صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 29

موضوع: نظرخواهی در مورد متن توصیه نامه

Junior Member

پیش فرض نظرخواهی در مورد متن توصیه نامه

با سلام
    من این دو تا توصیه نامه رو برای خودم نوشتم. می خوستم ببینم شما نظر اصلاحی در موردش ندارید؟
    نمیدونم زیاده روی کردم یا نه؟ ولی به هر حال تقریبا واقعیه. حالا هنوز نرفتم پیش استادام امضا بگیرم. اگه طولش هم زیاده بهم بگین.
    خواهش میکنم سریع جواب بدین چون خیلی سریع باید بفرستم
    با تشکر
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

پیش فرض پاسخ : نظرخواهی در مورد این توصیه نامه (recommandation)

سلام
    concept اش خوب بود هر چند بعضي از موضوعات دوباره با يه جمله ديگه تكرار شده بود.
    به هر حال اينا را يادت باشه درست كني:
    1)در sample2 دو بار يكي در پاراگراف 2 يكي 3 اين جمله را تكرار كردي:
    and I was really surprised by his remarkable analytical abilities and originality of his point of views
    2)اين جمله بهتره اصلاح بشه يعني ترديد نداشته باشه كه اول بودي يا دوم(sample2)
    and was the first or second top student in my classes.
    3)احتمالا منظورت earning بودهsample2)
    Seeing his serious yearning for further education

To love is to risk not being loved in return. To hope is to risk pain. To try is to risk failure, but risk must be taken because the greatest hazard in life is not to risk ever

من به چند ایده در مورد نوشتن recommendation از جانب استادی که با او چند درس گذرانده ام دارم. کار تحقیقی هم با ایشان نکرده ام و نمرات نیز در حد متوسط بوده و استثنایی نبوده ولی نیاز به توصیه نامه دوره لیسانس دارم و از هر استادی در این مقطع توصیه نامه بخوام شرایط تفاوتی نداره. از آنجایی که از 2 توصیه نامه قبلی هم یکی را خودم نوشتم دیگر در این توصیه نامه ایده ندارم. ممنون میشم دوستان کمک کنن. نمونه rec های بچه ها رو هم دیده ام در همین سایت ولی در آنها بیشتر از کارهای تحقیقی آنها صحبت شده .

Junior Member

Every recommendation letter should have a general format:

1) First and introduction in which the recommender says how and in what capacity he knows the applicant (For example, he passed X with me in the Fall of 2008)

2) The recommender then explains about the applicant's performance in that course(s) and maybe even his grade relative to others. Words like hardworking, industrious, diligent, etc. are often used.

3) The recommender could comment on personal traits of the applicant, such as politeness, good social interaction, positive outlook, etc.

4) The LOR should be concluded with a paragraph in which the recommender recommends the applicant to that graduate program. For example, "Considering the above, I would highly (or strongly) recommender X for graduate studies at your department."

5) At the end of the LOR, the specifications of the recommender should be given, such as name, position, dept., institution, web page address, tel number, email address.

If you want, I can give you a couple of samples. Just give me a private message
    برای کودکانی که شب هم آغوش نگاه معصومشان شده است سرآغاز طلوعی دگرباره باشیم.<br />http://egoft.com/index.php?topic=1494.0

با سلام
    دوستان این ریکامو استاد راهنمام واسم نوشته می خوام نظرتونو در موردش بدونم ممنون.

i have had miss X as a graduate student in my some lecture courses she has a very good capacity for analytical thinking. her ability to express her ideas in writing is quite well.she is a hardworking and motivated student.she passed her MS thesis under my supervision.she worked on............ during her research program she has shown that if she spends enough time she can solve mathematical problems but she has not deep physical intuitions.her performance during his course work does not reflect her full potential.ihave no hesitaition to recommend her for the graduate program that she has applied to.

دوستان خواهش می کنم نظر بدید در ضمن من رشتم فیزیک بوده.

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

نقل قول نوشته اصلی توسط elna
    با سلام
    دوستان این ریکامو استاد راهنمام واسم نوشته می خوام نظرتونو در موردش بدونم ممنون.

i have had miss X as a graduate student in my some lecture courses she has a very good capacity for analytical thinking. her ability to express her ideas in writing is quite well.she is a hardworking and motivated student.she passed her MS thesis under my supervision.she worked on............ during her research program she has shown that if she spends enough time she can solve mathematical problems but she has not deep physical intuitions.her performance during his course work does not reflect her full potential.ihave no hesitaition to recommend her for the graduate program that she has applied to.

دوستان خواهش می کنم نظر بدید در ضمن من رشتم فیزیک بوده.
    سلام:
    من نمي دونم رشته شما چيه اما با توجه به تجربه خودم در رشته هاي فني اونا بيشتر از hardworking بودن Creativity و analytical بودن براشون مهم هست. يعني اگر بتونيد اين موارد رو اضافه كنيد خيلي خوب مي شه در ثاني راجع به اين كه on time هم هستيد يك چيزي بنويسيد ;D
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

آب از سر من گذشته این ریکام رفته واسه دانشگاهها.من می خوام بدونم این ریکام منفیه یا نه؟

Member amirmimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering, Penn State

It is ok
    اگر دستم رسد روزی که انصاف از تو بستانم....قضای عهد ماضی را شبی دستی برافشانم...

نقل قول نوشته اصلی توسط elna

but she has not deep physical intuitions.her performance during his course work does not reflect her full potential..
    من جای شما بودم ازشون میخواستم این دو جمله رو بردارند. (بماند که اولی از نظر گرامری غلطه)

اگر استاد خیلی اختصاصی یک توصیه نامه برای شخص شما نوشته باشه، اشاره به یکی دو مورد نه چندان مثبت (که البته در حد تاثیرگذاری هم منفی نباشه) بد نیست، حتی ممکنه تاثیرگذاری رو بیشتر کنه (با ایجاد این تصور که استاد از شما یک شناخت کامل داره و بی دلیل در تعریف اغراق نکرده) ولی این متنی که شما گذاشتید چنین چیزی نیست، کلی هست و با جزییات خاص فقط برای شما نوشته نشده، استاد پروژه میتونه خیلی قوی تر بنویسه.

البته الان که فرستادید نگران نباشید و دیگه بهش فکر نکنید، تقریبا هممون با توصیه نامه های اساتید محترم همین مشکلاتو داریم. (کاش متوجه بودند که این کارشون چه ضربه ای به بچه ها میزنه)

نقل قول نوشته اصلی توسط last1370
    من جای شما بودم ازشون میخواستم این دو جمله رو بردارند. (بماند که اولی از نظر گرامری غلطه)

اگر استاد خیلی اختصاصی یک توصیه نامه برای شخص شما نوشته باشه، اشاره به یکی دو مورد نه چندان مثبت (که البته در حد تاثیرگذاری هم منفی نباشه) بد نیست، حتی ممکنه تاثیرگذاری رو بیشتر کنه (با ایجاد این تصور که استاد از شما یک شناخت کامل داره و بی دلیل در تعریف اغراق نکرده) ولی این متنی که شما گذاشتید چنین چیزی نیست، کلی هست و با جزییات خاص فقط برای شما نوشته نشده، استاد پروژه میتونه خیلی قوی تر بنویسه.

البته الان که فرستادید نگران نباشید و دیگه بهش فکر نکنید، تقریبا هممون با توصیه نامه های اساتید محترم همین مشکلاتو داریم. (کاش متوجه بودند که این کارشون چه ضربه ای به بچه ها میزنه)
    والا من ضربه رو خوردم تو همه دانشگاهها تو ویتینگ لیست رفتم .همین کافیه دیگه.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)