صفحه 3 از 23 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 227

موضوع: امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

Member lllvlllehriyar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TU Chemnitz - MSc ICS

پیش فرض پاسخ : امتحان ZD

سلام دوستان
    من سطح A1 هستم به سرعت بايد تا مي تونم برم جلو احتمالا براي اكتبر بتونم برم تو صيه شما جيه من كتاب schritte1 تموم كردم ميرم جلد دوم. فكر مي كنيد به سطح B1 مي تونم تو ابن مدت 5 ماهه؟ معلم خصوص كرفتم هفته اي يه جلسه. تو اين مدت جه كار كنم؟
    اكر نظري دارين بكيد

نقل قول نوشته اصلی توسط lllvlllehriyar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من سطح A1 هستم به سرعت بايد تا مي تونم برم جلو احتمالا براي اكتبر بتونم برم تو صيه شما جيه من كتاب schritte1 تموم كردم ميرم جلد دوم. فكر مي كنيد به سطح B1 مي تونم تو ابن مدت 5 ماهه؟ معلم خصوص كرفتم هفته اي يه جلسه. تو اين مدت جه كار كنم؟
    اكر نظري دارين بكيد
    5 ماه فرصت خوبی هست اما یه کم عجله ای میشه! با این حساب بیشتر از 1 جلسه در هفته نیاز دارید... بهتره یک روز در میان کلاس داشته باشید...
    در کنار کتاب اصلیتون از نرم افزار rossera stone هم کمک بگیرید.
    موفق باشید

Junior Member

تجربیات من از امتحان ZD
    صبح ساعت 8:30 باید در موسسه حاضر باشید. بعد شما را در یک جا جمع می کنند و بعد از گفتن یک سری نکات یکی یکی اسم ها رو می خونند و برگه هایی به شما می دهند که شماره تون در امتحان رو مشخص میکند.( البته شماره ها و کلاسی که باید در آن امتحان بدید روی بورد زده شده از قبل) این پروسه تقریبا نیم ساعت طول می کشه. روی میزتون شماره تون و یک خودکار آبی وجود داره. باید موبایلتون رو خاموش کنید و تحویل بدید. بعد پاسپورت چک میشه و ازتون امضا میگیرن که اسم و فامیلتون با چیزی که تو پاسپورت هست مطابقت داره. (حتما پاسپورت و یا کارت ملی همراه داشته باشید وگرنه نمی تونید امتحان بدید.) بعد از حدود 45 دقیقه بخش شنیداری شروع میشه. بخش اول چون یک بار پخش میشه خیلی مهمه. خیلی باید خوب تمرکز کنید. بعد هم بخش های دوم و سوم پخش میشه.( برای هر بخش هم به اندازه کافی وقت داده میشه که جمله ها رو بخونید. نگران نباشید.) خب الان دیگه این بخش تموم شده و رفته برای صحیح شدن، پس اگه خیلی خوب نزدید نگران نباشید سعی کنید رو بقیه ی امتحان تمرکز کنید، چون ناراحتی فایده نداره و باعث میشه بقیه رو هم خراب کنید. بعد از5 دقیقه استراحت نوشتن نامه شروع میشه که در اینجا تنظیم وقت خیلی مهمه چون نیم ساعت بیشتر وقت ندارید. بهتون برگه ی چکنویس هم داده میشه. روی این بخش خیلی دقت کنید که درست بنویسید. اگه مطمئن نیستین جمله ای که مینویسین از لحاظ گرامری درسته، ننویسید. ساده بنویسید، که خیلی اشتباه نکنید. البته دیگه در سطح A هم نباشه. بعد از 10 دقیقه استراحت درک مطلب و گرامر شروع میشه. هر دو رو با هم بهتون میدن و در کل 90 دقیقه وقت دارید. حتما یه شیرینی یا شکلات همراهتون داشته باشید چون دو قسمت قبل خسته تون می کنه و انرژیتون تحلیل میره وبرای درک مطلب مشکل پیدا می کنید. من خودم سر این قسمت یه ربع سرم گیج می رفت و نوشته ها رو جابه جا میدیدم!!! امتحان کتبی حدودا ساعت 12:30 تموم میشه.
    بعد روی بورد باید به دنبال پارتنر قسمت شفاهیتون بگردید. اصولا شماره ی قبل و یا بعد از خودتون پارتنرتون خواهد بود. ساعت امتحانتون هم مشخص است. از ساعت 2 شروع میشه و بسته به تعداد نفرات تا ساعت 6 هم ممکن است طول بکشد. زمانیکه نوبت شما باشد برگه های مربوطه که شامل سه بخش قسمت شفاهی است همراه با یک مداد به شما داده می شود، 15 دقیقه وقت دارید راجع به موضوعات فکر کنید و نت برداری کنید.( در این مدت اجازه ی صحبت با پارتنرتون رو ندارید) بعد از 15 دقیقه صداتون میکنن و پیش اساتید مربوطه( دو نفر) برای امتحان شفاهی می روید. پیشنهادم اینه که در این قسمت اصلا استرس نداشته باشید. تلاش کنید ساده و بدون غلط صحبت کنید. مهمترین فاکتور اینه که با خونسردی و بدون استرس صحبت کنید. من خودم به خاطر استرس و عدم اعتماد به نفس نمره ی خیلی خوب نگرفتم از این قسمت. بعد از 15 دقیقه این امتحان هم تموم میشه و یک نفس راحت میکشید. فردا صبح امتحان نمرات روی بورد زده میشه و بعد از ظهر هم روی سایت نمرتون رو میتونید ببینید.
    اینا رو گفتم که یکم با جو امتحان آشنا بشید. و اینم بگم ممکنه با گذشت زمان شرایط عوض بشه. اینا فقط تجربیات شخصی من بود.
    موفق باشید

دوستان من 21ام این ماه امتحان ZD دارم.ولی یه مشکلی که دارم یه لیستی از لغات خودم جمع کردم که بخونم و بلد باشم برای امتحان ولی این لیست خیلی بلند شده و واقعا وقت نمیکنم همشو بخونم.
    کسی از دوستان لیستی از لغات مورده نیاز یزای امتحان داره؟بیشتر لغاتی باشه که توی قسمت Mundliche و schreiben استفاده بشه.
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.با تشکر.

نقل قول نوشته اصلی توسط sayidteh نمایش پست ها
    دوستان من 21ام این ماه امتحان ZD دارم.ولی یه مشکلی که دارم یه لیستی از لغات خودم جمع کردم که بخونم و بلد باشم برای امتحان ولی این لیست خیلی بلند شده و واقعا وقت نمیکنم همشو بخونم.
    کسی از دوستان لیستی از لغات مورده نیاز یزای امتحان داره؟بیشتر لغاتی باشه که توی قسمت Mundliche و schreiben استفاده بشه.
    ممنون میشم اگه کمکم کنید.با تشکر.

من چند روز پیش A1 دادم
    فکر می کنم بهترین کار این باشه که لغت هایی که تو امتحان های قبلی یا نمونه سوالات گوته هست بیشتر بخونید
    کلمات اصلی و کلیدی کاملا تکراریه
    مخصوصا برای lesen
    برای mundliche هم کلمات مربوط به هر thema دسته بندی کنید و حفظ کنید
    برای schreiben هم یه سری افعال خاص حتما استفاده میشه مثلا افعالی که در مورد ملاقات کردن یا دعوت کردنه
    امیدوارم کمک کرده باشم

Junior Member

سلام.
    اگر ممکنه دوستانی که قبلن امتحان ZD دادن بگن که موضوع schreiben , mündlich برای اونها چی بوده لطفن.

ApplyAbroad Hero sss666 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    medicine

سلام دوستان. یه سوالی داشتم لطفا من رو راهنمایی کنید. من الان تو سطح A1.1 تو موسسه گوته دارم آلمانی میخونم.میخواستم بدونم که تا چه سطحی اگه بخونم میتونم امتحان B1 رو پاس کنم. من با یکی صحبت کردم گفتش اگه تا B1.2 بخونم میتونم پاس کنم. خواستم راهنمایی کنید. در ضمن میخواستم بدونم با دوره فوق فشرده (super intensive xourse ) چند وقته میتونم از A1.1 به B1.2 برسم؟ من از دوشنبه تا جمعه روزی 3 ساعت کلاس میرم.

نقل قول نوشته اصلی توسط sss666 نمایش پست ها
    سلام دوستان. یه سوالی داشتم لطفا من رو راهنمایی کنید. من الان تو سطح A1.1 تو موسسه گوته دارم آلمانی میخونم.میخواستم بدونم که تا چه سطحی اگه بخونم میتونم امتحان B1 رو پاس کنم. من با یکی صحبت کردم گفتش اگه تا B1.2 بخونم میتونم پاس کنم. خواستم راهنمایی کنید. در ضمن میخواستم بدونم با دوره فوق فشرده (super intensive xourse ) چند وقته میتونم از A1.1 به B1.2 برسم؟ من از دوشنبه تا جمعه روزی 3 ساعت کلاس میرم.
    من هم در سطح B1.2 که بودم امتخان B1 دادم و قبول شدم... کار نشدی نیست!
    سطح B1 بسیار پربارتر از سطح های قبل هست و مدت زمان بیشتری نیاز داره اما به طور کلی اگه تمام وقت کار کنید فکر کنم 6 ماه بتونید نتیجه بگیرید!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

دوستان امتحان ZD تغییر کرده؟خواهشا دوستانی که 21 شهریور امتحان دارن بعد امتحان از تجاربشون بگن تا از سردرگمی دربیایم.ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط sf13 نمایش پست ها
    دوستان امتحان ZD تغییر کرده؟خواهشا دوستانی که 21 شهریور امتحان دارن بعد امتحان از تجاربشون بگن تا از سردرگمی دربیایم.ممنون.
    برئ تو سایته گوته یه نمونه سوال هست اونجا میتونی ببینی.
    در کل امتحان به چهار بخش تقسیم شده و هر قسمتی که بیفتی فقط همون قسمت رو دوباره امتحان میدی.
    من خودم امتحانی که دادم به شیوه قدیمیش بود و نمونه سوالارو که دیدم به نظر میاد سخت تر شده
    موفق باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)