صفحه 15 از 23 نخستنخست ... 567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 227

موضوع: امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

Member soroush8888 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع - تهران جنوب

پیش فرض پاسخ : امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط captain_ali نمایش پست ها
    دوستانی که امتحان دادن میخاستم از سطح واژه ها شون بپرسم. در همون حد کتاب های Studio D کار رو راه میندازه؟ یا باید بیشتر از این حرفا بدونیم؟
    الان نزدیک به دو سال هست که کتاب مرجع این امتحان اشتودیو نیست و کتاب Menschen شده اما سطح این دو تا کتاب با هم تفاوت چندانی نداره

در کل امتحان از نظر واژگان فراتر از سطح این کتاب هاست و حتی اگر تمام واژگان این کتاب ها رو هم بلد باشید بازهم 30 درصد واژگان امتحان براتون تازگی داشته باشه. اما نگران نباشید چون هدف این نیست که شما تمام لغات رو بلد باشید همین که درک کلی ای از مطالب توی امتحان بدست بیارید کافیه. با همون میشه سوالات رو جواب داد جای نگرانی نیست

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط essi2016 نمایش پست ها
    من نمونه سوال خود سایت گوته رو زدم همه قسمت هاش راحت بود بجز hören .فوق العاده سخت بود .حالا نمیدونم چیکار کنم اخر این ماهم امتحان دارم .میخوام ببینم سطح امتحانم مثل همینه یا نه.
    بله در همون سطحه.
    نمونه سوالات کتاب So geht's noch besser: zum Goethe Zertifikat B1 رو توصیه می کنم حتما بزنید بسیار بسیار سطحش نزدیک هست به امتحان و تمرین خوبیه برای آمادگیتون. کتاب رو می تونین از زبان کده تهیه کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT - Mech

من روز 13 آپریل امتحان Sprechen داشتم.

موضوع ewtwas gemeinsam planen این بود که یکی از همکلاسی های شما میخواد به یه خونه جدید نقل مکان کنه و نیاز به کمک همکلاسیاش داره. برنامه ریزی کنید که چطور میتونید کمکش کنید، چقدر وقت میبره، اون روز خوراکی و نوشیدنی چطور تهیه بشه و ازین حرفا.

دو موضوعی هم که من میتونستم یکیشون رو واسه ارائم انتخاب کنم اینا بودن:

-ایا پدر مادرها باید همیشه از طرز لباس پوشیدن بچه هاشون تعریف کنن؟
    -خرید جنس نو یا جنس دست دو؟

که من موضوع دوم رو انتخاب کردم. موضوعی هم که پارتنرم ارائه داد این بود: رفتن به سفر در اوقات فراغت.

در کل امتحان در فضای بسیار صمیمی برگزار شد و ابتدا ازمون خواست که خودوون معرفی کنیم و بعد اینکه مدرک B1 رو واسه چی نیاز دارید پرسید. مهمترین بخش آزمون شفاهی ارائه ای هست که میدید، پس سعی کنید تو 15 دقیقه ای که وقت دارید، ارائه خوبی آماده کنید. توصیه میکنم که حتماً تو ارائتون ساختار رو رعایت کنید. یعنی اول تم انتخابی رو بگید بعد بگید که تو ارائتون به ترتیب راجع به چه چیزایی صحبت خواهید کرد، بعد تشریح موضوعات ارائتون و در پایان تشکر و اینکه آماده اید به سوالات پاسخ بدید. سعی کنید حتما در مورد همه موارد خواسته شده حتی اگه شده یه مقدار کم صحبت کنید، یعنی مثلا اگه قراره دو مورد را با هم مقایسه کنید، مزایا و معایب هر دوشون رو بگید. از قید های زمانی برای ترتیب ارائتون استفاده کنید مثل zuerst, dann, dannach, zuletzt, zum schluss, am ende .

موفق باشید

سلام
    چرا ثبت نام آزمون اینقدر سریع پر میشه؟
    در کمتر از یک دقیقه ظرفیت تکمیل شد. راه دیگه ای هست؟
    شنیدم کسانی که گوته میخونن میتونن به موسسه درخواست بدن و در آزمون شرکت کنن بدون اینکه از طریق این سایت اقدام کنن. درسته این حرف؟ آیا ظرفیت امتحان OSD هم به همین سرعت پر میشه؟
    یک ماه تاخیر...
    what's done, is done. just leave it alone and don't regret it

Junior Member

سلام
    شنیدم کسانی که گوته میخونن میتونن به موسسه درخواست بدن و در آزمون شرکت کنن بدون اینکه از طریق این سایت اقدام کنن. درسته این حرف؟ آیا ظرفیت امتحان OSD هم به همین سرعت پر میشه؟
    یک ماه تاخیر...
    بچه‌های گوته هم از سایت ثبت نام میکنند. همیشه سریع پر میشه.

رشته و دانشگاه

سلام
    یک ماه تاخیر...
    کمتر از یک دقیقه پر میشه ولی معمولا بعد نیم ساعت دوباره ظرفیت اضافه می کنند باید پای سیستم بشینید.
    بچه های گوته هم از همین طریق ثبت نام می کنند اما اگر بهشون نرسه می تونند تماس بگیرن و بزارنشون توی رزرو که اگر کسی کنسل کرد برن جاش. شما هم تماس بگیرین شاید شما رو هم رزرو گذاشتن

Junior Member

سلام دوستان ... من دارم برای آزمون b1 آماده میشم . از نظر گرامر خیلی عملکرد خوبی دارم و متون رو خوب درک میکنم. اما مکالمم خیلی ضعیفه. به طوری که جمله سازیم محدود میشه به چند تا فعل خاص.!
    کسی راهکاری برای بهبود شرایط من داره؟ من الان باید بیشتر لغات حفظ کنم برای مکالمه یا افعال؟ اعتماد به نفسم شدیدا پایین اومده.! ممنون میشم راهنمایی بفرمائید.

دوستان سلام من آخر خرداد B1 امتحان میدم. واسه تمرین کتاب Zertifikat B1 neu رو گرفتم. همین کفایت میکنه یا کتاب های دیگه هم باید حل کنم؟

سلام
    دوستان بین اعتبار مدرک Goethe B1 و مدرک ÖSD ZB1 چقدر فرقه؟ برای سفارت آلمان و اتریش این دو مدرک از نظر ارزش فرقی دارن؟ کسی خبر داره؟
    what's done, is done. just leave it alone and don't regret it

Junior Member

سلام
    دوستان بین اعتبار مدرک Goethe B1 و مدرک ÖSD ZB1 چقدر فرقه؟ برای سفارت آلمان و اتریش این دو مدرک از نظر ارزش فرقی دارن؟ کسی خبر داره؟
    مدرک گوته معتبرتره و سفارت اتریشم قبولش داره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)