صفحه 8 از 23 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 227

موضوع: امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

به نظرتون بهترین روش یا منبع واسه بهبود اشپقشن و شقایبن بدون کلاس چی هستش؟

من سطح b1 هستم.
    منبع خوب واسه شقایبن چی میشناشین؟
    اشپقشن چی؟

اساتید محترم
    رزتا استون منبع خوبی واسه اشپقشن هست یا نه؟ منابع book 2 چطور؟
    ویرایش توسط ka003 : March 30th, 2015 در ساعت 04:53 PM

پیش فرض پاسخ : امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

خیر مسلما سطح امتحان B1 بالاتر از نرم افزار روزتا استون است ، از دید من روزتا استون بیشتر برای سطح A2 و افرادی که به عنوان توریست به کشورهای المانی زبان سفر می کنند مناسبه ، من به شما توصیه می کنم بیشتر نمرکز خوذتون رو بر روی کتاب های امادگی ازمون از جمله So gehts noch besser بگذارید ، برای بخش Sprechen یک سری موضوع تکرار میشه که در همین انجمن بار ها توسط دوستان بیان شده ان ها را کار کنید، برای بخش Schreiben باید زیاد کار کنید یک کتابی به نام Einfach Schreiben A2-B1 از انتشارات Klett با موضوعات مختلف. اگر ساکن تهران هستید کلاس های امادگی ازمون رو به شما توصیه می کنم.
    موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    accounting at shahid beheshti university

یکی از دوستان گفته بود هر مدول رو که بیفتید فقط باید همون بخش رو دوباره امتحان بدیم و به مدول های قبول شده دیگه کاری ندارند...میخواستم ببینم واقعا اینطوره؟ توی سایت گوته چیزی در این مورد پیدا نکردم.

آمار قبولی و مردودی آزمون Goethe-Zertifikat B1 در سال 2014
    امتحان
    قبولی
    مردودی
    B1-Hören
    53,46 %
    % 46,54
    B1-Lesen
    59,51 %
    % 40,49
    B1-Schreiben
    77,01 %
    % 22,99
    B1-Sprechen
    61,87 %
    % 38,13

منبع : http://www.dsit.org.ir/?lang=fa&cmd=...-Zertifikat-B1
    ویرایش توسط adrian : April 16th, 2015 در ساعت 07:13 PM دلیل: ارائه منبع

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaf93 نمایش پست ها
    یکی از دوستان گفته بود هر مدول رو که بیفتید فقط باید همون بخش رو دوباره امتحان بدیم و به مدول های قبول شده دیگه کاری ندارند...میخواستم ببینم واقعا اینطوره؟ توی سایت گوته چیزی در این مورد پیدا نکردم.
    درسته سطح ب1 مدولار هست و شما حتی میتونید جدا جدا امتحان بدید.

مقررات برگزاری آزمون Goethe Zertifikat B1

Junior Member

پیش فرض امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

دوستان سلام به همه
    من چند روز پیش امتحان ب1 داشتم.تجربیاتم اینجا می نویسم شاید برای دوستانی که در آینده امتحان دارند مفید باشه.
    نحوه رفتن به ساختمون دیباجی:
    با مترو میرید به ایستگاه هفت تیر و اونجا بپرسید تاکسی های نو بنیاد کجا هستند(باید برید به سمت شمال میدون هفت تیر). تقریبا 5 دقیقه پیاده روی داره تا برسید به ایستگاه تاکسی).سوار تاکسی های نو بنیاد بشید و به راننده بگید "خیابون تسلیمی(تسلیمی یه خیابون باریکه) پیاده می شید".تاکسی وارد تسلیمی که شد اولین سوپر مارکتی که دیدید پیاده شید(سوپری سمت چپ خیابون هست و تقریبا 100 توی خیابون هست). تقریبا 10 تا پلاک بعد سوپرمارکت ساختمون موسسه هست.
    از ایستگاه متروهفت تا درب ساختمون دیباجی که من رفتم حدودا 20 دقیقه طول کشید.البته ترافیک نبود.

شرایط و فضای امتحان:
    . 3 تا مدول اول فوق العاده برگزار شد.بین هر مدول 15 اجازه استراحت داشتیم و می آومدیم توی حیاط و استراحت می کردیم که این خیلی کمک کننده بود.(این یعنی اگر شما می خواید شرایط آزمون رو برای خودتون شبیه سازی کنید لزومی نداره 3 تا مدول رو پشت سر هم بزنید.) راستی اجازه بردن خوراکی سر جلسه هم داشتیم.

اما مدول شفاهی: به نظره من ذات این مدول استرس آوره.شما در صورتی این مدول رو قبول می شید که فقط و فقط بر استرستون غلبه کنید. شما ما به علت استرس فقط درصدی از خوتون هستید یعنی درصدی از توانایی هاتون رو می تونید بروز بدید و احتمالا بسیاری از جملات از ذهنتون میره پس باید یه سری جملات پر کار برد رو خیلی خیلی خوب به ذهن بسپارید.مثل این جمله ها: آخره هفته هوا خوب میشه حوصله گردش داری؟-کیا رو همراه خودمون ببریم؟-کجا بریم نظره تو چیه؟-به نظره تو کادو چی بخریم؟کتاب یا عطر؟-و از این دست جملات.این ها رو باید جوری حفظ کنین که در پر استرس ترین شرایط هم از ذهنتون نرن.(البته ترجمه آلمانیشون منظورم هست)
    برای این کار هم من پیشنهاد می کنم این جملات رو با صدای بلند چنین بار برای خودتون تکرار کنید جوری که صدای خودتون رو به وضوح بشنوید.(منظورم از چندین بار 50 یا 100 باره)
    حالا چرا من دارم اینقدر تاکید می کنم؟ چون دیدم کسانی که با اینکه سطح معلومات بالایی داشتن و 3 مدول اول رو با نمره ی بالا قبول شدن اما به علت استرس قسمت شفاهی رو رد شدند. این موضوع وقتی آزار دهنده میشه که شما از شهرستان به تهران می آیید و مجبورید زمان و انرژی و هزینه مجدد برای امتحانی بزارید که واقعا لیاقت پاس شدنشو داشتید.

یه نکته خیلی مهم که برای یکی از دوستای خودم اتفاق افتاد و به گفته خودش باعث کم شدن از نمرش شد:
    ایشون یکی از ممتحن ها(
    Die Prüfer) رو، که اتفاقا یه خانوم آلمانی بود، با ضمیر دوم شخص مفرد(Du) مورد خطاب قرار داد که ظاهرا خانوم آلمانی اصلا خوششون نیومده بود.

نکته آخر: در قسمت سوم که ازتون در مورد سخنرانیتون سوال میکنند، حتما به سوال ممتحن به خوبی گوش کنید چون ممتحن ها از تکرار سوال خیلی بدشون میاد و احتمالا باعث کم شدن نمره تون میشه.

یه پیشنهاد:
    دوستانی که امتحان شفاهی میدند، بعد از امتحان، موضوعاتشون رو درهمین تاپیک بنویسند که کمکی باشه برای بقیه دوستان(فک نمی کنم بیشتر از چند دقیقه وقت بگیره)
    موضوع قسمت اول: Spaziergang
    موضوع اول قسمت دوم: ?Kann man informationen aus dem Internet glauben
    موضوع دوم قسمت دوم: Haushalt
    موضوع پارتنر : Fertig Essen
    ویرایش توسط adrian : May 21st, 2015 در ساعت 10:46 PM دلیل: ادغام پستهای متوالی
    اگه ندونی کجا می خوای بری چه فرقی می کنه از چه راهی بری؟؟؟؟
    بعدش از مسیر لذت ببر

Junior Member

سلام. من میخوام آزمون b1 بدم. فقط نمیدونم سر جلسه برای مدول شنیداری زمان چجوری هست. آیا قبل از هر teil فرصت هست که از روی سوالات بخونیم؟ یا اینکه همزمان هم باید گوش بدیم هم سوالات رو بخونیم.
    لطفا هر کس میدونه زودتر جوابمو بده آخه 3 هفته دیگه آزمون دارم. ممنون

نکته آخر: در قسمت سوم که ازتون در مورد سخنرانیتون سوال میکنند، حتما به سوال ممتحن به خوبی گوش کنید چون ممتحن ها از تکرار سوال خیلی بدشون میاد و احتمالا باعث کم شدن نمره تون میشه.
    کاملا مخالفم !!!
    اصلا از تکرارا سوال بدشون نمیاد شما 100 بار هم بگید منوجه نشدد اونا 101 بار با حوصله تکرار میکنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar268 نمایش پست ها
    سلام. من میخوام آزمون b1 بدم. فقط نمیدونم سر جلسه برای مدول شنیداری زمان چجوری هست. آیا قبل از هر teil فرصت هست که از روی سوالات بخونیم؟ یا اینکه همزمان هم باید گوش بدیم هم سوالات رو بخونیم.
    اره فرصت میدن بخونید سوالارو.نگران نباشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar268 نمایش پست ها
    اینـــــــــــــجا میتونید مدول های آزمون B1 ببنید و دانلود کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)