صفحه 17 از 23 نخستنخست ... 7891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 227

موضوع: امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط M1369 نمایش پست ها
    سلام. من سه روز پیش امتحان فاهی داشتم. خیلی خیلی استرس داشتم و همین نمره مو خیلی کم کرد و از اون طرف امیدوار کسی باهام باشه که سطحش ازم پایین تر باشه و واثعا کسی بهم خورد که جمله بندی حتی نمی تونست بکنه. برای قسمت اول هرچی می پرسیدم ازش یه چیز دیگه جواب می داد و باعث شد اون نکته هایی باید باهم برنامه می ریختیم یه چیز افتضاحی از آب در بیاد. من سعی کردم تو جمله بندیاش کمکش کنم که ممتحنم دعوام کرد! ولی در کل فوق العاده آسون بود و اگه کتاب یا پی دی اف (Zertifikat B1 neu(15 Übungen رو بخونین و 30 تا تاپیکشو آماده کنین،عین اونا بود حتی قسمت اول هم از برنامه هایی که باید باهم می ریختین هم از اون کتاب بود. یه رب قبل امتحان وقت دارین نت بردارین. جدا استرس داشتن برای این امتحان مسخره اس!
    دقیقا
    اگر تمرین کرده باشین امتحان راحتیه
    منم همچین مشکلی با پارتنرم داشتم
    نمره م شد 67 در حالی که اگر سوال درست و حسابی میکرد و تو پارت اول درست همکاری میکرد خیلی بالاتر می شدم. خیلی مزخرف بود.

داشتن پارتنر خوب برام تداعی کننده اون ضرب المثل قدیمیه که میگه:
    "دشمن دانا بهتر از دوست نادان است"
    what's done, is done. just leave it alone and don't regret it

Junior Member

سلام دوستان.

کارنامه این آزمون چه مدت بعد از امتجان آماده میشه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siegheil نمایش پست ها
    سلام دوستان.

کارنامه این آزمون چه مدت بعد از امتجان آماده میشه؟
    3 روز کاری بعد ازمون،کارنامه صادر میشه

Junior Member

سلام
    دوستان نکته بخصوصی در مورد امتحانه schreiben وجود داره که قبولی رو تضمین بکنه
    میدونم یکم نامتعارفه حرفم ولی اخرین بار که امتحان ösd شرکت کردم سوالات کپی modeltest 1 کتاب so geht es noch besser بود و من جوابا بدون حتی تغییر کوچیکی جواب دادم دیروز زنگ زدم میگه 43 شدی
    redemittel ا رو خیلیاشو حفظم . ساختار نامه نگاریم رعایت میکنم ولی نمیدونم مشکل چی بوده
    ممنون میشم راهنمایی کنید

Junior Member omid2000 آواتار ها

سلام.

دوستان امتحان رو جدا جدا داد بهتره یا همشون در یک روز ؟

اون همشون در یک روز به چه صورته ؟ بین هر کدوم فاصله است ؟ کلا چند ساعت طول می کشه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط omid2000 نمایش پست ها
    سلام.

دوستان امتحان رو جدا جدا داد بهتره یا همشون در یک روز ؟

اون همشون در یک روز به چه صورته ؟ بین هر کدوم فاصله است ؟ کلا چند ساعت طول می کشه ؟
    بستگی داره خودتون چجوری راحتترین. اگه بخواین همه رو تو یک روز بدین اول با شقایبن شروع میشه که بعد از یک ربع استراحت مدول بعدی شروع میشه که یادم نیست دقیقا هوقنه یا لزن. بین این دو هم باز یک ربع استراحت دارین. بعد میرین پایین و بعد از یک ساعت اینطورا میان گروه گروه صداتون میکنن. حالا ممکنه شما تو گروه اول باشین و کمتر انتظار بکشین، ممکن هم هست گروه آخر باشین.
    برای ثبت نام اصولا در عرض ۵ ثانیه ظرفیت‌ها تکمیل میشه. پیشنهاد من به شما اینه که اگر ساکن تهران هستید از همون اول روی گزینه‌ای کلیک کنید که امتحان شفاهیش فرداش برگزار میشه. چون ممکنه بعد از کلیک روی گزینه‌ی ۴ مدول در یک روز شما با پیغام تکمیل ظرفیت رو به رو بشید و در این حالت باید برگردید و اون یکی امتحان رو که سه تا مدول یه روزه و شفاهیش فرداش انتخاب کنید که ممکنه تو همین فاصله‌ی زمانی چند ثانیه‌ای اون رو هم به علت تکمیل ظرفیت از دست بدید. به همین سادگی!
    پس چه بهتر که از همون اول درست انتخاب کنید. چون اکثرا از شهرستان میان و یک روزه می‌خوان برگردن به همین خاطر متقاضی برای ۴ مدول در یک روز بالاتره.

موفق باشید

دوستان یه سوال منو دوستم میخوایم با هم امتحان بدیم میخواستم بدونم میشه یه کاری کرد که مثلن اشپغشن ها رو پارتنر هم بیفتیم ؟ یا شانسی هست ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dg20 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال منو دوستم میخوایم با هم امتحان بدیم میخواستم بدونم میشه یه کاری کرد که مثلن اشپغشن ها رو پارتنر هم بیفتیم ؟ یا شانسی هست ؟
    نه نمیشه.مسئول امتحان از روی لیست دونفر دونفر صدا میزنه

Junior Member

سلام ! من امتحان B1 رو تو شیراز امتحان دادم و از A2 تا B1 فقط 2 ماه خوندم اونم کتاب Menschen B1.1 اونم تا درس 10 و دو هفته قبل امتحان هم 15ubung رو کار کردم البته 6 تاشو ))) بعضی ها علاوه برا 2 جلد منشن 4.5 تا کتاب دیگه هم خونده بودن ولی نتونستن قبول شن نمیدونم قضیشون چیه )
    در کل امتحان سختی نیست اینم نمرات من
    Horen 87
    Lesen 76
    Schreiben 60
    Sprechen 68

Member
    رشته و دانشگاه
    حقوق

نقل قول نوشته اصلی توسط JustinM نمایش پست ها
    سلام ! من امتحان B1 رو تو شیراز امتحان دادم و از A2 تا B1 فقط 2 ماه خوندم اونم کتاب Menschen B1.1 اونم تا درس 10 و دو هفته قبل امتحان هم 15ubung رو کار کردم البته 6 تاشو ))) بعضی ها علاوه برا 2 جلد منشن 4.5 تا کتاب دیگه هم خونده بودن ولی نتونستن قبول شن نمیدونم قضیشون چیه )
    در کل امتحان سختی نیست اینم نمرات من
    Horen 87
    Lesen 76
    Schreiben 60
    Sprechen 68
    سلام
    کلا چند ماه آلمانی خوندید؟لطفا کمی بیشتر درباره ی امتحان و روند یادگیریتون توضیح بدید.تشکر
    No somos lo que deseamos ser. Somos lo que la sociedad exige"
    Somos lo que nuestros padres eligieron. No queremos decepcionar a
    nadie, sentimos una gran necesidad de ser amados. Por eso reprimimos lo
    "mejor de nosotros mismos

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)