صفحه 6 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 227

موضوع: امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : امتحان ZD

نقل قول نوشته اصلی توسط Natordasht نمایش پست ها
    حداقل نمره قبولی در هر مادول آزمون B1 چقدره؟ 60؟
    اره 60 مینیمم هست برای قبولی.برای خواندن و شنیدن میشه 18 سوال از 30 تا.

Junior Member

دوستان کتاب زرد رنگ fit fürs Yertifikat B1 هنوزم مورد تایید هست...؟ من فقط همینو دارم + کتابهای Studio که در طول ترمها میخوندم.
    الانم B1+ هستم و میخوام موازی با اون این کتاب زرد رو بخونم و کتابهای قبلیمو تکستها و لغاتش رو مرور کنم

Junior Member shahab4466 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Bergakademie Freiberg

نقل قول نوشته اصلی توسط macpooria نمایش پست ها
    دوستان کتاب زرد رنگ fit fürs Yertifikat B1 هنوزم مورد تایید هست...؟ من فقط همینو دارم + کتابهای Studio که در طول ترمها میخوندم.
    الانم B1+ هستم و میخوام موازی با اون این کتاب زرد رو بخونم و کتابهای قبلیمو تکستها و لغاتش رو مرور کنم
    So geht's noch besser رو هم حتما کار کنید

1/بنظرتون 4تا مادول و باهم امتحان بدیم بهتره یا جدا جدا ؟ 2/قسمت خواندنش چجوریه ؟متن میدن میگن بخونید .توروخدا راهنمایی کنید .3/تو قسمت گفتاری برای موضوع مشتر ک چقدر باید حرف بزنیم یک دقیقه 2دقیقه چقدررررر

امتحانش چند ساعت طول میکشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoun222 نمایش پست ها
    1/بنظرتون 4تا مادول و باهم امتحان بدیم بهتره یا جدا جدا ؟ 2/قسمت خواندنش چجوریه ؟متن میدن میگن بخونید .توروخدا راهنمایی کنید .3/تو قسمت گفتاری برای موضوع مشتر ک چقدر باید حرف بزنیم یک دقیقه 2دقیقه چقدررررر
    1-اگر تهرانی میشه حالا جداش کرد اما همزمان هم میشه بدون مشکل امتحان داد و قبول شد فقط یه روز تقریبا کامل وقتتون رو میگیره.
    2-قسمت خواندنش از چند متن متفاوت تشکیل شده و طبق اونا باید به سوالات جواب بدید. 30 سواله.
    3-موضوع مشترک در حد یکی دو دقیقه کافیه فقط سعی کنید به نتیجه برسید طبق اون چیزی که بهتون افتاده یعنی برنامه ریزی کنید و توافق و تمام.
    سه بخش اول تقریبا تا 12 طول میکشه بعدش استراحت تا 2.30 که بخش موندلیش شروع میشه که اونم بستگی داره تو چه گروهی بیوفتید اگر گروه های اخر باشید ممکنه تا 6 هم طول بکشه.

ApplyAbroad Veteran
    ka003 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoun222 نمایش پست ها
    با درود

به توضیحات دوست خوبمون cheeng اضافه می کنم

زمان گفتگوی اولیه و معرفی آزمونگران و داوطلبان به یکدیگر حدود یک دقیقه است. قسمت اول 2-3 دقیقه، قسمت دوم 3-4 دقیقه برای هر داوطلب و قسمت سوم حدود 1-2 دقیقه برای هر داوطلب به طول می انجامد.
    بنابراین کل مدت آزمون شفاهی 15 دقیقه(برای آزمون دو نفره) و یا 10 دقیقه(برای آزمون تک نفره) خواهد بود.

این متن برگرفته از سایت DSIT هستش، اینجا (لینک) میتونی اطلاعات مورد نظر رو به طور کامل بخونید.

موفق باشید

Senior Member mdemehri آواتار ها

پیش فرض پاسخ : معرفي منابع مطالعاتي و كتاب جهت يادگيري زبان آلماني

نقل قول نوشته اصلی توسط wolfman نمایش پست ها
    1.حجم لغت ها که حتمن زیاد میشه. چرا؟ چون وقتی شما امتحان B1 میدید، انتظار از شما در حد همون B1 هستش(گرامر، لغات و...)
    2. ==>(نظر شخصی من شاید دvست باشه شاید غلط)نه تنها studio d، بلکه تمامی متدها انیجوری هستش. ما با خوندن اونا فقط تا یه حد آلمانی یاد میگیریم. بقیه اش دیگه وابسته به سعی و تلاش خودمون هست. اینکه چقدر تمرین کنید(مهارت ها 4گانه رو تقویت کنید) اینکه چقدر با اصطلاحات عامیانه آشنایی داشته باشدو... . بقول خود آلمانی ها:
    Übung macht den Meister.
    اگه ساکن تهران هستی، یه سر برو میدان انقلاب، انتشارات زبانکده، اونجا بپرسی، راهنمای می کنن. چندتا کتاب من میگم، ولی باز از استادت بپرس.
    1.Grundwortschatz Deutsch von Langenscheidt Verlag
    2. (Klipp und Klar(für Grundstufen A1-B1
    3.Grundstufen- Grammatik von Hueber Verlag
    Viel Erfolg
    شما امتحان سطح B1 رو دادید؟ می شه بگید چه کتابهایی رو خوندید؟
    وقتی یکی به سئوالتون جواب می ده از روی وظیفه نیست، از رو لطفه....اینو یاد بگیرید که تشکر کنید.... آفرین!
    از پاسخ به هر گونه سئوال شخصی معذوریم. حتی شما دوست عزیز

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان سطح B1

سلام دوستان، ببخشيد ميشه لطفا كسانى كه امتحان B1 دادن يه توضيحى در مورد نمره دادن بخش موندليش بدن؟چقدر بايد خوب و مسلط باشيم كه اين بخش رو قبول شيم؟ مثلا تايل دوم كه ٤٠ نمره داره چجورى و چقدر صحبت كنيم كه بشه حداقل ٣٠ گرفت؟
    ممنون ميشم پاسخ بديد

پیش فرض پاسخ : امتحان سطح B1

نقل قول نوشته اصلی توسط yashel نمایش پست ها
    سلام دوستان، ببخشيد ميشه لطفا كسانى كه امتحان B1 دادن يه توضيحى در مورد نمره دادن بخش موندليش بدن؟چقدر بايد خوب و مسلط باشيم كه اين بخش رو قبول شيم؟ مثلا تايل دوم كه ٤٠ نمره داره چجورى و چقدر صحبت كنيم كه بشه حداقل ٣٠ گرفت؟
    ممنون ميشم پاسخ بديد
    درود بر شما
    به نظر من مهمترین بخش Sprechen بخش دوم ان است در این بخش شما به ازمونگرها نشان می دهید که توانایی صحبت در باره یک موضوع را دارید، شما با توجه به موضوعی که می خواهید در بخش ۲ صحبت یا Präsentieren داشته باشید باید طبق یک الگو مشخص صحبت کنبد یعنی در ابتدا یک توضیح کمی درباره موضوع خود دهید سپس ساختار Präsentation را شرح دهید(که شامل تجربه شخصی شما در مورد موضوع، گزارش دادن در مورد موضوع در کشور خودتون، معایب و فواید موضوع و همچنین بیان نظر شخصی خودتون و در پایان هم تشکر و خاتمه ارایه) رعایت این ساختار خودش اهمیت زیادی دارد اما بیشتر این چیزی که باعث کاهش نمره میشه صرف اشتباه فعل به خصوص افعال مدال ، Nebensatz ها ، و ارتیکل ها است سعی کنید در هنگام صحبت استرس نداشته باشید اگر حس کردید جایی گرامر را اشتباه کردید ان را اصلاح کنید در طول صحبت ارام و شمرده صحبت کنید .شما برای بخش دوم حدود ۳ الی ۴ دقیقه وقت دارید ، معمولا موضوعات در بیشتر امتحان ها تکرار میشن و در انجمن دوستان این موضوعات را معرفی کردند سعی کنید تا روز امتحان بر روی این موضوعات کار کنید تا اگاهی از فعل ها و لغات و صفات لازم در هر موضوعی داشته باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)