صفحه 21 از 23 نخستنخست ... 11121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 201 تا 210 , از مجموع 227

موضوع: امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط mobinasfh نمایش پست ها
    سلام می خواستم سطح امتحانشو بدونم ؟ منظورم سختیشه؟ من الان سه ماه که دارم زبان المانی می خونم تا سطح ب یک قواعدو اینارم خوندم اما نمی دونم می تونم قبول شم یا نه سطح سختیشو می خواستم بپرسم ؟
    نمونه سوال هاش رو حل کنید ببینید در این سطح هستید یا نه

Zertifikat B 1 Neu 15 Uebungspruefungen

سلام دوستان برای اینکه امتحان B1 رو بدیم باید حتما امتحان A1 و A2 رو داده باشیم یا نیازی نیست ؟

Junior Member omid2000 آواتار ها

نیازی نیست.

Junior Member

دوست عزیز از مطالبی که گذاشتی واقعا ممنون هم امید دادی به شخصه خود من که دارم خودخوان پیش میرم چون به استاد خصوصی دسترسی ندارم و هم اینکه ثابت کردی میشه آزمونشو راحت قبول شد
    فقط خواهشی که دارم لغاتی که وارد جممورایز کردی برای من اگر میتونی بفرستی ممنون میشم چون منم دست کمی از شیرازی ها ندارم و نه حالشو و نه وقتشو دارم که لغت هارو وارد نرم افزار کنم
    با تشکر.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Msc power Engineering

من هم همین کتاب رو خوندم به طور کامل و در اولین بار با نمرات خوب قبول شدم.البته یه کتاب noch besser هم هست که یه کم سخت تره و برای افزایش معلومات خوبه اما سطح امتحان به نظرم در حد همون 15 ubung یا حتی پایین تر بود.

سلام میخاستم بدونم واسه بی ۱ باید عین بلبل المانی حرف بزنیم یا ک اگه تپق بزنیم هم خوبه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Computer eng, University of Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinsd0532 نمایش پست ها
    سلام میخاستم بدونم واسه بی ۱ باید عین بلبل المانی حرف بزنیم یا ک اگه تپق بزنیم هم خوبه؟
    ب۱ سطح متوسطه کسی انتظار نداره شما عین بلبل آلمانی حرف بزنین.

Junior Member

با سلام خدمت همگی
    من امروز جواب آزمون B1 OSD شیراز اومد که خدارو شکر قبول شدم.
    البته 2 تاش لب مرزه ولی بازم خوبه واسه اپلای کردن.
    میخواستم یکم از تجربیاتم بگم براتون اونایی که میخوان امتحان بدن کمکشون میکنه...
    توی کارنامه زده بود که سا عت 8:30 توی آموزشگاه واقع در خیابون ارم باشیم.
    ما راس ساعت اونجا بودیم ، ساعت 9 قرار بود امتحان شروع شه که 20 دقیقه تاخیر داشت.
    خلاصه ترتیب امتحان این جوری بود اول لزن ، دوم هوقن ، سوم شقایبن ، آخرم اشپقشن
    لزن که توضیحی ندارم واسش اما هوقن خوبیش این بود هدست میدادن و خیلی کمک میکرد و اینکه یادتون باشه سر امتحان هوقن اصلا حواستون پرت نشه مخصوصا قسمتایی که یکبار بیشتر فرصت گوش دادن نداری یهو میبینی همش از دستت میپره ...
    شقایبن واسه من از همش راحت تر بود قسمت اول باید یه ایمیل میزدیم به یه دوستمون که یه ماشین خریدم و ماشین و توصیفش کنم یه پیشنهاد مسافرت بدم ، قسمت دوم که آسون ترین امتحان عمرت بود باید در مورد فورتایله و ناختایله ی اینترنت مینوشتیم چون من برای پقزنتاتسیون هم این موضوع رو خیلی کار کرده بودم خیلی راحت بود واسم.
    برای اشپقشن هم باید بگم که تایل برای پقزنتاتسیون دوتا موضوع دادن بهم 10 دقیقه هم وقت داشتم که هم پقزنتاتسیون و آماده کنم هم برای اشپقشن آماده بشم که اگه واقعا آماده امتحان باشی بنظرم کفایت میکنه من 2 3 دقیقه هم اضافه آوردم.
    موضوع اول پقزنتاتسیون یکیش والدین شاغل بود دومی علم بهتر است یا ثروت !!!
    که من والدین شاغل رو انتخاب کردم. موضوع اشپقشن هم باید یه برنامه میچیدیم برای اینکه برای جشن فارق التحصیلی بگیریم برای یه دوستمون که باید جای محل جشن و نوع غذا و چه کاری و کی پیگیری میکنه و از چه طریقی خبر بدیم حرف بزنیم.
    چند تا موضوع رو بهتون بگم در مورد امتحان اشپقشن ، آخر امتحان ازتون تمام برگه هایی که بهتون میدن و میگیرن ، شما باید توی اون 10 دقیقه ای که وقت دارید توی اون برگه ها کلمه های کلیدی و بنویسید که وسط امتحان نگاه کنید یادتون بیاد ، یادتون باشه جمله ننویسید نوشتیدم موقع ارایه دادن زیاد نگاه نکنید چون بهتون تذکر میدن و از نمرتون کم میشه نکته بعدی اینکه اصللللللللللللللللللللللل للا به جز آلمانی چیزی دیگه ای روی برگه ننویسید اینم نمره کم میشه نمره ی زیادیم کم میشه ... فقط به استرس غلبه کنید و خودتون باشید مطمین باشین که قبولید.
    البته به پارتنر آدمم بستگی داره این قسمت امتحان ، همه میگن پارتنرت ضعیف باشه بهتره ولی من پارتنرم فوق العاده ضعیف بود و موقع اشپقشن به مشکل میخوردم ، مثلا سوال میپرسیدم جواب نمیداد و ساکت میموند خب منم نمیدونستم باید چی کار کنم ولی بهترین حالتش اینه که پارتنر هم سطح خودتون باشه یا یکم بالاتر تا بهتر بتونید تواناییاتون و نشون بدید.

در موردکلاس رفتن هم بگم که من تا A2 کتاب اشقیترو توی آموزشگاه زبان دانشگاه تهران خوندم و بعد B1.1 منشن و پیش یه استاد خصوصی که نقش قابل ملاحظه ای داشت توی قبول شدنم خوندم و بعد از کتاب B1,1 دیگه چون وقت نداشتم فقط رفتیم برای امتحان کار کردیم و تمام قسمت های امتحان و قبل از امتحان ما شبیه سازی کرده بودیم و خیلی کمک کرد.

ببینید امتحان لزن و هوقن کسی نمیتونه واستون کاری کنه به جز خودتون اما شقایبن و اشپقشن به استاد برمیگرده. برای شقایبن بنظرم هر جلسه یکی از نمونه های کتاب NOCH BESSER رو انجام بدید ببرید استادتون غلطهاتون و بگیره و هر دفعه که میخواید بنویسید نمونه قبلی و بزارید جلوی خودتون که اشتباهات قبل و دوباره تکرار نکنید و سعی کنید هر متنی که مینویسید و استاد تصحیح میکنه دوباره بعد از تصحیح پاک نویسش کنید و نگهش دارید و هر روز بخونید تا کامل حفظ بشید آخر کتاب NOCH BESSER که میرسید میبینید 15 تا مدل تست رو بطور کامل حفظید و فکرم نمیکنم خارج از اینا چیزی بیاد یا همیناست یا هرچی بیاد از دل اینا در میاد.
    یه راهنمایی دیگه در مورد پقزنتاتسیون اینکه بشینید حفظ کنید انقد بخونید که به قول معروف ملکه ذهنتون بشه موضوع به جز این چیزایی که هم میگن چیز دیگه میاد همرو حفظ کنید مطمین باشید قبول میشید.

با آرزوی موفقیت
    بدرور

Junior Member

ببخشید یک سوال ایا امتحان گوته b1 از 5 تا ازمون اخر 15 او بونگ سخت تره یا راحت تره ؟
    کلا در چه سطحی هست؟

کدوم موسسه به نظرتون بهتره برای گرفتن مدرک زبان آلمانی ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)