صفحه 11 از 29 نخستنخست ... 23456789101112131415161718192021 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 281

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Regina

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Regina

من حدود 4 یا 5 ماه پیش قبل امتحان IELTS با یکی از اساتید دپارتمان مکاتبه کردم که گفت بهم من گروه هام پر است و فاند ندارم ولی می تونی از بورس های دانشگاه استفاده کنی....و گفت زمان اپلای اسم منو به عنوان Potential Supervisor بذار تو SOP و فرایند ثبت نامت.....منم همین کارو کردم به امید TA و فاندی که شاید خود دانشگاه بهم بده...حالا نمی دونم یادش هست یا نه؟؟؟ میل بزنم بهش ؟؟؟ حالا با توجه به معدل 15.53 و سه تا مقاله کنفرانس بین المللی و 1 ژورنال که چاپ شد و 1 ژورنال که تو داوری دارم و IELTS 6.5 بهم خود دانشگاه فاند یا بورس می ده؟؟؟

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها
    من حدود 4 یا 5 ماه پیش قبل امتحان IELTS با یکی از اساتید دپارتمان مکاتبه کردم که گفت بهم من گروه هام پر است و فاند ندارم ولی می تونی از بورس های دانشگاه استفاده کنی....و گفت زمان اپلای اسم منو به عنوان Potential Supervisor بذار تو SOP و فرایند ثبت نامت.....منم همین کارو کردم به امید TA و فاندی که شاید خود دانشگاه بهم بده...حالا نمی دونم یادش هست یا نه؟؟؟ میل بزنم بهش ؟؟؟ حالا با توجه به معدل 15.53 و سه تا مقاله کنفرانس بین المللی و 1 ژورنال که چاپ شد و 1 ژورنال که تو داوری دارم و IELTS 6.5 بهم خود دانشگاه فاند یا بورس می ده؟؟؟
    والا فکر میکنم باید بده بهتون فاند دانشگاه اصولن با این اوضای رزومتون. حتما میل بزنید در جریانش بزارید استاد رو که اپلای کردید هم یادآوری هست هم احترام هست ...
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

سلام.... بچه ها یک سوال دیگه دارم....خیلی استرس دارم.... کمکم کنید لطفا.....
    من به یکی از اساتید 4 یا 5 ماه پیش میل زدم ....بهم گفت من فاند ندارم بهت بدم اما دانشگاه و FGSR بورس دارن... اگر خواستی اسم منو به عنوان potential supervisor تو SOP بذار که من هم همین کارو کردم هم تو sop و هم تو فایل ثبت نام گذاشتم اسمشو ولی تو پروفایل ثبت نام که گفته بهتون قول فاند داده رو زدم اشاره نشده... حالا با این وضع دیگه بهم فاند نمی دن؟؟؟ آخه شرایطم نسبتا خوبه و فکر کنم شانس دارم که فاند بگیرم...فاندی که دانشگاه خودش اتوماتیک می ده ربطی به این جریان داره؟؟؟؟ شانس دارم تا خود دانشگاه بهم فاند بده؟؟ یا چون من اسم این استادو زدم و استاده خودش فاند نداره بهم نمی دن فاندو از طرف دانشگاه؟؟
    IELTS: 6.5
    مقالات : 1 ژورنال چاپ شده و 1 ژورنال تو داوری.... 3 تا کنفرانس بین المللی که همشونو ارایه دادم...یکیشون هم تو Singapore بود که گواهی ارایه رو هم فرستادم...
    معدل هم 15.53.... پژوهش گر برتر رشته و پژوهشگر دوم در دانشگاه....... دانشگاهم غیر انتفاعی است ولی دانشگاه مورد تایید وزارت علوم و جالبه موقع ثبت نام دانشگاهم خودش کد هم داشت تو Regina....

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

درود میلاد جان

آقا فاند دادن دانشگاه تا جایی که من میدونم ارتباطی با قضیه که فرمودی نداره. اون فیلد برای کیسهایی هست که استاده خودش پول میزاره کنار برات. منتهاااا .فکککککر میکنم باید یه سری فرم پر کنی و شاییید بعد از اومدن پذیرشت باس باشه فرم پر کردن حالا خودت یه چک دوباره بکن

آقا ایشالا پذیرشت بیا بسیار زود
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

مرسی مرسی از راهنمایی های شما... خیالم کمی راحت شد.... اون فرم ها رو هم دیدم تو همشون نوشته باید admitt شده باشید یا fully-Qualified student .... اون سری میل هم زدم گفتند اول باید اکسپت شی....

سلام دوباره.....بچه ها می دونید دانشگاه موقع پذیرش دادن چقدر رو ریز نمرات سخت گیری می کنه؟ فقط معدل کل رو می بینن یا تک تک درس ها رو بررسی می کنند...یعنی گیر بدن چون این درس رو کم شدی پس reject...... مثل UBC یا Toronto سخت گیره؟؟؟؟

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

سلام دوباره.....بچه ها می دونید دانشگاه موقع پذیرش دادن چقدر رو ریز نمرات سخت گیری می کنه؟ فقط معدل کل رو می بینن یا تک تک درس ها رو بررسی می کنند...یعنی گیر بدن چون این درس رو کم شدی پس reject...... مثل UBC یا Toronto سخت گیره؟؟؟؟
    سلام و درود میلاد جان
    والا دانشکده تا دانشکده که فرق داره منتها فکر نمیکنم زیاد گیر باشن من هم خودم هم یکی دیگه از دوستام ک اونجا دانشجوه الان نمره پایین داشتیم سر لج بازیه یکی از استادا باهامون!منتها نمیدونم شما برا چ دپارتمانی اقدام کردی ولی من یه فرم ارزیابی پیدا کردم تو سایتشون تو این پست گذاشتم یه نگاه بنداز ببین به کارت میاد یا نه
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    سلام و درود میلاد جان
    والا دانشکده تا دانشکده که فرق داره منتها فکر نمیکنم زیاد گیر باشن من هم خودم هم یکی دیگه از دوستام ک اونجا دانشجوه الان نمره پایین داشتیم سر لج بازیه یکی از استادا باهامون!منتها نمیدونم شما برا چ دپارتمانی اقدام کردی ولی من یه فرم ارزیابی پیدا کردم تو سایتشون تو این پست گذاشتم یه نگاه بنداز ببین به کارت میاد یا نه
    منم همین مشکل رو داشتم....سر گیره یکی از استادام.......من مدیریت صنعتی ام که واسه Industrial Systems Engineering تو دپارتمان Engineering اپلای کردم.......... دوستتون فاند گرفت؟ اگر اره معدل و مقاله هاش رو میگید با زبان رو بی زحمت....

منم همین مشکل رو داشتم....سر گیره یکی از استادام.......من مدیریت صنعتی ام که واسه Industrial Systems Engineering تو دپارتمان Engineering اپلای کردم.......... دوستتون فاند گرفت؟ اگر اره معدل و مقاله هاش رو میگید با زبان رو بی زحمت....

سلام....بچه ها یک کمک فوری دیگه..... Concordia بهم اکسپت داد ولی گفت تا اخرین لحظه ممکن علاوه بر ما خودت بگرد دنبال suprvisor اگر پیدا نکردی باید بیای M.Eg. بخونی که M.Eg. هم فاند نداره.... ولی MASc فاند داره که باید سوپروایزرت پیدا شه...!!!! خیلی مسخره است..... می خواستم بدونم رجاینا هم از این کارا می کنه؟؟؟ یا خودش بر اساس ظرفیت به کسایی که اکسپت داد سوپروایزر هم می ده؟؟؟ البته من با یکی از اساتید در ارتباط بودم که گفت اسم من رو بذار تو SOP ولی دیگر بهم جواب نداد که مطمئنم یادش رفته ولی من اسمشو گذاشتم....... حالا با این وضع رجاینا هم مثل کونکوردیا میگه سوپروایزر نداریم یا اگر اکسپت بده با سوپروایزره؟؟؟ گیج شدم رفت......

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)