صفحه 10 از 23 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 227

موضوع: امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    اگه تا سطح A2 هم خوب یاد گرفته باشید.
    میتونین امتحان B1 رو پاس کنین. البته به صورت پیش فرض !
    جواب آزمون رو فکر کنم نهایت یک هفته... خیلی طول نمیکشه. زمان ما یه هفته بود نهایت.
    مراکز رسمی انجمن فرهنگی اتریش و خود گوته هستن.
    خود موسسه گوته تعیین میکنه ! کی باید تعیین کنه پس ؟!
    برای بخش شنیداری، در ابتدا همون فایل های کتابهای متدیک موجود را گوش کنین.
    راهی جز تمرین ندارین.
    یه نسخه از آزمونهای رسمی B1 رو هم بگیرین کار کنین، توش فایلهای شنیداری هم داره که کمکتون میکنه.
    واقعا ممنونم از پاسخگوییتون ولی یکم مختصر و خلاصه بود

منظورتون از پیش فرض چیه ؟
    واسه تعیین کردن منظورم اینم بود که سر هر ماه یا هر شش ماه یه بار امتحان می گیرن؟
    یه سوال دیگه که واسم پیش اومده اینه که من میخوام دوره های فوق فشرده گوته رو واسه B1 برم آیا ملزوم تعیین سطحم یا میتونم بلامانع در B1 ثبت نام کنم ؟
    من فقط و فقط Horen مشکل دارم تا اونجایی که میدونم Sprechen , Lesen , Schreiben ام خوبه ولی با توجه به اینکه هم فیلم و سریال آلمانی نگاه میکنم و دیسک های کتابا رو گوش دادم ولی بازم نمیتونم به اونو به سطح اون سه مهارت برسونم

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arashn9 نمایش پست ها
    واقعا ممنونم از پاسخگوییتون ولی یکم مختصر و خلاصه بود

منظورتون از پیش فرض چیه ؟
    واسه تعیین کردن منظورم اینم بود که سر هر ماه یا هر شش ماه یه بار امتحان می گیرن؟
    یه سوال دیگه که واسم پیش اومده اینه که من میخوام دوره های فوق فشرده گوته رو واسه B1 برم آیا ملزوم تعیین سطحم یا میتونم بلامانع در B1 ثبت نام کنم ؟
    من فقط و فقط Horen مشکل دارم تا اونجایی که میدونم Sprechen , Lesen , Schreiben ام خوبه ولی با توجه به اینکه هم فیلم و سریال آلمانی نگاه میکنم و دیسک های کتابا رو گوش دادم ولی بازم نمیتونم به اونو به سطح اون سه مهارت برسونم
    منظورم اینه که اگر فردی A2 رو خوب و کاربردی یادگرفته باشه، از پس B1 میتونه برمیاد.
    البته این شرط لازمه ولی کافی نیست !
    برای دیدن نوبت امتحانات به سایت موسسه مراجعه کنین.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

Junior Member

Smile پاسخ : سوالات کلی در مورد آزمون های زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

سلام دوستان عزیز من سی وسی ویکم امتحان b1گوته رو دادم.برایه امادگی ازمون سطح a1..a2رو از شریته واشتودیو خوندم اما سطح b1رو زیاد کار نکردم درعوض کتابایه امادگی ازمون گوته رو از تهران سفارش دادم و در اهواز تحویل گرفتم میتونید با سرچ در اینترنت شمره تلفن موسسات انتشاراتی زبان رو پیدا کنید وسفارش بدین .این کتابا خیلی ضروری ومفیدن به خصوص برای شهرستانیایی که به کلاسایه گوته دسترسی ندارن.من هوغن واشپرشن و لسن رو قبول شدم وماه دیگه میرم برای اشغایبن .توقسمت اشپرشن لبخند رو فراموش نکنید وخونسرد باشید ممتحن من یه خانم المانی بسیار مهربان بود البته یکی از مراقبایه امتحان گفت کهممتحن خوبی دارید وسخت گیر نیست ..به هرحال دوستان تلاشتون رو بکنید حتما قبول میشید نگران نباشین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

دوستان به نظر شما تا دی-بهمن امکان گرفتن B1 وجود داره؟ تا آخر تابستون کلاس A1 ـم تموم میشه و بعد از اون میخوام کلاس های فوق فشرده برم و وقت بگذارم.
    حقیقتش اینه که من اول قصد داشتم به انگلیسی پذیرش بگیرم، چون زبان انگلیسیم تقریبا Advanced ـه و با دو ماه کار کردن میتونستم آیلتس 6 یا 6.5 بگیرم. ولی به خاطر اینکه معدلم یه مقدار پایینه نظرم عوض شده و میخوام آلمانی برم تا شانس بیشتری داشته باشم. میخوام ببینم چقدر امکان پذیر هست؟ آیا امتحان B1 خیلی سخته؟

ApplyAbroad Veteran

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور یادگیری زبان آلمانی (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط Babk نمایش پست ها
    دوستان به نظر شما تا دی-بهمن امکان گرفتن B1 وجود داره؟ تا آخر تابستون کلاس A1 ـم تموم میشه و بعد از اون میخوام کلاس های فوق فشرده برم و وقت بگذارم.
    حقیقتش اینه که من اول قصد داشتم به انگلیسی پذیرش بگیرم، چون زبان انگلیسیم تقریبا Advanced ـه و با دو ماه کار کردن میتونستم آیلتس 6 یا 6.5 بگیرم. ولی به خاطر اینکه معدلم یه مقدار پایینه نظرم عوض شده و میخوام آلمانی برم تا شانس بیشتری داشته باشم. میخوام ببینم چقدر امکان پذیر هست؟ آیا امتحان B1 خیلی سخته؟
    نمونه سوالاش هست میتونین مطالعه کنین، ببینین که سطحش چه طوره.
    ولی تا بهمن شدنی هست.
    باید تلاش کنین !

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم. من الان در سطح آ۲ هستم میخواستم بدونم میشه در عرض یه ماه فشرده امتحان ب۱ گوته رو قبول شد؟ چه منابعی رو برای این کار پیشنهاد میکنید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ehsaniia نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم. من الان در سطح آ۲ هستم میخواستم بدونم میشه در عرض یه ماه فشرده امتحان ب۱ گوته رو قبول شد؟ چه منابعی رو برای این کار پیشنهاد میکنید؟
    درود

بله امکانش هست.
    کتاب fit fürs Zertifikat B1 رو باید به خوبی بخونید و مسلط بشید.
    کتاب Zertifikat B1 neu رو برای آشنایی با نمونه سوالات امتحان کار کنید.

موفق باشید
    اگه ندونی کجا می خوای بری چه فرقی می کنه از چه راهی بری؟؟؟؟
    بعدش از مسیر لذت ببر

Junior Member

سلام من یه سوال درباره ثبت نام ازمون b1 داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید..میخوام ماه دیگه تو ازمون شرکت کنم برا همین امتحانی وارد سایت شدم تا نحوه ی ثبت نام و برا ازمون های ماه قبلش تا قبل از پرداخت پول امتحان کنم تا موقع ثبت نام اصلی به مشکل نخورم..اما چیزی که بود مثلا یه جدول میاورد که فقط کلاس امادگی hörenتوش بود و ظرفیتشم خ کم بود و باقیه کلاسارو نمیاورد و درباره موارد امتحانم همین بود هر لحظه که صفحه رو رفرش میکردم مواد ازمون و کلاسا جدید میشد و خیلی هاشون تو لیست جدول نبودن دیگه..حالا سوالم اینه من که میخوام چهارتا ماژولو جدا جدا امتحان بدم و قبلشم کلاسای هر چهارتا ماژولو برم باید بار اول که جدول اومد بخشی از کلاس و ازمون انتخاب کنم و پول پرداخت کنم و مجداا جدول رفرش کردم و بقیه موارد اومد اون باقیموندرو انتخاب و ثبت نام کنم و پول بریزم؟میشه چنین کاری کرد و چند بار پول ریخت برای ازمونا توی یه روز ثبت نام؟ در غیر این صورت که نمیشه هیچ ازمون و کلاسیو برداشت با هم چون مدام اطلاعات جدول عوض میشن و بخوام صبر کن بعدی ها بیان قبلیارو از دست دادم.....ممنون میشم از تجربه ثبت نامتون اگر هم کلاسارو شرکت کردید و هم ازمونو بگید

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط nazivogel نمایش پست ها
    سلام من یه سوال درباره ثبت نام ازمون b1 داشتم ممنون میشم راهنماییم کنید..میخوام ماه دیگه تو ازمون شرکت کنم برا همین امتحانی وارد سایت شدم تا نحوه ی ثبت نام و برا ازمون های ماه قبلش تا قبل از پرداخت پول امتحان کنم تا موقع ثبت نام اصلی به مشکل نخورم..اما چیزی که بود مثلا یه جدول میاورد که فقط کلاس امادگی hörenتوش بود و ظرفیتشم خ کم بود و باقیه کلاسارو نمیاورد و درباره موارد امتحانم همین بود هر لحظه که صفحه رو رفرش میکردم مواد ازمون و کلاسا جدید میشد و خیلی هاشون تو لیست جدول نبودن دیگه..حالا سوالم اینه من که میخوام چهارتا ماژولو جدا جدا امتحان بدم و قبلشم کلاسای هر چهارتا ماژولو برم باید بار اول که جدول اومد بخشی از کلاس و ازمون انتخاب کنم و پول پرداخت کنم و مجداا جدول رفرش کردم و بقیه موارد اومد اون باقیموندرو انتخاب و ثبت نام کنم و پول بریزم؟میشه چنین کاری کرد و چند بار پول ریخت برای ازمونا توی یه روز ثبت نام؟ در غیر این صورت که نمیشه هیچ ازمون و کلاسیو برداشت با هم چون مدام اطلاعات جدول عوض میشن و بخوام صبر کن بعدی ها بیان قبلیارو از دست دادم.....ممنون میشم از تجربه ثبت نامتون اگر هم کلاسارو شرکت کردید و هم ازمونو بگید
    آیا اینجا رو مطالعه کردین ؟
    نحوه ثبت نام

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط adrian نمایش پست ها
    آیا اینجا رو مطالعه کردین ؟
    نحوه ثبت نام
    ممنون بله قبلا این رو خونده بودم فکر کنم منظورمو درست بیان نکردم.. وقتی که میخوایم مدولاها رو انتخاب کنیم همرو با هم نمیاره مثلا هوقن رو با کلاسش میاره و چند مورد امتحانی دیگه ولی بقیه کلاسارو و بقیه تاریخای امتحانو هنوز نیاورده و من مجبورم برا اینکه سریع پر میشه کلاس هوقن و امتحانشو انتخاب کنم و پولشو واریز کنم بعد چند دقیقه صبر کنم گزینه های جدید کلاسا و امتحان به جدول اضاف شه بعدم یه سری اونا رو باهم انتخاب کنم و پولو بریزم به حساب..اونجوری که امروز متوجه شدم جز اینکه چند بار پول بریزم به حساب راه دیگه ای نیست چون تا بخوام بزارم کلاسای شرایبن اشپرشن و لزن و امتحانای تاریخ بعدشون اضاف شن کلاس هوغن و امتحانش پر شده و کلا از لیست پاک شده.. میخواستم اونایی که مث من بودن و هم ازمون و هم کلاسارو انتخاب کردن جدول ثبت نام همینجوری واسشون گزینه ها رو نمایش میداد یا نه کل تاریخا و کلاسارو باهم میاورد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)