صفحه 82 از 92 نخستنخست ... 327273747576777879808182838485868788899091 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 811 تا 820 , از مجموع 919

موضوع: ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط f777 نمایش پست ها
    دوستان آیا مدارک ترجمه و تایید شده توسط سفارت اتریش برای پذیرش دارای تاریخ انقضا هستن؟
    من از چند نفر پرسیدم یکی میگفت یک سال و یکی دیگه میگفت اصلا تاریخ انقضا ندارن.
    ممنون میشم اگر در این مورد اطلاع دارید پاسخ بدین.
    اینکه هر کس یک جواب میده نشون دهنده ی این هست که کسی اطلاع دقیق از این مسئله نداره و هر کس بنا بر تجربه ی شخصی نظر میده. بهترین کار اینه که با خود سفارت مکاتبه کنید. ولی در مورد مدارک تحصیلی از نظر منطقی تاریخ انقضایی وجود نداره.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

دوستان آیا مدارک ترجمه و تایید شده توسط سفارت اتریش برای پذیرش دارای تاریخ انقضا هستن؟
    من فردا میرم سفارت واستون میپرسم بعدش اینجا بهتون اطلاع میدم.

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

بنا بر تجربه شخصی ، مدارک تحصیلی من 2011 ترجمه شده بود. 2015 با همونا پدیرش گرفتم و 2016 با همونا جای دیگه هم اپلای کردم.
    تنها مدارکی که با گذشت زمان ابطال میشه گواهینامه بین المللی و عدم سوپیشینه هست
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

Junior Member

امروز ایمیل زدم به سفارت گفتن مدارک تحصیلی تایید شده فقط یک سال اعتبار داره...ولی با توجه به تجربه ایه شما داشتی یعنی امیدی هست برای مدارکم؟اقدام کنم با همینا؟

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

امروز ایمیل زدم به سفارت گفتن مدارک تحصیلی تایید شده فقط یک سال اعتبار داره...ولی با توجه به تجربه ایه شما داشتی یعنی امیدی هست برای مدارکم؟اقدام کنم با همینا؟
    همونطور که گفتم این تجربه شخصی من بود و اصلا هم ایرادی نگرفتن !
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

سلام دوستان
    من مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی و شناسناممو چند وقت پیش دادم برای ترجمه وقتی مدارکمو از دارالترجمه تحویل گرفتم دیپلم و پیش دانشگاهیم توی یک پانچ بود و شناسنامم توی یه پانچ دیگه. کل مهر دادگستری و قوه قضاییه فقط روی مدرک دیپلمم خورده بود و روی مدرک پیش دانشگاهیم فقط مهر مترجم خورده بود ولی همشون توی یه پانچ بود و مهر نهایی روی پانچ خورده بود این سه تا مدارکمو که توی دو تا پانچ بود رو بردم سفارت اتریش و ازم 80 یورو گرفت امروز مدارکمو از سفارت تحویل گرفتم و باز هم مهر سفارت و برچسب فقط پشت مدرک دیپلمم و شناسنامم خورده و مدرک پیشم هیچ مهری نداره و توی پانچ با دیپلممه به آقایی هم که جلوی سفارت اتریش هستش هم نشون دادم و گفت هر پانچ فقط یه برچسب میخوره میخواستم بدونم برای مدرک پیش دانشگاهیم به مشکلی بر نمی خورم و مورد تایید سفارت آیا قرار گرفته و دانشگاه اتریش هم قبول میکنه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alikarimi007 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی و شناسناممو چند وقت پیش دادم برای ترجمه وقتی مدارکمو از دارالترجمه تحویل گرفتم دیپلم و پیش دانشگاهیم توی یک پانچ بود و شناسنامم توی یه پانچ دیگه. کل مهر دادگستری و قوه قضاییه فقط روی مدرک دیپلمم خورده بود و روی مدرک پیش دانشگاهیم فقط مهر مترجم خورده بود ولی همشون توی یه پانچ بود و مهر نهایی روی پانچ خورده بود این سه تا مدارکمو که توی دو تا پانچ بود رو بردم سفارت اتریش و ازم 80 یورو گرفت امروز مدارکمو از سفارت تحویل گرفتم و باز هم مهر سفارت و برچسب فقط پشت مدرک دیپلمم و شناسنامم خورده و مدرک پیشم هیچ مهری نداره و توی پانچ با دیپلممه به آقایی هم که جلوی سفارت اتریش هستش هم نشون دادم و گفت هر پانچ فقط یه برچسب میخوره میخواستم بدونم برای مدرک پیش دانشگاهیم به مشکلی بر نمی خورم و مورد تایید سفارت آیا قرار گرفته و دانشگاه اتریش هم قبول میکنه؟
    سلام، بله کاملا درسته، واسه هر پانچ یک برچسپ سفارت میخوره و هیچ مشکلی نیست.

با توجه به اینکه پست های زیادی در ارتباط با تایید مدارک موجود هستش و در پست های ابتدایی گفته بودند که برای تایید مدارک همگی در یک یا دو دسته پانچ شوند، و در پست های اخیر ظاهرا گفته شده باستی بطور جداگانه پانچ شده و تایید شوند. حال بنده یکم سردرگم شدم! لطفا یه نفر بگه قانون اخیر سفارت اتریش برای تایید مدارک و دسته بندی آنها را بطوریکه با حداقل هزینه انجام بشه، سپاسگزارم.
    من دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی رشته مکانیک هستم و میخواستم برا مستر رشته مکانیک یا مکاترونیک اقدام کنم. آیا نیازی به تایید دانشنامه و ریزنمرات ارشد هم دارم از سفارت؟

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

نقل قول نوشته اصلی توسط habibian_m86 نمایش پست ها
    با توجه به اینکه پست های زیادی در ارتباط با تایید مدارک موجود هستش و در پست های ابتدایی گفته بودند که برای تایید مدارک همگی در یک یا دو دسته پانچ شوند، و در پست های اخیر ظاهرا گفته شده باستی بطور جداگانه پانچ شده و تایید شوند. حال بنده یکم سردرگم شدم! لطفا یه نفر بگه قانون اخیر سفارت اتریش برای تایید مدارک و دسته بندی آنها را بطوریکه با حداقل هزینه انجام بشه، سپاسگزارم.
    من دارای مدرک کارشناسی از دانشگاه آزاد و کارشناسی ارشد دانشگاه دولتی رشته مکانیک هستم و میخواستم برا مستر رشته مکانیک یا مکاترونیک اقدام کنم. آیا نیازی به تایید دانشنامه و ریزنمرات ارشد هم دارم از سفارت؟
    مسلما پستهای اخیر جدیدتر و در نتیجه موثق هست. شما مطالب فروم رو با دقت مطالعه کنید جواب سوالاتتون رو پیدا میکنید.
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

با سلام
    میخواستم بدونم راهی وجود داره که بشه هرینه تایید مدارک برای ویزا ( شناسنامه - سوء پیشینه - عقد نامه ) رو کم کرد؟
    بنده به همراه همسرم هستیم و برای تایید این مدارک باید 200 یورو پرداخت کنیم.
    مثلا میشه 2تا شناسنامه هامونو یه پانچ کنیم و 2تا سوء پیشینه رو یه پانچ و عفد نامه رو یه پانچ ؟
    اگه اینجوری بشه جمعا 120 یورو باید پرداخت کنیم
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)