صفحه 6 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 68

موضوع: دانشگاه میلان (Universita Degli Studi di Milano)

پیش فرض پاسخ : دانشگاه میلان (Universita Degli Studi di Milano)

من هفته پیش این دانشگاه اپلای کردم تو دو تا رشته علوم انسانی هنوز جوابم نیومده چند روز طول میکشه جواب بدن ایمیل دادم دانشگاه گفت زیر سی روز یا بیشتر از سی روز ولی میبینم مال بقیه بچه ها دو سه روزه اومده:-((
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

Junior Member

سلام دوستان. یک سوال بسیار مهم دارم و خیلی ممنون میشم دوستانی که در ایتالیا هستند راهنمایی کنن، پیشاپیش تشکر فراوان میکنم:
    من یک بچه 8 ساله دارم و می خوام برای تحصیل دکتری به ایتالیا برم. ما خیلی نگران هستیم که بچه مشکل زبان پیدا کنه و از مدرسه دلسرد بشه. آیا اونجا مدرسه های اینترنشنال که به زبان انگلیسی به بچه ها درس بدن و بجه ها هم بیشتر انگلیسی زبان باشند هم هست؟ اگر بله, شهریه اشون چقدر است؟
    موضوع بچه ها و زیان برای دانشجوهای دکتری خیلی مهمه. عجیبه که تاپیکی دراین مورد ندیدم.
    ممنونم.

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط flamenco28 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یک سوال بسیار مهم دارم و خیلی ممنون میشم دوستانی که در ایتالیا هستند راهنمایی کنن، پیشاپیش تشکر فراوان میکنم:
    من یک بچه 8 ساله دارم و می خوام برای تحصیل دکتری به ایتالیا برم. ما خیلی نگران هستیم که بچه مشکل زبان پیدا کنه و از مدرسه دلسرد بشه. آیا اونجا مدرسه های اینترنشنال که به زبان انگلیسی به بچه ها درس بدن و بجه ها هم بیشتر انگلیسی زبان باشند هم هست؟ اگر بله, شهریه اشون چقدر است؟
    موضوع بچه ها و زیان برای دانشجوهای دکتری خیلی مهمه. عجیبه که تاپیکی دراین مورد ندیدم.
    ممنونم.

قربان شما.
    سوال شما یه سوال اساسی و تخصصی هست که با مطالعه شخصی و با مراجعه به مشاور و روانشناس و در نهایت تصمیم شخص شما و همسر گرامی پاسخ داده میشه. (در ضمن اینکه اتفاق نظری هم در این مورد نیست و هر روز نظریه جدیدی بیرون میاد آخریش این بود که یادگیری یک زبان جدید به رشد ذهنی کودک کمک میکنه)
    ولی از لحاظ مدرسه انگلیسی زبان، بله به وفور در ایتالیا و درست در شهر میلان، موارد زیادی یافت میشه و در همه مقاطع از nursery و kindergarten گرفته تا primary و middle school. هزینه ها نسبتا زیادن، از سالی 6 الی 7 هزار شروع میشن تا 14 و 15 هزار در مدرسه های انگلیسی و آمریکایی.
    در مورد تاپیک هم، کاربر ها بنا به ضرورت میتونن در جای مناسب تاپیک مورد نظرشون رو باز کنن.
    موفق باشید.

الان یادم افتاد که مدرسه فارسی زبان هم در شهر میلان وجود داره. خصوصی نیست، دولتیه و مربوط به آموزش و پرورش ایران هست.
    ویرایش توسط majjiid : July 26th, 2017 در ساعت 03:59 AM
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

با سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم لطف کنید بهم بگید ایا من با این شرایط امکان گرفتن فاند رو در دانشگاه میلان ایتالیا در رشته حوق تجارت و یا انرژی و یا مالی دارم ویا توی چه کشور اروپایی شانس گرفتن فاند رو در مقطع دکتری دارم؟

لیسانس حقوق از دانشگاه پیام نور با معدل 13/75

فوق لیسانس حقوق تجارت از دانشگاه ازاد با معدل 18

دوتا مقاله isi با ایمپکت 3.4 در رشته خودم

و تافل 85

ممنون میشم پاسخ بدید

سلام زبان خوب برای این دانشگاه خیلی مهمه مخصوصا تو رشته های علوم انسانی چون دانشجوی نیتیو انگلیش و اروپایی خیلی زیاده که رقابت رو باهاشون سخت کرده
    به نظر من شانس دارین و میشه گفت 50-50 است همه جا شانس برای دکترا 50-50 است البته به نظر من چون خودم تو این دانشگاه دارم درس میخونم جو رو میبینم
    نقل قول نوشته اصلی توسط nosratsmart نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

میخواستم لطف کنید بهم بگید ایا من با این شرایط امکان گرفتن فاند رو در دانشگاه میلان ایتالیا در رشته حوق تجارت و یا انرژی و یا مالی دارم ویا توی چه کشور اروپایی شانس گرفتن فاند رو در مقطع دکتری دارم؟

لیسانس حقوق از دانشگاه پیام نور با معدل 13/75

فوق لیسانس حقوق تجارت از دانشگاه ازاد با معدل 18

دوتا مقاله isi با ایمپکت 3.4 در رشته خودم

و تافل 85

ممنون میشم پاسخ بدید
    دنیا چنان پر است از فراوانی که چاره‌ای نداریم بجز شادمانی🙆🙆🙆😊😊😊😊

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

برای این دانشگاه میشه 2 تا رشته همزمان اپلای کرد؟

من می خوام برای دو رشته management of human resource و COMUNICAZIONE PUBBLICA E D'IMPRESA اپلای کنم، دیروز تا مرحله نهایی رفتم و کانفرم کردم ولی 30 یورو را هنوز پرداخت نکردم.
    چطور می تونم برگردم و اپلیکیشن خودم و ببینم و 30 یورو را پرداخت کنم؟
    هر اپلیکیشن 30 یورو جداست؟ یعنی الان من باید 60 یورو بدم؟
    معمولا چقدر زمان می بره جواب ادمیشن را بدن؟
    ویرایش توسط behnamhg : April 12th, 2018 در ساعت 06:59 PM دلیل: ترکیب پست

دوستان کسی این تجربه رو داره ک سر کلاس، تنها دانشجوی غیر ایتالیایی باشه؟ (مقطع دکتری)
    نظری دارید؟
    کیفیت زبان انگلیسی استادها اونجا چ جوریه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی نرم افزار - علوم و تحقیقات

سلام دوستان کسی تجربه مصاحبه دکترا داره. من قراره سوم سپتامبر با اسکایپ مصاحبه کنم دپاتمران علوم کامپیوتر دانشگاه میلان.

Junior Member

سلام دوستان
    من الان ترم ٦ كارشناسي شيمي دارويي هستم دانشگاه ميلان هم داره. پذيرش كارشناسي بگيرم از ميلان واحدايي كه گذروندم رو معادل سازي مي كنن؟

Junior Member

سلام دوستان می خواستم بدونم این دانشگاه رشته مهندسی عمران یا معماری برای مقطع کارشناسی با ارایه انگلیسی داره ؟
    و از کجا میتونم زمان ددلاین هارو ببینم ؟
    و اپلای کردن رو خودمون میتونیم انجام بدیم یا حتما کار بلد نیاز هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)