صفحه 2 از 92 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 919

موضوع: ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineer

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش

اونوقت یه سوال این نامه کذایی عدم ممانعت که از وزارت علوم می گیریم رو هم در همون پانچ باید گذاشت یا اون دیگه تایید سفارت نمی خواد؟ بعدم آیا ریز نمرات دیپلم و پیش واسه مستر اجباری هست؟یا بستگی به سایت دانشگاه داره؟ چون دارالترجمه در شهرستان واسه من مدرک لیسانس و ریز نمراتشو ترجمه کرده و با یک پانچ از وزارت خارجه و دادگستری تایید گرفته. اگه بخوام چیزی بهش اضافه کنم میشه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    civil engineer

بچه ها من مدارکمو 2 ژانویه دادم به سفارت واسه تایید الان 2 هفته هست که آماده نشده کسی تازگی مدارکشو تحویل گرفته؟

Junior Member

دوستان یه سوال: من تمام مدارکمو دادم دارالترجمه وازشون خواستم توی یه پانچ بزارن اوناهم این کارو کردن اما مهر دادگستری و وزارت فقط روی صفحه آخر خورده، آیا این طبیعی هست یا احتمالا در مراحل بعدی به مشکل می خورم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amir.s نمایش پست ها
    بچه ها من مدارکمو 2 ژانویه دادم به سفارت واسه تایید الان 2 هفته هست که آماده نشده کسی تازگی مدارکشو تحویل گرفته؟
    خیلی طول کشیده.حتما زنگ بزن سفارت داخلی 33 یا 35 ازشون بپرس.بچه ها 6 تا 8 روز گرفتن.

نقل قول نوشته اصلی توسط dn_c23 نمایش پست ها
    دوستان یه سوال: من تمام مدارکمو دادم دارالترجمه وازشون خواستم توی یه پانچ بزارن اوناهم این کارو کردن اما مهر دادگستری و وزارت فقط روی صفحه آخر خورده، آیا این طبیعی هست یا احتمالا در مراحل بعدی به مشکل می خورم؟؟
    مشکلی نیست.از کل پانچ فقط یک صفحه مهر دادگستری و وزارت خارجه میخوره.
    یا حق به امید تو

Junior Member

دوستان گرامی سلام.

میشه لطف کنید اطلاع بدین که بعد از تائید سفارت، با کدوم پست مدارک باید به دانشگاه ها ارسال بشه؟ حتما بایدDHL ,TNT ,... باشه؟
    ممنون.

نقل قول نوشته اصلی توسط my_target نمایش پست ها
    دوستان گرامی سلام.

میشه لطف کنید اطلاع بدین که بعد از تائید سفارت، با کدوم پست مدارک باید به دانشگاه ها ارسال بشه؟ حتما بایدDHL ,TNT ,... باشه؟
    ممنون.

http://www.applyabroad.org/forum/for...ت-مدارک

همشون خوب و مطمئن هستند و تقریبا در یک زمان میرسند مقصد .
    یا حق به امید تو

Junior Member

سلام دوستان عزیز.

عذر میخوام یک سوال مهم داشتم. الان دار الترجمه به من زنگ زده و میخواد مدارکم رو 3 پانچ کنه.
    1- مدرک کاردانی و کارشناسی و ریز نمراتش
    2- مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی
    3- گواهی عدم ممانعت

هر چی هم بهش میگم یک پانچ کنه میگه نمیشه.

میشه یه راهنمایی کنید که کجا برم که این ترجمه رو سریع انجام بده و یک پانچ هم بکنه؟ آیا اصلا یه پانچ کردن مشکل داره واقعا؟

مرسی از جوابتون

نقل قول نوشته اصلی توسط my_target نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز.

عذر میخوام یک سوال مهم داشتم. الان دار الترجمه به من زنگ زده و میخواد مدارکم رو 3 پانچ کنه.
    1- مدرک کاردانی و کارشناسی و ریز نمراتش
    2- مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی
    3- گواهی عدم ممانعت

هر چی هم بهش میگم یک پانچ کنه میگه نمیشه.

میشه یه راهنمایی کنید که کجا برم که این ترجمه رو سریع انجام بده و یک پانچ هم بکنه؟ آیا اصلا یه پانچ کردن مشکل داره واقعا؟

مرسی از جوابتون
    شما از قبل باید باهاش طی میکردید.الان اگر ترجمه کرده باشه دیگه نمیشه کاریش کرد.مگر اینکه کار رو کنسل کنید تا تایید دادگستری و خارجه نشده و به دنبال مترجم دیگری باشید.

یک پانچ کردن هیچ مشکلی نداره و دارالترجمه فقط برای اینکه پول بیشتری بگیره این کار رو نمیکنه.
    یا حق به امید تو

Junior Member

والا باهاش طی کردم ولی میگه ازدادگستری پرسیده و مدارک دیپلم و پیش رو نمیشه با مدرک آزاد گذاشت. حالا فردا قرا ره برم برای دیدن چک پرینت. شاید بشه کاری کرد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Linguistics, The netherlands

من مدرک ترجمه شده ی لیسانس و ریز نمرات رو فرستادم. هر دو یک پانچ شده بود با هم. مهر دادگستری و خارجه هم داشت. اما دانشگاه وین امروز ایمیل زده میگه مدارکت ناقصه. میگه اینارو بفرست :
    Bachelor-diploma of at least 3 years duration studies at a state approved university / postsecondary educational institution
    به خاطر اینکه سفارت اتریش تایید نکرده میگه دوباره بفرست؟ این postsecondary education چیه؟ مدرک پیش دانشگاهی؟
    من تمام مدارکو فرستادم اما گفته ناقصه. کپی معمولی مدرک آیلتس رو فرستادم گفته باید Certified copy رو بفرستی .اونم که 3 هفته طول میکشه صادر شه و 200 هزار تومن هم خرجشه پرسیدم.
    آخرش هم گفته اینو بفرس:
    confirmation that you are entitled* to study Masterstudium English Language and Linguistics* at a state approved university in the issuing
    country of your university degree
    این همون نامه ممانعت از تحصیله؟ دانشگاه آزاد بودم من.قم. میدن بهم همونجا؟
    ممنون میشم زودتر راهنماییم کنید.چون باید تا 10 فوریه بفرستم مدارک ناقص رو.
    ایمیل من درج ایمیا خلاف مقررات است

ضمنا آخر نامه نوشته انگار اصل مدارک به فارسی هم باید بفرستم!! اگه اصل رو بدم بهشون خودم چه کنم پس؟کپی برابر اصل میشه بفرستم؟ اینو گفتن:
    All original documents from the Iran have to be submitted as follows 1. The original documents must be translated 2. The translation must be officially connected with the Persian original documents
    3. The documents must be notarized by
    A. the Department of Justice,
    B. the Department of Foreign Affairs AND
    C. the Austrian Embassy.
    ویرایش توسط Eithan989 : July 16th, 2013 در ساعت 12:54 PM دلیل: حذف ایمیل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)