صفحه 12 از 23 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202122 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 227

موضوع: امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    bauingenieurwesen

پیش فرض پاسخ : امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم در صورت قبولی در امتحان b1 مدرکی که بهمون میدن چقد اعتبار داره؟ ایا 6 ماهه هست؟!یا دایمی؟! برای سفارت مهمه ک مدرک مربوط به چه تاریخی باشه؟! در صورت داشتن محدوده ینی باید دوباره امتحان بدیم؟
    ممنون میشم جواب بدید

دوستان سلام
    من دارم تست های کتاب Zertifikat B1 neu رو میزنم که برای امتحان Lesen آماده بشم.
    تا الان 12 تا Lesen زدم و معمولا از 30 نمره بین 21 تا 24 میشم. به غیر از 2 تا تست که یکی رو 18 شدم و اونیکی رو 28 !! به طور میانگین تا الان نمرم حدودا 22 بوده.

حالا میخوام از شما بپرسم الان چی کار کنم که نمرم رو مثلا بتونم به 25 یا 26 برسونم ؟ یه کاری بکنم که این تست های باقی مونده از این کتاب و کتاب های دیگه رو بهتر بزنم

ممنون

من برای آزمون B1 میخوام برای تقویت لغات از فلش کارت استفاده کنم. کسی فلشکارت برای B1 سراغ نداره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik

سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که آیا میشه آدم از چهار قسمت امتحان b1 دو قسمتشو یکبار امتحان بده و دو قسمت دیگشو تو نوبت بعدی ؟
    حالتی رو که یک بار کلیشو اگر امتحان بدیم و مثلا یکی یا دو بخششو نمره خوبی نگیریم رو میدونم که میشه فقط همون دو بخشو دوباره امتحان داد .
    ولی خوب اینجوری تو کارنامه که به سفارت میدن خوب نیست . تازشم اگه بشه جدا جدا امتحان داد که خوب خیلی بهتره .

نقل قول نوشته اصلی توسط Ab0ozar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    کسی اطلاع داره که آیا میشه آدم از چهار قسمت امتحان b1 دو قسمتشو یکبار امتحان بده و دو قسمت دیگشو تو نوبت بعدی ؟
    حالتی رو که یک بار کلیشو اگر امتحان بدیم و مثلا یکی یا دو بخششو نمره خوبی نگیریم رو میدونم که میشه فقط همون دو بخشو دوباره امتحان داد .
    ولی خوب اینجوری تو کارنامه که به سفارت میدن خوب نیست . تازشم اگه بشه جدا جدا امتحان داد که خوب خیلی بهتره .
    میتونی هرجوری که تو قسمت ثبت نام آزمون هست ثبت نام کنی.دوتا دوتا.4تایی حتی تکی امتحان بدی.فقط دقت کن زمان ما اینجوری نبود،قانون جدید گوته که نمیتونید یک تایلو کمتر از یک ماه دوبار امتحان بدید.

نقل قول نوشته اصلی توسط babak21 نمایش پست ها
    من برای آزمون B1 میخوام برای تقویت لغات از فلش کارت استفاده کنم. کسی فلشکارت برای B1 سراغ نداره؟
    از کتاب زرد رنگ grundwortschatz استفاده کن.فلش کارت نیس،اما قوی

نقل قول نوشته اصلی توسط kingzegon نمایش پست ها
    دوستان سلام
    من دارم تست های کتاب Zertifikat B1 neu رو میزنم که برای امتحان Lesen آماده بشم.
    تا الان 12 تا Lesen زدم و معمولا از 30 نمره بین 21 تا 24 میشم. به غیر از 2 تا تست که یکی رو 18 شدم و اونیکی رو 28 !! به طور میانگین تا الان نمرم حدودا 22 بوده.

حالا میخوام از شما بپرسم الان چی کار کنم که نمرم رو مثلا بتونم به 25 یا 26 برسونم ؟ یه کاری بکنم که این تست های باقی مونده از این کتاب و کتاب های دیگه رو بهتر بزنم

ممنون

سلام،
    کدوم تایلش مشکل دارید؟

نقل قول نوشته اصلی توسط sgfan نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    میخواستم بدونم در صورت قبولی در امتحان b1 مدرکی که بهمون میدن چقد اعتبار داره؟ ایا 6 ماهه هست؟!یا دایمی؟! برای سفارت مهمه ک مدرک مربوط به چه تاریخی باشه؟! در صورت داشتن محدوده ینی باید دوباره امتحان بدیم؟
    ممنون میشم جواب بدید
    سلام،
    راستش هیچ جای مدرک قید نشده چقد اعتبار داره!اما دوست من بعد از سه سال اومده بود دوباره امتحان داد.

نقل قول نوشته اصلی توسط Bardia.PT نمایش پست ها
    سلام،
    کدوم تایلش مشکل دارید؟
    سلام
    اینجوری نیست که غلط هام به طور خاص تو یک قسمت باشه
    به هر حال تو هر قسمت به یه مشکلی بر میخورم همیشه
    ولی اصولا تا الان آخرین قسمت برام سخت تر بوده و همچنین قسمت تبلیغ ها

چه باید کرد ؟

سلام دوستان
    کسی میتونه یه کتاب گراماتیک درست درمون تا سطح B1 معرفی کنه؟
    سپاس
    what's done, is done. just leave it alone and don't regret it

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)