صفحه 90 از 92 نخستنخست ... 4080818283848586878889909192 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 891 تا 900 , از مجموع 919

موضوع: ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

Member Po0yan آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    خواهش میکنم. حتما آلمانی ولی اصلا کار سختی نیست. برادرتون میتونن وکالتنامه رو خودشون به صورت دستی یا تایپ شده بنویسند، امضا کنند و برای شما ارسال کنند.
    ممنونم
    بعد شما اطلاع دارید که به هر شخصی میتونه وکالت بده داداشم که کارشو انجام بده یا حتما باید درجه 1 باشه؟
    وقتی مدرک رو تحویل بدیم میدونید حدودا چند روز طول میکشه تا تحویل بدن؟
    عذر میخوام که سوالام زیاد شد بازم تشکر
    Not Everything iS aS iT Seems

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ترجمه مدارک و روش های کاهش هزینه تاییدات برای اتریش (پست اول را بخوانید)

با سلام
    یه سوال داشتم لطفا راهنمایی بفرمایید:
    بنده برای دانشگاه آپر استریا می خواستم مدارکم را آپلود کنم که اگه خدا بخواد برای مستر مجدد پذیرش بگیرم ولی مدارکم تایید سفارت نیست.
    سوالم اینه که چطور وقتی هنوز پذیرش نگرفتم مدارک را تایید سفارت کتم ؟ چون ظاهرا برای تایید سفارت نیاز به برگه پذیرش می باشد؟
    اگر بدون تایید سفارت، مدارکم را آپلود کنم مشکلی پیش میاد؟
    ممنون

Junior Member

با سالام
    جهت اطلاع عرض میکنم، من هفته قبل رفتم سفارت جهت تایید مدارک، هزینه تایید مدارک شد 80 یورو به ازای هر مدرک، ازجمله چیزهای که باید توجه کنی اونجا پول چنج نمیکنن و حتما پول دقیق مثلا اگر سه تا مدرک جهت تایید دارید 240 یورو با خودتون داشته باشید. دوما تمامی مدارک شما باید کپی نیز به همراه داشته باشید چون اونجا دستگاه کپی پیدا نمیشه، و سوم تایید مدارک نامنویسی تا ساعت 10 انجام میشه.

با سلام ممنون از سایت خوبتون
    میخواستم بدونم هزینه من در سفارت چقدر میشه
    مدارکم : پیش و ریز نمرات - دیپلم و ریز نمرات - اشتغال به تحصیل لیسانس و ریز نمرات - تاییدیه قبولی کنکور سراسری

Junior Member

دوستان توجه داشه باشن که بر خلاف سفارت آلمان که مدارک انگلیسی رو تایید می کنه . سفارت اتریش همه مدارک رو به آلمانی می خواد.

سلام دوستان عزیزم. من مدرک فوق دیپلم و لیسانسم رو می خوام بدم ترجمه و تایید مدارکش در سفارت اتریش به همراه ریزنمراتش. به نظرتون تمام ریزنمرات فوق دیپلم و لیسانس و اصل فوق دیپلم و لیسانس، همه داخل یک پانچ باشه برای ترجمه و تایید سفارت به مشکل می خورم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahsa_Irani_65 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیزم. من مدرک فوق دیپلم و لیسانسم رو می خوام بدم ترجمه و تایید مدارکش در سفارت اتریش به همراه ریزنمراتش. به نظرتون تمام ریزنمرات فوق دیپلم و لیسانس و اصل فوق دیپلم و لیسانس، همه داخل یک پانچ باشه برای ترجمه و تایید سفارت به مشکل می خورم؟
    سلام. با توجه به اینکه درباره فوق لیسانس و لیسانس تاکید بر جدا بودن پانچ ها بود و حتی اخیرا در مواردی سفارت اینها رو با هم قبول نمی کرد، بهتون توصیه میکنم جدا جدا پانچ کنید تا بعدا متحمل هزینه های اضافی نشید.

پ.ن: ظاهرا شما تصمیم دارید برای لیسانس مجدد اقدام کنید. بنابراین با توجه به سختگیریهای جدید سفارت اتریش در صدور ویزای دانشجویی و ریجکتی های بی سابقه اخیر، حتما قبل از اینکه برای ترجمه مدارک و تایید اونها در سفارت که که هزینه نسبتا زیادی رو بهتون تحمیل میکنه کاری کنید، اول اطمینان حاصل کنید که شرایط کسب ویزای دانشجویی رو دارید و بعد اقدام کنید.

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezamahdavi نمایش پست ها
    سلام. با توجه به اینکه درباره فوق لیسانس و لیسانس تاکید بر جدا بودن پانچ ها بود و حتی اخیرا در مواردی سفارت اینها رو با هم قبول نمی کرد، بهتون توصیه میکنم جدا جدا پانچ کنید تا بعدا متحمل هزینه های اضافی نشید.

پ.ن: ظاهرا شما تصمیم دارید برای لیسانس مجدد اقدام کنید. بنابراین با توجه به سختگیریهای جدید سفارت اتریش در صدور ویزای دانشجویی و ریجکتی های بی سابقه اخیر، حتما قبل از اینکه برای ترجمه مدارک و تایید اونها در سفارت که که هزینه نسبتا زیادی رو بهتون تحمیل میکنه کاری کنید، اول اطمینان حاصل کنید که شرایط کسب ویزای دانشجویی رو دارید و بعد اقدام کنید.

سلام من می خوام مستر مجدد شرکت کنم. مدارکی رو که می خوام ترجمه کنم:

1- دیپلم و پیش دانشگاهی ( یک پانچ)
    2- فوق دیپلم و ریزنمرات (یک پانچ)
    3- لیسانس و ریزنمرات ( یک پانچ)

من FH دارم پذیرش مستر میگیرم و بهشون حرفی نزدم که مستر دارم از قبل

میخواستم موارد 2 و 3 رو یک پانچ کنم ولی فک میکنم ایراد بگیرن!

Junior Member

سلام دوستان
    دوتا سوال دارم

1- آیا روزی که برای تایید مدارک به سفارت میریم باید خود اصل مدارک همراهمون باشه؟
    2- کسی دارالترجمه ای رو میشناسه که بدون اصل مدارک ترجمه رو انجام بده؟

من الان دانشجو هستم و اصل مدارکم (مثل مدرک ارشد و لیسانس و ریزنمراتشون) دست دانشگاهه و فکر نمیکنم به این راحتیا این مدارک رو بهم بدن.
    کسی پیشنهادی نداره؟
    این فرمول رو به خاطر بسپار
    9 بار زمین بخور اما 10 بار برخیز

Junior Member

دوستان مدرك ارشد من از انگليس هست، لازمه ترجمه الماني و تاييد سفارت بشه؟؟
    این فرمول رو به خاطر بسپار
    9 بار زمین بخور اما 10 بار برخیز

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)