صفحه 1 از 29 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 281

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Regina

Junior Member

پیش فرض application براي دانشگاه saskatchewan - بخش عمران (فوري -فوري)

كسي هست كه از دانشگاه saskatchewan - بخش عمران پذيرش براي Msc گرفته باشه؟
    لطفا خيلي زود جواب بدين
    ممنون

ApplyAbroad Champion

پیش فرض پاسخ : application براي دانشگاه saskatchewan - بخش عمران (فوري -فوري)

منم عمرانیم و اطلاعاتم بد نیست درباره دانشگاه ساسکاچوان و انشاالله منم فوق اونجام البته هنوز من پذیرش نگرفتم ولی برنامه ریزی کردم و از الان ...

جالبه که بدونی دانشگاه ساسکاچوان در حال حاضر حدود 70 دانشجوی ایرانی داره.

ببین دوست عزیز عمران اونجا دو تا دانشجوی ایرانی داره که یکیشون دکترای خاک و پی میخونه و اون یکی آقا سیاوش دانشجوی دکترای مهندسی آبه.

اگه اطلاعات میخوای به نظرم از آقا سیاوش سوال کن خیلی خوب راهنمایی میکنه.

اینم ایمیل آقا سیاوش دانشجوی دکترای مهندسی آب hoa251@mail.usask.ca

اینم وبلاگ انجمن ایرانی های دانشگاه ساسکاچوان که میتونی اطلاعات مورد نیازتو اونجا کامنت بذاری مریم خانم که دانشجوی دکترای مهندسی مکانیک اونجاست به همراه دوستان دیگه که از رشته های مختلفی هستند کمکت می کنند http://www.psa.blogsky.com

راستی نگفتی برا کدوم گرایش میخوای درخواست پذیرش کنی.

خلاصه آقا من تو این مورد اطلاعاتم بد نیست در خدمتم اگه باز سوالی داشتی

اینم یه فایل صوتیه که دوتا از دانشجوهای ایرانی دانشگاه ساسکاچوان درباره دانشگاه و شهر ساسکاتون تهیه کردن که اطلاعات خوبیو عنوان میکنن. از این آدرس
    بگیر : http://www.radiocp.com/mp3/program09...skatchewan.mp3
    3.20 مگابایت و به مدت 18:40 دقیقه

Junior Member

سلام دوست من

خيلي از راهنماييهاتون ممنون هستم. خانم من براي دكترا در گرايش آب ميخواد اقدام كنه و با يه استاد مكاتبه كرده استاده از كارهاي خانمم خوشش اومده و گفته كه يه خانم ايراني ديگه براي گرفته ولي كارهاي مربوط به ويزاش خيلي طول كشيده به خاطر همين استاد به خانمم گفته كه صبر كن اگه اون تونست ويزا بگيره تو را هم مي پذيرم م ميخواستيم ببينيم كه اون خانم مشكلش چيه كه ويزا گرفتنش اينقدر طول كشيده .

ApplyAbroad Champion

اینکه اون خانم مشکلش چی هستو من نمیدونم این سوالو باید دوستانی که تجربه گرفتنه ویزا داشتن جواب بدن.

ولی تبریک میگم پیشاپیش از بابت پذیرش گرفتنه خانومتون.

فکر کنم از Dr.Kells, James A پذیرش گرفتین آقای سیاوش هم که خدمتتون ایمیلشون رو گفتم از ایشون پذیرش گرفتند.

پس حالا که این طور شد شما هم مارو راهنمایی کن، خانومتون fund گرفتن TA یا RA ؟، میشه از رزومه آکادمیکه خانومتون یکم بگین که تونسته با اون پذیرش بگیره؟ چرا بین این همه دانشگاه خوب تو کانادا اونجارو انتخاب کردین ( البته بگما اونجام دانشگاه خیلی خوبیه ) ؟

Junior Member

سلام

خانم من چند سالي كه در يك مهندسين مشاور كار مي كنه و يك مقاله هم داره البته فكر مي كنم كه نرم دانشگاه اينه
    كه با استاداش تماس بگيري و رزومتو بفرستي حتي 2 يا 3 بار به استادا ايميل بزن تا بالاخره يكي جواب بده ممكنه كه اطلاعات بيشتري از شما بخواد . پيشنهاد مي كنم به سايت استاده يه سري بزن ليست مقالات و دامنه تحقيقاتيشو ببين وحتي اگه شده چند تا از مقالاتشو پيدا كن و مطالعه كن كه دستت بياد تو چه زمينه هايي اخيرا فعاليت داشته است بعد ايميل بزن و در مورد مقالاتش و زمينه علاقه خودت (در واقع علاقه استاد ) با هاش صحبت كن فكر مي كنم اينجوري خيلي بيشتر تحت تاثير قرار بگيره.

ما بيشتر دنبال Fund بوديم و تقريبا به همه دانشگاهها ايميل زديم.

Member

من فوق سازه دارم. و سه سال و نيم سابقه كار تو مهندسين مشاور. در زمينه طراحي Transmision Towers هم كار كردم. مي خوام واسه PhD اقدام كنكم. ممنون ميشم اگه بتونيد كمكم كنيد.

پیش فرض همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Regina

من تو این دانشگاه کلی استاد پیدا کردم که از زمینه کاریشون خوشم اومده ، اما چندجایی تو فروم دیدم کلی بدوبیراه نصیب این دانشگاه شده ، لطفا اکه کسی چیزی میدونه بگه :
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Regina

اگه منظورتون در کانادا هست.
    باید بگم که چنتا از دوستان من برای رشته مهندسی نفت در این دانشگاه میخواهند اپلای کنند.
    سوالی دارید؟
    What Goes Around...Comes Around

کدش برای نمره تافل رو می خوام.تو سایت ETS هم نیست.
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Dark Knight
    Behrang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UNR, Mining Engineering & MBA

یه ایمیل بزنید ادمیشن بپرسید.
    What Goes Around...Comes Around

صفحه 1 از 29 1234567891011 ... آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)