صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 35

موضوع: master of engineering & master of science

پیش فرض master of engineering & master of science

دوستاني كه اطلاع دارن لطفن يه مقايسه‌اي بين Msc و MAsc با MEng بكنن. آيا با مدرك MEng ميشه ادامه تحصيل داد و دست آدم بسته نميشه؟ يا اينكه تفاوت فقط در مقدار Fund هست؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : master of engineering & master of science

MEng بیشتر برای وارد شدن به بازار کاره. معمولا هم چسبیده به لیسانسه. تو این دوره تز تحقیقی نداری و ار همه مهندسی ها یه چیزی میخونی( عموما مکاننیک و عمران) البته بعضی از دانشگاه ها جدا هم میدن. ولی شاید برای PhD خیلی جالب نباشه. البته این کاملا کلیه. چون من خیلی ها رو دیدم که با MEng رفتن PhD و الان استاد هستن!

سلام دوست من
    در کشورهای مختلف تعریفش فرق می‌کنه واسه اطلاعات بیشتر میتونی‌ به ویکیپدیا مراجعه کنی‌
    واسه ادامه تحصیل بیشترش برمیگرد به خودت یعنی‌ کو و نظر استاد، زیاد مربوط به منگ یا مسک نداره
    همونطور که گفتم در کشورهای مختلف ترفش برق می‌کنه
    بزیشن با پایان نامه هستن، بزیشن هردو اما بیشتر به سمت انگ و ...
    و حتا واسه فد هم فنگ هم وجود داره
    من خودم مستر منگ هستم اما بای رسیرچ، یعنی‌ ۲ سال فقط تهسیس میگذرنم
    امیدوارم توضیحاتم کامل بود باشه
    موفق باشید

Junior Member

سلام به همه...

ایشالا که خوبین و کارها به خوبی پیش میره...

من یک سوال داشتم...من خودم خیلی تو google و حتی جاهای دیگه از جمله سایت دانشگاه تهران چک کردم ولی جواب قاطعی پیدا نکردم...
    من میخواهم ببینم کلا تفاوت Master of Science و Master of Engineering و حتی تفاوت Bachelor of Science و Bchelor of Engineering چیه؟؟؟
    بیشتر مثل اینکه Bachelor/Master of Engineering واسه این هست که بری کار کنی و از نظر ادامه دادن تحصیلات و کار تحقیقاتی به درد بخور نیست...
    اگر از دوستان کسی اطلاعاتی داره لطفا در اختیار من بگذاره...

ارادتمند...

امیر

Junior Member

I have also searched wikipedia...it has been written that in Meng you do focus more on practical issues, furthermore it has been written several times that after graduation even as BEng you can work as usually students do after the B/MEng and only some continue for upper degrees, moreover I have talked with my professor at university and he told me that don't go toward Meng because you can not continue for Phd or it may be so difficult...
    Any idea???
    I am in hurry please...

Many thanks,

Amir

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

ببنید کشور با کشور تعاریف فرق می کنه برین تو ویکی قشنگ سرچ کنید پیدا می کنید:
    ام در مورد کانادا :
    Canada, the Master of Engineering degree is a graduate degree of typically two years length that involves coursework and a thesis or research paper of significant depth. Some Canadian universities offer a Master of Engineering or Master of Applied Science in engineering or both. Master of Engineering degrees usually require more coursework and examination and less research, whereas Master of Applied Science degrees require less coursework and more research. However, this is not absolute since some universities only offer a Master of Engineering and some only offer a Master of Applied Science. Both degrees generally lead to doctoral studies in engineering or other related areas
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Junior Member

Dear Saberi,

I have checked the wikipedia also......
    I am pretty sure what is written on Internet is completely different from what you have to encounter in reality...
    I have checked also some UK universities but what I have obtained is after Beng/ Meng usually you wanna work rather than continuing your studies...
    Moreover I have talked with my friend in US and he told me we only have Bs/Ms and there is no more option...

Junior Member

بجه ها در فرم اپلای دانشگاه ها Name of Degreeرو برای لیسانس مهندسی کامپیوتر -نرم افزار چی بنویسیم؟
    Be یا Bs؟
    راستی
    Be =bachelor of engineering , Bs =bachelor of sicnece درسته؟

نقل قول نوشته اصلی توسط arash_ak
    بجه ها در فرم اپلای دانشگاه ها Name of Degreeرو برای لیسانس مهندسی کامپیوتر -نرم افزار چی بنویسیم؟
    Be یا Bs؟
    راستی
    Be =bachelor of engineering , Bs =bachelor of sicnece درسته؟
    BSc. و BEng. برای لیسانس درسته... و می تونید بنویسید: B.Sc. of Computer , Major of software این را استادی که خودش فارغ التحصیل آمریکا است، داخل توصیه نامه برای من این طوری نوشت. یا به طور مختصر B.Sc. Computer - Software
    Life salutes you when you make others happy

Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی الکترونیک - اصفهان

سلام به همه دوستان

در سایت دانشگاه ها دو نوع program هست . master of engineering & master of since . مثلا در رشته الکترونیک آنیده کاری کدوم بهتره ؟ فاند به کدوم بیشتر میدن ؟ فرقشون تو چیه ؟

تو سایت بعضی دانشگاه ها مثل انگلستان نوشته master of taught یا (Taught Degree ) ، این همون master of engineering هست ؟

--- تو انجمن قبلا درباره این موضوع بحث شده بود ولی هرچی گشتم پیداش نکردم ، از مدیر بخش خواهش میکنم این مطلب را به پست مربوطه انتقال دهند ----
    شب سردی است و من افسرده - راه دوری است و پایی خسته

صفحه 1 از 4 1234 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)