صفحه 4 از 23 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 227

موضوع: امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering

پیش فرض پاسخ : امتحان ZD

نقل قول نوشته اصلی توسط sayidteh نمایش پست ها
    برئ تو سایته گوته یه نمونه سوال هست اونجا میتونی ببینی.
    در کل امتحان به چهار بخش تقسیم شده و هر قسمتی که بیفتی فقط همون قسمت رو دوباره امتحان میدی.
    من خودم امتحانی که دادم به شیوه قدیمیش بود و نمونه سوالارو که دیدم به نظر میاد سخت تر شده
    موفق باشی
    نمونه سوالش رو دیدم خیلی سخت تر شده،تاریخش رو از 2013/8 زده.شما کی امتحان b1 دادین؟
    ویرایش توسط sf13 : September 15th, 2013 در ساعت 04:19 AM

من امتحانو تو مردادماه دادم.سخت تر شده ولی میتونین الان امتحانو چند قسممت کنین برین بدین که زیادم اذیت نشیدو
    من اگر جای شما باشم امتحانو دو قسمت میکنم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physic, Shiraz university

سلام, یه سوال داشتم, به نظر شما اینکه من امتحان A2 رو بدم یا B1 فرقی میکنه چون اینجوری که معلوم هست اونجا چه مدرک داشته باشی چه نداشته باشی بازم باید امتحان بدی...

نقل قول نوشته اصلی توسط sahal2 نمایش پست ها
    سلام, یه سوال داشتم, به نظر شما اینکه من امتحان A2 رو بدم یا B1 فرقی میکنه چون اینجوری که معلوم هست اونجا چه مدرک داشته باشی چه نداشته باشی بازم باید امتحان بدی...
    هرچی مدرک بالاتر داشته باشید برای سفارت بهتره. اما بله شما چه ب1 داشته باشید چه نداشته باشید اونجا باید امتحان بدید(البته DSH). اگه همینجا امتحان تست داف بدید دیگه نیازی به امتحان DSH ندارید.

دوستانی که میخواهند امتحان ب1 شرکت کنند. یک کتاب زرد رنگ هست به اسم fit fürs Zertifikat B1 (Deutschprüfung für Erwachsene
    میتونید برای آمادگی بهتر از این کتاب استفاده کنید.

Banned

سلام

کتاب انتشارات Hueber هم برای آمادگی آزمون بد نیست. هرچند بیشتر با خوندنش میشه با نوع سوالات آزمون آشنا شد تا نحوه روبرو شدن با اونها!...

دوستان اصلا امتحان رو دست کم نگیرید به شدت سخت شده و کاملا عوض شده حتما نمونه س،لهای جدید رو از سایتش بگیرید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amirrubik نمایش پست ها
    دوستانی که میخواهند امتحان ب1 شرکت کنند. یک کتاب زرد رنگ هست به اسم fit fürs Zertifikat B1 (Deutschprüfung für Erwachsene
    میتونید برای آمادگی بهتر از این کتاب استفاده کنید.
    این بهترین کتابه. من خودم تا سطح B1.2 با Studio d اومدم جلو ولی خب خیلی کم می‌خوندم در طول ترم. امّا یک هفته نشستم سر این کتاب (فقط بخش Horen و Lesen) و دونه دونه سوالاش رو حل کردم و با توجه به دایره لغات خیلی کم و ضعیفم جواب خوبی گرفتم. Lesen 80 و Horen 87 شدم.
    دو تا تایل بعدی هم 11 بهمن (92) امتحان می‌دم و نتیجه رو اعلام می‌کنم

Junior Member

من شنیدم که موضوع‌های موندلیش (برای تایل 2) چند تا موضوع ثابته. کسی می‌دونه این موضوعات رو؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

سلام من قبلا یه بار توی هند امتحان دادم حدودا 5 ماه پیش وقت کم اوردم سر درک مطلب اولیه زیاد وقت تلف کردمولی موندلیش و نامه نوشتنم و خیلی خوب دادم تقریبا سه تا اسکیل رو پاس شدم ولی چون کلا نمرم شد 180 افتادم ! حالا اومدم ایران میخواهم دوباره بخونم برم امتحان بدم !

کلا اونجا موسسه گوته A1 - A2 - B1 خوندم امتحان zd رو هم افتادم رفت شانس که نداریم الان اگه اون موقع بود حد اقل سه تا اسکیل رو پاس شده بودم !

من خودم کلی نمونه امتحان قبلی رو دارم حالا تازه سیستم عوض شده باید دوباره ببینیم که چه مدلیه !

کسی نمونه تست جدید داره ؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)