صفحه 88 از 92 نخستنخست ... 38787980818283848586878889909192 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 871 تا 880 , از مجموع 919

موضوع: ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای ات

سلام یکی از دوستان پرسیده : میخوام مدارک تحصیلی تایید شده وزارت امور خارجه شو بده به کسی ببره سفارت اتریش
    در مرخله نحویل مدرک آیا میشه کارت بانکی کشید یا نقدی یا یورو؟ مبلع چقدره ؟
    وکالت غیررسمی باید فارسی باشه؟ متن خاصی داره؟
    جقدر طول میکشه؟

Junior Member

سلام دوستان خیلی وقته کسی تو این تاپیک پستی ارسال نکرده امیدوارم کسی پیدا شه جواب سوالمو بده، برای ترجمه مدارک به کدوم دارالترجمه مراجعه کنم که هزینه کمتری داشته باشه ؟؟ از شهرستان قراره بیام تهران وقت ندارم زیاد بگردم دوتاشو با آدرس معرفی کنید ممنون میشم

سوال بعدی اینکه میخوام برای ارشد مجدد درخواست بدم لیسانس و ریز نمرات یه پانچ و ارشد و ریز نمرات یه پانچ سایر مدارک مثل دیپلم و پیش همراه با ریز نمراتشون لازمه ترجمه و پانچ شه یا خرج اضافیه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_pouraghd نمایش پست ها
    سلام دوستان خیلی وقته کسی تو این تاپیک پستی ارسال نکرده امیدوارم کسی پیدا شه جواب سوالمو بده، برای ترجمه مدارک به کدوم دارالترجمه مراجعه کنم که هزینه کمتری داشته باشه ؟؟ از شهرستان قراره بیام تهران وقت ندارم زیاد بگردم دوتاشو با آدرس معرفی کنید ممنون میشم

سوال بعدی اینکه میخوام برای ارشد مجدد درخواست بدم لیسانس و ریز نمرات یه پانچ و ارشد و ریز نمرات یه پانچ سایر مدارک مثل دیپلم و پیش همراه با ریز نمراتشون لازمه ترجمه و پانچ شه یا خرج اضافیه ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    سلام دوست گرامی

من برای ارشد اقدام کردم. با گواهی اشتغال به تحصیل پیام نور در مقطع ارشد. هفته پیش هم با پست سریع کارا پست فرستادم و دو روز کاری به دست دانشگاه رسید. دارالترجمه وین رو انتخاب کردم . البته دانشجو و برلین هم ظاهرا بهتر از وین هست. خودتون باهاشون تماس بگیرین و نرخ هاشون رو بپرسین. من دیپلم و پیش در یک پانچ و لیسانس و ریزنمرات یک پانچ و یک برگه گواهی اشتغال به تحصیل ارشد هم در یک پانچ به تائید سفارت رسوندم. البته من دیگه ریز نمرات ارشد نداشتم چون تازه ترم یک هستم و فکر هم نمیکنم در حین اشتغال به تحصیل ریزنمرات خیلی مهم باشه و اصل گواهی اشتغال است. ولی برای لیسانس دانشنامه و ریز نمرات رو دادم با هم ترجمه. برای ارشد معمولا دیپلم و پیش نیاز نیست ولی من انجامش دادم.

موفق باشید.

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

با سلام. من فارغ التحصیل مقطع ارشد از دانشگاه شهید بهشتی هستم و میخوام دوباره برای مقطع ارشد (MA) دانشگاه وین اقدام کنم...مدارک لیسانس و دیپلم و پیش دانشگاهی با ریزنمرات رو به آلمانی ترجمه کردم و دادم برای سفارت که تایید بشه...غیر از این مدارک مدرک دیگه ای هم برای پذیرش دانشگاه نیاز هست؟ از اونجا که میخوام دوباره برای ارشد اقدام کنم، مدرک فوق لیسانسم هم نیاز به ترجمه داره؟ اگه «مدرک تحصیلی» دیگه ای نیازه، اون هم باید به تایید سفارت برسه؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

سلام خدمت همه دوستان.
    از تاریخ ترجمه مدارک چقد باید گذشته باشه تا سفارت قبول کنن. ترجمه مدارک من مال سال 2014 هست

Senior Member

سلام دوستان.برا تایید مدارک باید از سفارت وقت بگیریم؟یا مثل قدیمه که صبح ساعت ۵ دم سفارت باشیم و اسم بنویسیم و بریم داخل؟مرسی

سلام دوستان.برا تایید مدارک باید از سفارت وقت بگیریم؟روند به چه صورت هست ؟

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    سلام دوستان.برا تایید مدارک باید از سفارت وقت بگیریم؟روند به چه صورت هست ؟
    یکشنبه تا چهارشنبه ها ۸ تا ۱۰ صبح

Junior Member

بچه ها کسی برای انجام یه سری کارهای اداری مثه مهر کردن دانشنامه توسط وزارت بهداشت و گرفتن کارنامه قبولی در کنکور شرکت یا موسسه معتبری رو می شناسه؟ من تهران نیستم و خیلی برام سخته پاشم بیام اونجا و کارم راه نیفته و معطل بشم

Junior Member

بچه ها من از دارالترجمه وین و برلین در مورد پلمب مدارک ترجمه شده پرسیدم . بهم گفتن مدارک دیپلم و پیش باید یه پلمب باشه، کاردانی یه پلمب، کارشناسی یه پلمب و گواهی اشتغال به کار یه پلمب. واقعا" باید همینطور باشه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)