صفحه 53 از 92 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 919

موضوع: ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط biomediii نمایش پست ها
    مدرک دیپلم و پیش باید جدا باشن هرکدوم؟ یا میتونن توی یه پانچ باشن؟؟؟؟
    تا حدود یک ماه پیش که من مدارک بردم سفارت که مشکلی نبوده برای یک پانچ کردن دیپلم و پیش.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

سلام دوستان
    من مدارکم رو برای تایید می خوام ببرم سفارت. کسی تجربه داره که روند تایید تو روزای عید چه طور هست؟ روزای شلوغی هست یا اینکه 7-8 هم اونجا باشم کارم راه می افته؟ چون دارم از شهرستان میام می خواستم برنامه بریزم که کی راه بیفتم...
    ممنون

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط elaherk نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارکم رو برای تایید می خوام ببرم سفارت. کسی تجربه داره که روند تایید تو روزای عید چه طور هست؟ روزای شلوغی هست یا اینکه 7-8 هم اونجا باشم کارم راه می افته؟ چون دارم از شهرستان میام می خواستم برنامه بریزم که کی راه بیفتم...
    ممنون
    تا 4 فروردین تعطیلن. تا قبل 11 باید اونجا باشید ولی هر زودتر برین زودترنوبتتون میشه. احتمال زیاد تا ظهر کارتون طول میکشه. چه شلوغ باشه چه خلوت.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

سلام دوستان، ممنون میشم سوالاتم رو جواب بدین. من میخوام واسه دانشگاه لئوبن اپلای کنم.

1- مدارکی که باید برای دانشگاه پست کنیم، همشون باید به تایید سفارت برسه؟؟؟میخواستم بدونم اگر دانشگاه نیازی به تاییدیه سفارت نداره، فعلا مدارکم رو بدون تایید بفرستم تا موقع ویزا که بخوام مدارکم رو تایید کنم.
    2- من شنیدم که سفارت یه دارالترجمه ی معتمد و امین داره که اگه ما مدارکمون رو توی اونجا ترجمه کنیم، دیگه نیازی به تایید سفارت نیست. درسته؟

مرسی

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad127 نمایش پست ها
    سلام دوستان، ممنون میشم سوالاتم رو جواب بدین. من میخوام واسه دانشگاه لئوبن اپلای کنم.

1- مدارکی که باید برای دانشگاه پست کنیم، همشون باید به تایید سفارت برسه؟؟؟میخواستم بدونم اگر دانشگاه نیازی به تاییدیه سفارت نداره، فعلا مدارکم رو بدون تایید بفرستم تا موقع ویزا که بخوام مدارکم رو تایید کنم.
    2- من شنیدم که سفارت یه دارالترجمه ی معتمد و امین داره که اگه ما مدارکمون رو توی اونجا ترجمه کنیم، دیگه نیازی به تایید سفارت نیست. درسته؟

مرسی
    مدارکتون حتما باید تایید شه تا بتونید پذیرش بگیرید و اصلا موقع درخواست ویزا مدارک تحصیلی از شما نمیخوان
    ۲ اصلا همچین چیزی نیست
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidejoon نمایش پست ها
    مدارکتون حتما باید تایید شه تا بتونید پذیرش بگیرید و اصلا موقع درخواست ویزا مدارک تحصیلی از شما نمیخوان
    ۲ اصلا همچین چیزی نیست
    خیلی ممنون دوست عزیز. من دارم برای کارشناسی ارشد دانشگاه لئوبن اپلای میکنم و گواهی فارغ التحصیلی کارشناسیم ( مهندسی نفت صنعتی شریف) هم آماده است (فقط باید مدرکم رو آزاد کنم). بین مدارکی که باید برای دانشگاه ارسال کنم، نیازی هست که گواهی و ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی رو ترجمه (آلمانی) و تأیید کنم؟؟؟یا اینکه فقط ریزنمرات و مدرک لیسانس کافیه...؟

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad127 نمایش پست ها
    خیلی ممنون دوست عزیز. من دارم برای کارشناسی ارشد دانشگاه لئوبن اپلای میکنم و گواهی فارغ التحصیلی کارشناسیم ( مهندسی نفت صنعتی شریف) هم آماده است (فقط باید مدرکم رو آزاد کنم). بین مدارکی که باید برای دانشگاه ارسال کنم، نیازی هست که گواهی و ریزنمرات دیپلم و پیش دانشگاهی رو ترجمه (آلمانی) و تأیید کنم؟؟؟یا اینکه فقط ریزنمرات و مدرک لیسانس کافیه...؟
    لطفا فقط و فقط از طریق سایت دانشگاه مدنظرتون این مورد رو چک کنید. دانشگاه تکنیک وین برای پذیرش ارشد نمرات و مدرک دیپلم و پیش رو لازم نداره.
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Junior Member

سلام؛
    من میخوام مدارکام رو ببرم برای ترجمه مدرک پیش دانشگاهی من تایید آموزش پرورش منطقه و اداره کل استان رو داره
    آیا ریز نمرات پیش دانشگاهی و دیپلم و مدرک دیپلم باید هم تایید آموزش و پرورش منطقه و استان برسه؟ یا فقط تایید اداره کل آموزش و پرورش استان کافیه؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط anahita_20 نمایش پست ها
    سلام؛
    من میخوام مدارکام رو ببرم برای ترجمه مدرک پیش دانشگاهی من تایید آموزش پرورش منطقه و اداره کل استان رو داره
    آیا ریز نمرات پیش دانشگاهی و دیپلم و مدرک دیپلم باید هم تایید آموزش و پرورش منطقه و استان برسه؟ یا فقط تایید اداره کل آموزش و پرورش استان کافیه؟
    این مورد رو می تونین از دارالترجمه ای که میخواید براتون کار ترجمه و تایید دادگستری و امور خارجه رو انجام بده تماس بگیرید و بپرسید.

Senior Member sabadadboud آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MS Computational Science - University of Vienna

سلام

برای تائید مدارک، ترجمه شناسنامه یا کارت ملی هم مهمه؟ یا فقط مدارک تحصیلی؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)