صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: master of engineering & master of science

ApplyAbroad Guru

پیش فرض پاسخ : master of engineering & master of science

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    میشه در مورد CAS بیشتر توضیح بدید؟
    با عرض پوزش من یک لحظه فکر کردم تاپیک در انجمن انگلستان است و بر اون اساس پاسخ دادم (چون پرسش MSc vs MEng در انگلستان زیاد مطرح است). برای ویزا باید کشور به کشور بررسی کنید چون میتونه بسیار بسیار متفاوت باشه. برای همین هم هست که در اینجا بحثی نشده. به انجمن کشور مد نظرتون برید و اونجا پرسش رو مطرح کنید.

Member albert1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Sharif UT: Civil Engineering - MBA UT Dallas - Transportation Engineering U of Minnesota

نقل قول نوشته اصلی توسط MehranM نمایش پست ها
    میشه در مورد CAS بیشتر توضیح بدید؟
    ایمیل بزنین به آفیس دانشجوهای اینترنشنال، مطمئن شین I20 میدن بهتون. و اینکه بهتره رشته ای بیاین که STEM باشه و مطمئن شین که این تایتل ، استم هست
    1) ایمیل بزنین نه به امید پذیرش و فاند، اهمیتش اینه بدونین استاده پول داره یا نه، بعضیا بعد اپلای، رو ایمیل ریپلای میزنن
    2) هرکسی نا امیدتون کرد رو جدی نگیرین
    3) توصیه من اینه در حد بودجه تون هر چقدر میتونین اپلای کنین

دوستان من یکبار این رو پرسیده بودم و یکی از دوستان می گفت که MSc ولی می خواستم بدونم مدرک فوق آموزش محور چه چیزی در انگلیسی تلقی می شود؟ ممنونم

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط Plus_Energy نمایش پست ها
    دوستان من یکبار این رو پرسیده بودم و یکی از دوستان می گفت که MSc ولی می خواستم بدونم مدرک فوق آموزش محور چه چیزی در انگلیسی تلقی می شود؟ ممنونم
    در برنامه آموزش محور عنوان برنامه تحصیلی course-based است. عنوان خود مدرک معمولا ملاک نیست و در هر دانشگاه یک عنوان بکار میره. M.Sc. در اکثر دانشگاههای امریکای شمالی پزوهش محور است.

دوستان من پاسخ خودم رو نگرفتم. من در ریزنمراتم پایان نامه است ولی چون طول کشید مجبور شدم آنرو به آموزش محور تغییر بدم. یعنی مدرکم، آموزش محور است.

1-آیا آموزش محور محسوب می شود ( با توجه به اینکه عنوان پایان نامه در ریز نمرانم هست) و اینکه آموزش محور ایا MEng. است؟
    2-در بحث ایمیل به اساتید، آیا مثلا 8 مقاله کنفرانسی داشته باشیم و مقداری Research انجام داده باشیم، مشکلی پیش نمی آید؟ آیا کسی تجربه فیدبک گرفتن از اساتید رو با مدرک آموزش محور داره؟
    3-اخیرا دانشگاه تربیت مدرس اعلام کرده است که کسانی که نمی توانند به دلیل کرونا پایان نامه خود رو تکمیل کنند، آنرا به آموزش محور تبدیل نمایند. آیا ارزش هر دو مدرک یکی است اموزش و پژوهش محور؟ خیلی از سایت های نوشتند که یکی است...

ممنون

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)