صفحه 25 از 29 نخستنخست ... 151617181920212223242526272829 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 241 تا 250 , از مجموع 281

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Regina

Banned
    رشته و دانشگاه
    Master of power engineering

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Regina

Regina began as an agricultural community, providing a distribution point for farm materials and produce for a wide area. In the early 1880s, there was little here – just fertile land, a smallcreek and a great deal of potential.

Originally called Pile of Bones because of the huge piles of buffalo bones left in the area by First Nations hunters, the community was renamed Regina (Latin for queen) after Queen Victoria, who was the monarch at the time. It has been the “Queen City” ever since.

The arrival of the railroad in 1882 led to rapid growth of the small village. Immigrants from Europe and the United States bought fertile homesteads for just $10. Regina became the capital of the Northwest Territories – a 2.5-million sq. mile land mass larger than present-day Europe. In 1883, the North West Mounted Police moved their headquarters to Regina. The Royal Canadian Mounted Police training facility is still in the city and Regina is proud to be the “home of the RCMP.”
    Regina grew quickly during its first few years, becoming a city in 1903. When Saskatchewan became a province in 1905, Regina was chosen as its capital. Construction of the Saskatchewan Legislative Building began in 1908. The creek passing in front of the Legislature was dammed and the lake became the focus for a large park. It later became Wascana Centre, one of North America’s largest urban parks.
    Regina’s rapid growth was slowed by drought and poor crops in the settlement’s early years. A tornado in 1912 devastated parts of the residential area south of downtown, the downtown, and the warehouse district north of the railway. Twenty-eight people were killed and thousands lost their homes.
    The economy of Regina and region is now strong and diversified. Though farming remains a core industry, oil, potash, finance, telecommunications, natural gas, filmmaking, steel pipe production, and technology are very important. An oil upgrader and refinery takes Saskatchewan’s heavy crude and turns it into gasoline and other products. Potash and nitrogen-based fertilizers are produced in plants west of the city. A steel pipe manufacturing plant has been located here since the 1950s. Regina Research Park, located adjacent to the university, is working on technologies vital to our future, such as greenhouse gases and their effect on global warming. As provincial capital, Regina is also home to head offices of most Crown-owned corporations, as well as many federal regional offices.

سلام. شما برای ویزا اقدام کردید؟ رشته شما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط gorgomish نمایش پست ها
    سلام
    من برای ترم بهار 2015 پذیرش گرفتم. جوابش تازه برای من اومده
    سلام. شما برای ویزا اقدام کردید؟ رشته شما چیه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط zmohammadi نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز نامه پذیرشم امده . خوشحال میشم بیتر باهم اشنا شیم
    سلام. شما برای ویزا اقدام کردید؟ رشته شما چیه؟ الان مشغول به تحصیل شدید؟

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط mbahramy1980 نمایش پست ها
    سلام
    من فکر میکنم این رشته مهندسی مکانیکه. من مدرک مکانیکه و برای دکترا پذیرش گرفتم از اینجا. Research background اکثر استادها تو زمینه مهندسیه مکانیک. کسی هست برای دکترای industrial از این دانشگاه پذیرش داشته باشه؟
    نه اصلا این رشته مهندسی مکانیک نیست. این رشته اسمش مهندسی سیستم های صنعتی هست. نمیدونم با رباتیک و اتوماسون آشنایی دارید یانه! این رشته درواقع همون اتوماسیون صنعتی در رشته برق هستنش و کاری که انجام میشه بیشتر کارای کنترلی روی سیستم هست. مثل طراحی کنترل کننده. میشه گفت رباتیک صنعتی هست

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط Arshavin23 نمایش پست ها
    بله فرق میکنه..اکثر بچه ها این رشته رو با صنایع ایران اشتباه میگیرن..این یک رشته مهندسی سیستم هست یه چیزی تو مایه های اتوماسیون صنعتی..یعنی ربات های صنعتی..میشه گفت که رباتیک در حوزه صنعتی و مقیاس بزرگ هست
    آقای آرشاوین درست میگن. این رشته ای که توی دانشگاه رجاینا هست اون رشته صنایع که شما فک میکنید نیست. این همون رباتیک صنعتی هست که تمرکزش بر کارهای کنترلی و طراحی کنترل کننده هاست. من خواستم واسه این اپلای کنم استادش گفته باید کنترل و برق خونده باشی چرا که راحت تری اینجا

Junior Member

سلام دوستان
    این دانشگاه از نظر فاند دادن چجوریه؟

کسی از هزینه های زندگی توی این شهر خبر داره؟ من میخوام بدونم که شهر اقتصادی ای هست که اگر فاند نگرفتم برم یا خیر

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirsalar7 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    این دانشگاه از نظر فاند دادن چجوریه؟

کسی از هزینه های زندگی توی این شهر خبر داره؟ من میخوام بدونم که شهر اقتصادی ای هست که اگر فاند نگرفتم برم یا خیر

ممنون
    شما پذیرش گرفتید؟ من پذیرش بدون فاند گرفتم.

سلام من لیسانس مهندسی شهرسازی از دانشگاه غیرانتفاعی خاوران مشهد دارم.معدلم 15 و 14 صدم شد. نمره دروس اختصاصیم خوب بوده. دارم واسه ایلتس میخونم. میخوام واسه پاییز 1395 پذیرش بگیرم. همزمان با ایلتس دارم فرانسه هم میخونم. یه مقاله هم دارم که توی همایش های داخلی پذیرفته شده. یک سالی هم توی یه شرکت معماری کار کردم البته متاسفانه بیمه نبودم ولی نمونه کار دارم واسه رزومه. یه نکته دیگه هم اینکه زیاد واسه من فاند مهم نیست با هزینه خودم میخوام برم و اینکه دوتا برادرام الان توی کانادا مشغول به کار و تحصیل هستند. میخواستم بدونم با این شرایط شانس پذیرش دارم؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mbahramy1980 نمایش پست ها
    شما پذیرش گرفتید؟ من پذیرش بدون فاند گرفتم.

شرمنده من ندیدم این پست شما رو. من اپلای نکردم چون استادی به من جواب نداد. شما برای می پذیرش گرفتین؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)