان مطلع میشه راهنمایی بفرمایند که با دیپلم ریاضی آیا میشه برای رشته هایی مثل Medicine and Surgery و یا عموما پزشکی تو این دانشگاه اقدام کرد؟
    یادمه دو سال پیش تو کلاس ایلتسی که میرفتم دختر یکی از همکلاسیهامون اینالیا پزشکی میخوند و سوالم اینه که کلا شرایط پزشکی خوندن تو ایتالیا به چه صورته؟
    مژده ای دل که مسیحا نفسی می آید..............که ز انفاس خوشش بوی کسی می آید
    از غم هجر مکــن ناله و فریــاد که دوش..............زده ام فــــالی و فریادرســــــی مـی آید

Junior Member

سلام دوستان
    همون طور که میدونید برای رشته های ایتالیایی زبان اگه مدرک b2 یا بالا تر نداشته باشید دانشگاه میلان خودش یک تست زبان ایتالیایی برای ادمیشن میگیره.
    اطلاعی دارید که این تست چطور هست؟
    مثل امتحان های cils یا plida یا ... کاملا جدی و در چهار قسمت (skill)هست؟
    قبول شدن در این امتحان سخت هست؟
    خیلی ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

سلام دوستان این دانشگاه افر کاندیشنال نداره برای زبان ؟ من تافل نمرم کم شده باید بازم امتحان بدم

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad.saeidi نمایش پست ها
    سلام دوستان این دانشگاه افر کاندیشنال نداره برای زبان ؟ من تافل نمرم کم شده باید بازم امتحان بدم
    قربان شما.
    اسم رشته رو می آوردید بهتر میشد راهنماییتون کرد.
    میلان در رشته های مختلف متفاوت عمل میکنه. برا بعضی از رشته ها حتی مدرک زبان به عنوان یه مدرک supplementary حساب میشه و اجباری نیست و فقط یه امتیاز مثبت بحساب میاد و زبان اپلیکنت رو در واقع در مصاحبه میسنجن.
    ولی همونطور که گفتم باید دید برا رشته شما چه تصمیمی اتخاذ شده.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربان شما.
    اسم رشته رو می آوردید بهتر میشد راهنماییتون کرد.
    میلان در رشته های مختلف متفاوت عمل میکنه. برا بعضی از رشته ها حتی مدرک زبان به عنوان یه مدرک supplementary حساب میشه و اجباری نیست و فقط یه امتیاز مثبت بحساب میاد و زبان اپلیکنت رو در واقع در مصاحبه میسنجن.
    ولی همونطور که گفتم باید دید برا رشته شما چه تصمیمی اتخاذ شده.
    لطف کردید واقعا من واسه دکترا کامپیوتر می خوام. ولی اصلا هیچ کجا ندیدم دقیقا زبان بخوان.

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط farshad.saeidi نمایش پست ها
    لطف کردید واقعا من واسه دکترا کامپیوتر می خوام. ولی اصلا هیچ کجا ندیدم دقیقا زبان بخوان.
    خواهش میکنم.
    من فکر کردم برا مستر میخواید اقدام کنید. دکترا برای تمام رشته ها، اپلیکنت ها ملزم به ارائه مدرک زبان هستن. pdf زیر که مربوط به سال گذشته هست رو مطالعه بفرمایید: (صفحه 5 و 6 و 7)
    http://www.unimi.it/cataloghi/dottor...navigabile.pdf
    البته براش فرصت دارید. چون در سایت نوشته کسانی که در خلال اپلای، مدرک زبان رو ارائه ندادن تا دسامبر فرصت دارن که به ایمیل زیر ارسالش کنن:
    english.courses@unimi.it
    در ضمن در pdf بالا، انتهای Art. 2 - Admission criteria گفته کسانی که نمیتونن یکی از مدارک زبان مذکور رو ارائه بدن میتونن در امتحان زبانی که خود دانشگاه برگزار میکنه شرکت کنن. برا اطلاعات بیشتر در این مورد هم با همون ایمیل بالا باز میتونید باهاشون در ارتباط باشید.
    این لینک رو هم یه نگاهی بندازید. البته همین صحبت هایی هست که من کردم: (این لینک به ایتالیایی هست)
    http://www.unimi.it/studenti/100312.htm
    موفق باشید.
    ویرایش توسط majjiid : July 5th, 2017 در ساعت 11:43 PM
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

تورو خدا زود جوابمو بدین چند تا رشته میشه برای این دانشگاه اپلای کرد؟ برای مستر
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

بینهایت ممنون از کمکتون. در تکمیل عرایض شما می خوام بگم استادی که باهاش در مکاتبه ام بهم گفت
    As per the English knowledge, you need to have at least a B2. We do not do any test but you have to provide a certificate
    من نیگاه کردم از تو سایت این سطح معادل 80 از ibt و 6.5 از ایلتس هست. http://www.examenglish.com/examscomparison.php
    نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    خواهش میکنم.
    من فکر کردم برا مستر میخواید اقدام کنید. دکترا برای تمام رشته ها، اپلیکنت ها ملزم به ارائه مدرک زبان هستن. pdf زیر که مربوط به سال گذشته هست رو مطالعه بفرمایید: (صفحه 5 و 6 و 7)
    http://www.unimi.it/cataloghi/dottor...navigabile.pdf
    البته براش فرصت دارید. چون در سایت نوشته کسانی که در خلال اپلای، مدرک زبان رو ارائه ندادن تا دسامبر فرصت دارن که به ایمیل زیر ارسالش کنن:
    english.courses@unimi.it
    در ضمن در pdf بالا، انتهای Art. 2 - Admission criteria گفته کسانی که نمیتونن یکی از مدارک زبان مذکور رو ارائه بدن میتونن در امتحان زبانی که خود دانشگاه برگزار میکنه شرکت کنن. برا اطلاعات بیشتر در این مورد هم با همون ایمیل بالا باز میتونید باهاشون در ارتباط باشید.
    این لینک رو هم یه نگاهی بندازید. البته همین صحبت هایی هست که من کردم: (این لینک به ایتالیایی هست)
    http://www.unimi.it/studenti/100312.htm
    موفق باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)