صفحه 9 از 23 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 227

موضوع: امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : امتحان سطح B1 (پست اول حتما خوانده شود)

نقل قول نوشته اصلی توسط HamidT نمایش پست ها
    اینـــــــــــــجا میتونید مدول های آزمون B1 ببنید و دانلود کنید
    ممنون از پاسختون. اما توی این لینک راجع به جزییات امتحان و سوالی که من دارم چیزی نگفته.

نقل قول نوشته اصلی توسط sahar268 نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون. اما توی این لینک راجع به جزییات امتحان و سوالی که من دارم چیزی نگفته.
    شما اگه صوت هارو گوش کنید متوجه میشید تو هر تست میگه که چند ثانیه فرصت دارید بخونید و چند بار تکرار میشه.

که تا جای که حافظه یاری میکنه برا تست های تکی 10 ثانیه و برا تست های کلی 60 ثانیه فرصت خوندن دارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Sharif University of Technology

سلام به دوستان
    من هفته گذشته امتحان ب1 رو دادم در گوته. اونقدر که همه استرس دارن درموردش مخصوصا برای sprechen اصلا اینطوری نیست. محیط اونجا خیلی خوبه و منظم هستن. اینکه سر امتحان خوراکی میتونین ببرین واقعا عالیه فقط حواستون به سروصدای پلاستیک باشه واسه کسی مزاحمت ایجاد نکنه.
    برای lesen و hören من فقط کتاب klett رو زدم. اصلا سراغ heuber نرفتم چون به نظرم تستهاش خیلی سخت تر بود. سر امتحان واقعا سوالها برام آسونتر بود. مخصوصا سر hören خیلی آسونتر به نظرم میومد. منتظر معجزه نباشید. خودتون زمان بگذارید و بیشتر تمرین کنید. من نه کلاس Vorbereitung رفتم و نه معلم خصوصی گرفتم. همه این مدول ها رو یکبار ثبت نام کردم و همه رو قبول شدم با نمره خوب.
    خودم تلاش زیاد کردم. در طول کلاسهام، کتابهای کمکی زیاد حل کردم مثل:
    -Schritte -Übungsgrammatik
    Die em- Übungsgrammatik
    Heuber - Übungsgrammatik für die Grundstufe
    Grammatik Intensivtrainer A2- Langenscheidt
    این چهارتا کتاب رو خیلی تمرین حل کردم. خیلی زیاد برای تمریناش وقت میذاشتم. تو کلاس همیشه schreiben مینوشتم و تا جایی که میتونستم صحبت میکردم.

از تو سایت گوته تو این لینک حتما ویدیو تصویری sprechen رو دانلود کنید و نگاه کنید. برای sprechen استرس نداشته باشید چرا که سه تا چیز مهمه فقط تو این قسمت:
    1- کنترل استرس
    2- تنظیم زمان و مدیریتش
    3- مطرح کردن سوال خوب و پرسیدن از پارتنر و جواب خوب دادن به سوالاتی که داور و پارتنر ازتون میکنه

من خیلی خوب سوال پرسیدم و خیلی خوب جواب دادم انقدر که داور خیلی مهربونانه به من نگاه کرد و نظر مثبتش رو داد.
    حتی تو sprechen اگه پارتنرتون ضعیفه بهش کمک کنید. فقط به فکر خودتون نباشید. با نگاه کردن صمیمی بهش، با تکون دادن سر به علامت تایید، با خنده و هرچیز دیگه بهش کمک کنید. مکالمه رو بیشتر به خوش و بش تبدیلش کنید. فقط سوال و جواب نکنید. از مکالمه لذت ببرید و فکر کنید خودتون در واقعیت میخواهید چنین کاری کنید. عادی و ریلکس و در عین حال با انرژی برید. من موقع صحبت کردم انقدر با تن صدام بازی کردم که کلا جو تبدیل به چیز دیگه ای شد و پارتنر من با اینکه خیلی خوب بود و هول شده بود تونست خودش رو با من همراه کنه و خیلی خوب صحبت کردیم.

امیدوارم این تجربه ها بهتون کمک کرده باشه.
    موضوع sprechen :
    مکالمه دو نفره: Kurstreffen organisieren
    پرزنت: Computer für jeden Kursraum
    راستش من موضوع پرزنت دوم رو اصلا نگاه نکردم و فقط همین اولی رو شروع کردم به صحبت کردن.
    خیلی آسون و روون با کلمات ساده صحبت کردن خیلی بهتره و نمره بیشتری میگیرید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط Mozil : June 11th, 2015 در ساعت 11:42 AM دلیل: نذاشتن لینک مورد نظر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط HamidT نمایش پست ها
    کاملا مخالفم !!!
    اصلا از تکرارا سوال بدشون نمیاد شما 100 بار هم بگید منوجه نشدد اونا 101 بار با حوصله تکرار میکنن.
    سلام دوست عزیز
    راستش ممتحن من آلمانی بود(من شنیدم جدیدا آلمانی شدن) و اون کسی که بعد از بخش 2 از من سوال پرسید یه خانوم مسن آلمانی بود و بعد از تموم شدن ارایه من شروع کرد یه خلاصه از ارایه من گفتن و خیلی تند صحبت کردن. در آخر هم سوال رو سریع پرسید ؛ با این حال من فقط کلمه اول سوال رو نفهمیدم و وقتی ازش مودبانه خواستم که تکرار کنه ، بسیار باز خورد بدی در چهرش بود یعنی ابتدا تاسف از این که من چرا همون بار اول متوجه نشدم و بعد از اون، بار دوم سوال رو با حوصله برای من تکرار کرد و حتی کمی با سرعت منطقی تر.

شما منظور من رو خوب متوجه نشدید؛ من نگفتم که تکرار نمی کنند یا بی حوصله میشند گفتم باعث کم شدن نمره میشه.

اصلا هم منطقی نیست که با تکرار سوال از شما نمره کم نشه.در قسمت شفاهی ، شما باید به خوبی به شخص مقابلتون گوش بدید و پاسخ متناسب با اون بدید. در خواست برای تکرار چه در بخش 1 و چه در بخش 2 باعث کم شدن نمره میشه ؛ چون ممتح ها فکر می کنند که شما به خوبی به صحبت طرف مقابل گوش ندادید و تمرکزتون بر روی جملات بعدی خودتون هست.

من تجربه خودم رو گفتم که دوستان کمی حواشون رو بیشتر جمع کنند وگرنه اگر کسی سوال رو متوجه بشه ، پاسخ میده و اگر جواب رو متوجه نشه ، مجبوره که درخواست تکرار سوال کنه.

با آرزوی موفقیت برای همه
    اگه ندونی کجا می خوای بری چه فرقی می کنه از چه راهی بری؟؟؟؟
    بعدش از مسیر لذت ببر

Junior Member

سلام دوستان، سطح زبان B1 چه سطحیه؟ چقدر فرصت میبره تا بتونیم این مدرک رو بگیریم؟
    ویرایش توسط adrian : June 28th, 2015 در ساعت 02:11 AM دلیل: تصحیح عنوان موضوع

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pari11 نمایش پست ها
    سلام دوستان، سطح زبان B1 چه سطحیه؟ چقدر فرصت میبره تا بتونیم این مدرک رو بگیریم؟
    سلام.
    ب1 سطحی هست که شما دیگه تقریبا از سطح مبتدی در میایید، شبیه به pre intermediate در زبان انگلیسی. لازمه ش اینه که A1 و A2 رو بگذرونید. اسم دیگه مدرک ب1 Zertifikat Deutsch یا ZD هست.
    اینکه چقدر طول می کشه بستگی به متد یادگیری و موسسه ای که میرید داره ولی تا 6 الی 8 ماه قاعدتاً باید بشه به این سطح رسید.
    ویرایش توسط adrian : June 28th, 2015 در ساعت 02:10 AM دلیل: تصحیح عنوان موضوع

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pari11 نمایش پست ها
    اینجوری که نمیشه گفت . بستگی داره چقدر زمان بزارید و چطوری بخونین . فشرده و منظم حدود بیشتر از شش ماه هر روز بخونین زمان میبره
    ویرایش توسط adrian : June 28th, 2015 در ساعت 02:10 AM دلیل: تصحیح عنوان موضوع

Junior Member

سلام
    من مدرک B1 گرفتم و چیزی که میگم تجربه شخصی خودمه
    تا schritte 3 به نظرم گرامر کتاب schritte خیلی کامله و کنارش میتونین کتابMenschen A1-B1 رو بخونین.
    تا سطح B1 ترکیب دو کتاب بالا عالی و نتیجه بخشه اما برای سطح بالاتر باید از کتاب B1+ Sicher رو شروع کنین
    ویرایش توسط adrian : July 16th, 2015 در ساعت 03:08 AM دلیل: تصحیح عنوان موضوع

Junior Member

سلام
    ببخشید من واسه اولین تجربه ام می خوام امتحان B1 رو بدم چند تا سوال واسم پیش اومده ممنون میشم جوابی بگیرم

- من فقط A1 , A2 رو خونذم یعنی کتاب B1 رو نخوندم چون یکی از مدرسین ما که از همه با تجربه تر بود بهمون گفت که گرامر خاصی نداره فقط صرف یادگیری لغات جدید و تمرین بیشتر (منظورش Studio B1 , Menschen B1.1 ,.2 ) بود
    - من تو قسمت Horen احساس ضعف میکنم چی چیزی بهم جهت تقویتش پیشنهاد میدین ؟
    - بعد از چه مدتی جواب آزمون مشخص میشه ؟
    - نوبت های آزمون توسط نمایندگی تهران مقرر شده یا طبق تاریخ های مقرر شده گوته برگذار میشه ؟

خواهشا اگه میشه هر چی زودتر بهم جواب بدید چون به شدت از نظر زمانی کم آوردم
    مرسی

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط arashn9 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید من واسه اولین تجربه ام می خوام امتحان B1 رو بدم چند تا سوال واسم پیش اومده ممنون میشم جوابی بگیرم

- من فقط A1 , A2 رو خونذم یعنی کتاب B1 رو نخوندم چون یکی از مدرسین ما که از همه با تجربه تر بود بهمون گفت که گرامر خاصی نداره فقط صرف یادگیری لغات جدید و تمرین بیشتر (منظورش Studio B1 , Menschen B1.1 ,.2 ) بود
    - من تو قسمت Horen احساس ضعف میکنم چی چیزی بهم جهت تقویتش پیشنهاد میدین ؟
    - بعد از چه مدتی جواب آزمون مشخص میشه ؟
    - نوبت های آزمون توسط نمایندگی تهران مقرر شده یا طبق تاریخ های مقرر شده گوته برگذار میشه ؟

خواهشا اگه میشه هر چی زودتر بهم جواب بدید چون به شدت از نظر زمانی کم آوردم
    مرسی
    اگه تا سطح A2 هم خوب یاد گرفته باشید.
    میتونین امتحان B1 رو پاس کنین. البته به صورت پیش فرض !
    جواب آزمون رو فکر کنم نهایت یک هفته... خیلی طول نمیکشه. زمان ما یه هفته بود نهایت.
    مراکز رسمی انجمن فرهنگی اتریش و خود گوته هستن.
    خود موسسه گوته تعیین میکنه ! کی باید تعیین کنه پس ؟!
    برای بخش شنیداری، در ابتدا همون فایل های کتابهای متدیک موجود را گوش کنین.
    راهی جز تمرین ندارین.
    یه نسخه از آزمونهای رسمی B1 رو هم بگیرین کار کنین، توش فایلهای شنیداری هم داره که کمکتون میکنه.

این حساب کاربری دیگر فعالیتی در این فروم ندارد.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)