صفحه 10 از 92 نخستنخست 123456789101112131415161718192060 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 919

موضوع: ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط shahryary نمایش پست ها
    سلام ، میشه جواب سوالمو سریع بدین :
    خودم ایران نیستم و امروز یکی از آشناهام مدارکمو برده سفارت اتریش واسه تایید ، (‌ مدارکم تو تبریز ترجمه و مهر دادگستری ...) کنسول اتریش نگاه به دفتر تطبیق امضاهای مترجم ( یا همچین چیزی) کرده و گفته که متاسفانه امضای این مترجم تو دفتر ما تطابقت نداره !!
    یه همچین چیزی میشه مگه ؟ مگه مترجم ها تایید شده دادگستری نیستن ؟ وزارت خارجه هم که تایید کرده !!!!! چی جریان !
    دوست عزیز
    از این لحاظ که این مورد شدنی هست یا نه باید بگم که همه چیز شدنی(در ایران).
    اما از این لحاظ که این اشتباه مترجم هست یا اشتباه سفارت
    این را دیگه خدا می دونه .

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری علامه دهخدا

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

سلام دوستان من دانشجوی ترم اخر کاردانی معماری هستم ریز نمرات 3ترم گذشتمو گرفتم اما به تایید وزارت علوم نرسیده. برای ترجمه و گرفتن پذیرش از دانشگاههای اتریش نیاز هستش که تایید وزارت علوم رسیده باشه؟؟؟
    اگه نیاز داره میشه راهنماییم کنید که چجوری باید این کارو انجام بدم؟؟
    و یا از طریق اینترنتی هم میتونم این کارو بکنم؟
    من مدرک کاردانیم هنوز دستم نیست.. تو ترتیب گذاشتن مدارک اشکالی پیش نمیاد؟؟
    و اینکه راجع به پانچ کردن میشه بهم یه توضیح بدید ک چجوری اینکارو بکنم؟؟
    میشه جوابمو بدید ممنون میشم...

Junior Member

ای بابا من بالاخره نفهمیدم منی که مدرک لیسانسم دستمه و میخوام دوباره یرای لیسانس اقدام کنم بازم باید گواهی عدم ممانعت دستم باشه؟؟؟؟؟!!!!!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah_krm نمایش پست ها
    ای بابا من بالاخره نفهمیدم منی که مدرک لیسانسم دستمه و میخوام دوباره یرای لیسانس اقدام کنم بازم باید گواهی عدم ممانعت دستم باشه؟؟؟؟؟!!!!!
    خیر نیازی نیست.

Junior Member

من امروز برای تایید دانشنامه و ریز نمرات دانشگاه رفتم وزارت علوم واقع در خیابان فرصت... ولی متوجه شدم که تایید مدارک اینترنتی شده ... من توی سایتی که داده بودند ثبت نام کردم...میخوام بدونم کسی تا حالا از این طریق تاییدیه گرفته؟...چند روز طول کشید؟...ممنون میشم جواب بدید...

نقل قول نوشته اصلی توسط pegah_krm نمایش پست ها
    من امروز برای تایید دانشنامه و ریز نمرات دانشگاه رفتم وزارت علوم واقع در خیابان فرصت... ولی متوجه شدم که تایید مدارک اینترنتی شده ... من توی سایتی که داده بودند ثبت نام کردم...میخوام بدونم کسی تا حالا از این طریق تاییدیه گرفته؟...چند روز طول کشید؟...ممنون میشم جواب بدید...
    بله
    حدود 15 روزه این طوری شده
    بعد از 2 هفته براتون پست میکنن مدرک تایید شده را
    موفق و سر بلند باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_bahram666 نمایش پست ها
    بله
    حدود 15 روزه این طوری شده
    بعد از 2 هفته براتون پست میکنن مدرک تایید شده را
    موفق و سر بلند باشید.

تو چه سایتی ثبت نام کردین ؟
    trance music 4ever

بچه ها برای تایید مدارک در سازمان دانشجویان، نیازی به پست کردن نیست فقط اینترنتی ثبت نام کنید و به خانم محمدی بگید که عجله دارید خودش همون لحظه براتون تایید میکنه نیازی نیست اون پروسه ای که اونا میگن رو طی کنید

سلام سلام
    برای پست کردن مدارک برای دانشگاه وین باید پاسپورت و شناسنامه هم به تایید سفارت برسه؟؟؟

Junior Member

خانم محمدی کیه؟یعنی بعد از تاییدش تو سایت دوبتره بریم سازمان علوم؟پست نکنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)