صفحه 11 از 23 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 227

موضوع: امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

پیش فرض پاسخ : امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

دوستان سلام

در ادامه مواردی که خودم برای آزمون B1 استفاده کردم و نتیجه مطلوبی هم گرفتم توضیح میدهم.

برای تقویت قسمتLesen و Schreiben میتوانید از لینک زیرکتابهای مورد نظر رو دانلود کنید
    http://vk.com/topic-12399143_26684501
    البته با *****شکن باز میشه و همین طور این لینک کتابهای لازم برای تمامی سطوح و امتحان های گوته از مبتدی تا پیشرفته رو دارد.
    من در امتحان B1 برایLesen کتاب So geht's noch besser رو خوندم و
    برای Schreiben سه هفته آخر متن های کتابTips und ubung صفحات (70-91) رو حفظ کردم
    در ضمن این رو هم بگم که برای بخش Spreschen برای آغاز صحبت
    (در بخش دوم آزمون Spreschen که راجع به یک موضوع چند دقیقه خودت باید صحبت کنی)
    یک سری جمله های آماده در کتاب Tipps und übungen در پایان کتاب صفحات (161 تا 163) 4 تا پاسخ هست
    که به صورت دلخواه پاراگراف اول یکی از این 4 پاسخ رو حفظ کنید و متناسب با موضوع خودتون این جملات رو بگید
    که برای آغاز صحبت میتونه نظر آزمون گیرنده رو جلب کنه

برای صرف افعال در تمامی زمانها از لینک زیر استفاده شود
    http://www.verbix.com/webverbix/German/wohnen.html

این دیکشنریها هم مفید هستند
    http://www.dict.cc/englisch-deutsch/share.html
    http://www.loghatnameh.de/changeLocal.do?currLocale=fa

من خودم مطالعه این کتاب رو برای تقویت بخش گرامر پیشنهاد میکنم
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...ivtrainer-A2-)
    من فقط درسهاشو خوندم و اصلا تمرینهاشو حل نکردم منتها خیلی مفید بود

سری فیلمهای Extra و برنامه کودک هایدی هم خیلی مفید بودند. هم برای تقویت بخش شنیداری و هم برای تقویت گرامر فیلم های Extra چون زیرنویس هم دارند، این فیلم ها رو با دقت ببینید و به گرامری که استفاده میکنند دقت داشته باشید. موزیکهایی هم که بچه ها در بخش مزیک آلمانی قرار دادند خیلی مفید هست.
    و برای آزمون B1 در بخش Sprechen مواردی که مکررا در آزمونهای قبلی تکرار شدند رو پیشنهاد میکنم

برای اینکه با بخش Sprechen آزمون هم آشنا بشید این ویدئوها رو هم ببینید
    https://www.youtube.co m/watch?v=9lkyjt0j3Bs

میتونید اونها رو با استفاده از http://convert2mp3.net/ دانلود کنید.

پادکستهای slow german و Duden هم میتونه مفید باشه

برای رادیوها هم در لینک زیر در پیجی که باز میکنید MP3 ها رو دانلود کنید و این رادیوها بخصوص dlf برای تقویت Horen عالی هستند

http://www.teheran.diplo.de/Vertretu..._Rundfunk.html

برای Horen من کتاب zertifikat b1 neu رو خوندم و تست های بخش شنیداری این کتاب رو کار کردم که در لینک بالا این کتاب هم موجود هست

امیدوارم این مطالب بتونه براتون مفید باشه.
    شادباشید

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - موسسه آموزش عالی صنعتی فولاد

سلام خدمت همه دوستان
    من فایل مربوط به قسمت Sprechen رو که اینجا هست رو دیدم. به نظرم سطح گرامر و لغتی که استفاده شده بود خیلی پایین بود. دوستانی که تجربه امتحان رو دارن می تونن راهنمایی کنن واقعا به این سادگی میشه Sprechen رو گذروند. من خودم سطح B1 رو با کتاب Berliner Platz گذروندم متاسفانه کتابهای دیگه مثل Menschen یا Studio رو ندیدم اما سطح کتاب Berliner واقعا بالاست (نسبت به این فایل نه نسبت به بقیه کتابها چون ندیدمشون) و توی B1 به راحتی Nebensatz یا Konjuntiv 2 یا Kunjunktion های مختلف استفاده می کنیم و به خاطر همین من یه مقدار استرس داشتم برای Sprechen اما این چیزی که دیدم واقعا سخت نبود. میشه دوستان راهنمایی کنن
    ممنونم

Junior Member

سلام دوستان ، من دو سال پیش بعد از اینکه B1/2 رو تموم کردم، آلمانی رو گذاشتم کنار. حالا می خواستم برم و مدرک ZD بگیرم. دنبال کلاس آمادگی ام. دوره های خود ِ گوته احساس می کنم شاید برای من کافی نباشه. برای هر مدول دو سه ساعت فقط کلاس داره! می خواستم بپرسم کسی تجربه کلاس آمادگی امتحان رفتن جایی غیر از گوته رو داره ؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting at shahid beheshti university

نقل قول نوشته اصلی توسط M1369 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من دو سال پیش بعد از اینکه B1/2 رو تموم کردم، آلمانی رو گذاشتم کنار. حالا می خواستم برم و مدرک ZD بگیرم. دنبال کلاس آمادگی ام. دوره های خود ِ گوته احساس می کنم شاید برای من کافی نباشه. برای هر مدول دو سه ساعت فقط کلاس داره! می خواستم بپرسم کسی تجربه کلاس آمادگی امتحان رفتن جایی غیر از گوته رو داره ؟؟؟
    من ساکن کرج هستم.توی اموزشگاه خودمون کلاس رفتم.برای همین فک نمیکنم به کار شما بیاد...بدون کلاس هم میتونی قبول شی.تو یوتیوب ویدئو هست که روش شقایبن نوشتن رو یاد میده.همون کافیه...شاید اشپقشن معلم بخواد فقط.اونم با یکی دو جلسه خصوصی اوکی میشین.لزن و هوقن هم به تمرینات خودتون بستگی داره.کلاس کار خاصی نمیتونه براتون انجام بده

سلام دوستان
    من سطح A2 رو با Studio d تموم کردم. الان خیلی فوری میخام مدرک B1 بگیرم. ترجیحا خودخوان. کتاب Studio d B1 رو هم گرفتم. منابع چی پیشنهاد میدین؟ من چندسالی هست که میخام این امتحان رو بدم اما خیلی خیلی سرم شلوغه. اما حالا عزم رو جزم کردم.میخام محل کارم دو سه ساعتی رو به مطالعه اختصاص بدم. میدونم هرچی بیشتر بهتر اما حداقل چند ساعت مطالعه رو پیشنهاد میدین؟ حدودا چقدر زمان نیاز دارم.خواهش میکنم راهنماییم کنید.

بد جوری منتظر جواب شمام
    ویرایش توسط captain_ali : November 25th, 2015 در ساعت 12:37 PM
    what's done, is done. just leave it alone and don't regret it

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط captain_ali نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سطح A2 رو با Studio d تموم کردم. الان خیلی فوری میخام مدرک B1 بگیرم. ترجیحا خودخوان. کتاب Studio d B1 رو هم گرفتم. منابع چی پیشنهاد میدین؟ من چندسالی هست که میخام این امتحان رو بدم اما خیلی خیلی سرم شلوغه. اما حالا عزم رو جزم کردم.میخام محل کارم دو سه ساعتی رو به مطالعه اختصاص بدم. میدونم هرچی بیشتر بهتر اما حداقل چند ساعت مطالعه رو پیشنهاد میدین؟ حدودا چقدر زمان نیاز دارم.خواهش میکنم راهنماییم کنید.

بد جوری منتظر جواب شمام
    کتاب منشن B1 رو تموم کنید و بعدش حداقل یکی از کتابای آمادگی آزمون ترجیحاً "Zertifikat B1 neu: 15 Übungsprüfungen" رو کار کنید. برای محکم کاری کتاب Sicher سطح +B1 هم خوبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط phil_khddd نمایش پست ها
    کتاب منشن B1 رو تموم کنید و بعدش حداقل یکی از کتابای آمادگی آزمون ترجیحاً "Zertifikat B1 neu: 15 Übungsprüfungen" رو کار کنید. برای محکم کاری کتاب Sicher سطح +B1 هم خوبه.
    خیلی ممنون. دارم A2 رو مرور میکنم. بعدش میرم سراغ B1 منتها این کتابی رو که بالا اسمشو نوشتین نسخه چاپیش پیدا میشه(مثلا تو انقلاب)؟ اگر جایی آدرس دارین بدین ممنون میشم .
    what's done, is done. just leave it alone and don't regret it

سلام من 20 دی ماه 94 ینی کمتر از 2 ماه دیگه امتحان B1 دارم و ساکن مشهد هستم از دوستان کسی هست که تو همیت تاریخ امتحان داشته باشه ؟؟؟
    واگه مایل باشه و ب صورت حضوری با هم کار کنیم تا بیشتر برای امتحان آماده بشیم و استرسو کم کنیم

من با کتابهای تانگرام و اشتودیو کار کردم دفه دوم هم هست که میخوام امتحان بدم و مدل هایو هم که کار میکنم 80% میزنم اما استرس لعنتی خواب و خوراکو ازم گرفته لطفا اگه کسی هست که میتونه حضوری با هم کار کنیم اعلام حضور کنه که تو این چنر زور باقی مونده بتون به بهترین شکل برای امتحان آماده بشیم و مخصوصا روی مهارت گفتاری تمرکز کنیم

خیلی ممنون. دارم A2 رو مرور میکنم. بعدش میرم سراغ B1 منتها این کتابی رو که بالا اسمشو نوشتین نسخه چاپیش پیدا میشه(مثلا تو انقلاب)؟ اگر جایی آدرس دارین بدین ممنون میشم .
    بله حتی میتونید نسخه پی دی اف اش رو هم گیر بیارید با لوزونگ

سلام دوستان یه سوال داشتم. من الان در سطح آ۲ هستم میخواستم بدونم میشه در عرض یه ماه فشرده امتحان ب۱ گوته رو قبول شد؟ چه منابعی رو برای این کار پیشنهاد میکنید؟
    ببینید اولا کاری بدون تلاش امکان پذیر نیست.دوما با خودتون کنار بیاید اگر میخواید در عرض یک ماه به امتحان B1 یعنی سطح سوادش برسید باید هر روز روزانه 9-10 ساعتی وقت بزارید.بخشیش رو به خوندن خود سطح B1 بگزرویند و بخشی دیگرشو به امتحانای آمادگیش.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)