صفحه 5 از 92 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 919

موضوع: ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش

اساتيد من امروز زنگ زدم به سفارت، اول اينكه جهت اطلاع دوستاني كه ددلاين 5 فوريه دارند، كار تاييد در سفارت دست كم يك هفته طول مي‌كشه (حداقل الان كه سرشون شلوغه). دوم اينكه طرف گفت معيار هزينه، تعداد مهر‌هاي امور خارجه است كه بايد تاييد شود كه به ازاي هر مهر چهل يورو دريافت مي‌شه. حالا دقيقاً به تعداد پانچ‌ها چطور مرتبط مي‌شه نمي‌دونم.
    سعي نكن متفاوت باشي، خوب بودن به اندازه كافي متفاوت است!

پانچ همان پلمب است که دارالترجمه ها بعد از ترجمه و مهر مدارک، ترجمه ها را به هم پانچ می کنند ( با کپی اصل مدرک). این کار در تهران هم انجام می شود و نیازی به رفتن به کرج نیست.

این بحث یک پانچ کردن مدارک روباید تموم کنیم.من خودم مدارکم رو یک پانچ کرده بودم ولی سفارت تایید نکرد ومجبور شدم چند روز مونده به ددلاین جداشون کنم.و وقتی که دوباره بردم بهشون تحویل دادم دوباره گفتند برو 2 هفته دیگه بیا. در صورتی که تا قبل این کار روانجام میدادند.جدیدا دیگه این کار رو نمیکنند چون متوجه شدند که قضیه از چه قراره.با مسئولش که صحبت میکردم گفت جدیدا یه کسی رو که قبلا درالترجمه داشته اوردند که مدارک رو بررسی کنه.چون تا قبل سفارت هر مدرکی رو با هر شکلی تایید میکرد که بعدا خودشون فهمیدن بعضی هاش جعلی بوده.از طرف دیگه فهمیدن که میشه اینجوری هم تو ایران پول دراورد.حداقل حقوق کارمنداش درمیاد.چون در این زمینه کاملا سلیقه ای برخورد میشه.
    پس خیالتون راحت باشه که دیگه مدارک رو اینطوری تایید نمیکنند.
    یا حق به امید تو

Junior Member

Unhappy پاسخ : ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش

من بعد از 10 روز مدارکم رو از سفارت گرفتم دو تا پانچ بود یکی تایید شد دومی هم هیچ مشکلی نداشت ولی دارالترجمه عزیز فراموش کرده بود تمام صفحات رو مهر و امضای خودش رو بزنه (حتما قبل از تحویل مدارکتون تمام صفحات رو چک کنید که مهر و امضای دارالترجمه داشته باشه) مدارکم رو دوباره تحویل سفارت دادم و باید 10 روز دیگه صبر کنم این ددلاین هم از دست رفت

نقل قول نوشته اصلی توسط mhhk1983 نمایش پست ها
    اساتيد من امروز زنگ زدم به سفارت، اول اينكه جهت اطلاع دوستاني كه ددلاين 5 فوريه دارند، كار تاييد در سفارت دست كم يك هفته طول مي‌كشه (حداقل الان كه سرشون شلوغه). دوم اينكه طرف گفت معيار هزينه، تعداد مهر‌هاي امور خارجه است كه بايد تاييد شود كه به ازاي هر مهر چهل يورو دريافت مي‌شه. حالا دقيقاً به تعداد پانچ‌ها چطور مرتبط مي‌شه نمي‌دونم.
    دوست عزیز ربطش اینه که هر پانچ یک مهر امور خارجه میخوره.

Junior Member

با سلام..متاسفانه باید یه خبره بد بدم که از تاریخ 12/1 به بعد دیگه وزارت خارجه خودمون مدارک رو تو یک پانچ مهر نمیکنه.. حتی فوق دیپلم و لیسانس رو با هم.. این قضیه چیزی نیست که از جایی شنیده باشم بلکه همین امروز بخشنامه شده به دارالترجمه ها.

Moderator

نقل قول نوشته اصلی توسط baby27784 نمایش پست ها
    این بحث یک پانچ کردن مدارک روباید تموم کنیم.من خودم مدارکم رو یک پانچ کرده بودم ولی سفارت تایید نکرد ومجبور شدم چند روز مونده به ددلاین جداشون کنم.و وقتی که دوباره بردم بهشون تحویل دادم دوباره گفتند برو 2 هفته دیگه بیا. در صورتی که تا قبل این کار روانجام میدادند.جدیدا دیگه این کار رو نمیکنند چون متوجه شدند که قضیه از چه قراره.با مسئولش که صحبت میکردم گفت جدیدا یه کسی رو که قبلا درالترجمه داشته اوردند که مدارک رو بررسی کنه.چون تا قبل سفارت هر مدرکی رو با هر شکلی تایید میکرد که بعدا خودشون فهمیدن بعضی هاش جعلی بوده.از طرف دیگه فهمیدن که میشه اینجوری هم تو ایران پول دراورد.حداقل حقوق کارمنداش درمیاد.چون در این زمینه کاملا سلیقه ای برخورد میشه.
    پس خیالتون راحت باشه که دیگه مدارک رو اینطوری تایید نمیکنند.
    يعني الان ديپلم و پيش دانشگاهي ديگه باهم يه پانچ نميشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdi2010 نمایش پست ها
    يعني الان ديپلم و پيش دانشگاهي ديگه باهم يه پانچ نميشه؟
    چرا میشه.
    مدارک قبل دانشگاه باید از مدارک دانشگاه جدا باشه.
    یا حق به امید تو

Senior Member shabgard25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Music-Tehran Art University

سلام.تصمیم گرفته بودم دیگه پست نزارم ولی اینجا رو که خوندم دلم نیومد یه نکته رو به دوستان یادآوری نکنم:
    تازگی ها سفارت با یک دارالترجمه مشورت میکنه و ممکنه بعضی مدارک رو که قبلا قبول میکرد الان در یک پانچ قبول نکنه.
    به عنوان مثال نامه عدم ممانعت تحصیلی دانشگاه ازاد رو با باقی مدارک این دانشگاه در یک پلمب قبول نمیکنه.این موضوع هم اخیرا اتفاق افتاده وگرنه قبلا اصلا اینجوری نبود.
    پس دوستان لطفا به این نکته توجه کنید تا عوض صرفه جویی در 40 یورو هزینه تائید بار ترجمه دوباره بهتون تحمیل نشه!

Junior Member

سلام
    اون چیزی در این تاپیک من دیدم این بود که نوشتین اصل مدارک هم باید پانچ بشه!
    ببخشید آیا باید اصل مدارک هم پانچ بشه؟ خب پس اصل مدارک رو چطوری برداریم و نگه داریم؟!؟!!!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)