صفحه 6 از 29 نخستنخست 12345678910111213141516 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 281

موضوع: همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Regina

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما درباره پذیرش از دانشگاه Regina

عرض کنم خدمت شما که در هیچ کدام از سایتهای معتبر :
    www.arwu.co
    www.timeshighereducation.co.uk
    www.topuniversities.com
    رنکینگی برای U of R وجود نداره!البته نمیدونم چرا چون دانشگاههایی که از این خیلی داغونترن هست ولی arwu اصن تو لیست دانشگاههای کانادا نذاشتدش!ولی یه نگاه بندازین تو استاداش خیلی استاد تموم داره!+ تا جایی که مودونم فعالیت و امکانتش هم بد نیست.
    فرمایش دوستمون هم متینه اون لیست وزارت علومه که اونجا هست.
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Guru

معتبرترین رنکینگ دانشگاههای کانادا رنکینگ مک لینزه که ریجاینا رو تقریبا در یک رده متوسط بین دانشگاههای کانادا نشون میده:

http://oncampus.macleans.ca/educatio...ty-rankings-2/

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    معتبرترین رنکینگ دانشگاههای کانادا رنکینگ مک لینزه که ریجاینا رو تقریبا در یک رده متوسط بین دانشگاههای کانادا نشون میده:

http://oncampus.macleans.ca/educatio...ty-rankings-2/
    این رنکینگ فقط بین یونیای کاناداست ولی بین کل دانشگاهها چی؟چیزی بجز اونا که گفتم هست آیا؟
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

نقل قول نوشته اصلی توسط SirMehD نمایش پست ها
    در کل نه دولت کانادا و نه دولت آمریکا تا الآن هیچ رنکینگ رسمی از دانشگاهای خودشون ارائه نکردن و رنکینگ های موجود سلیقه ای است و نمیشه مرجع قرار داد...این دانشگاه فک کنم جزء دانشگاه های Grade 2 باشه.
    این دانشگاه رشته Industrial Engineering رو Offer می کنه که ترجمش میشه "مهندسی سیستم های صنعتی" نه صنایع!
    دانشگاه خوب رو استادان و امکاناتش بوجود میارن که شما اگه استاد با درجه علمی خوب و فارغ التحصیل از دانشگاه های Top کانادا در مورد رشتتون پیدا کردید درنگ نکنید...

مرسی از جوابتون.
    ببخشید industrial engineering یعنی همون مهندسی صنایع دیگه، اونوقت مهندسی سیستم های صنعتی دیگه یعنی چی؟؟؟ چه فرقی داره؟
    به نظر من که یکیه!!!

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamm67 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون.
    ببخشید industrial engineering یعنی همون مهندسی صنایع دیگه، اونوقت مهندسی سیستم های صنعتی دیگه یعنی چی؟؟؟ چه فرقی داره؟
    به نظر من که یکیه!!!
    سلام ، دوست عزیز له نظر من بهترین راه برای تشخیص این که اختلاف هس یا نه بررسی زمینه کاریه استادهای گروه هست. ولی در کل مهندسی سیستم های صنعتی بیشتر روی طراحی و ساخت خط تولید و بهینه سازیش فعالیت داره اگه استادای دپارتمان رو چک کنید رباتیک کار و دکتر مکانیک و .... هم در کنار اون بخش های مدیریتی دارن من خودم تو خط indusrtrial systems بودم یه مدت بد سرچ میکردم بضی دانشگاهها industrial e بود بد استادای این دانشگاهها مثلا خیلی کمتر رباتیک کار داشتند!کلن پیشنهاد میکنم research interest رو برای تمام استادای گروه چک کنبد اگر چیزی مورد توجهتون بود اقدام کنبد زیاد اسم گروه مهم نیست به نظرم البته مگر اینکه اسم پروگرم که فرق کنه برای ادامه تحصیل براتون محدودیت ایجاد بشه که اونو باس از یه استادی که حارج از ایران تحصیل کرده بپرسید جهت اطمینان
    http://www.urengineering.ca/faculty-staff/ise
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member SirMehD آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc in Industrial Systems Eng. at U of Regina/BSc in Mech Eng. at Khaje Nasir

نقل قول نوشته اصلی توسط maryamm67 نمایش پست ها
    مرسی از جوابتون.
    به نظر من که یکیه!!!
    Industrial Systems Engineering من تو ذهنم این بود ولی نمی دونم چرا سیستمزش رو ننوشتم... یکی از شاخه های کاری این رشته مهندسی صنایع هست بقیش رو می تونید این زیر ببینید:

Career Opportunities:
    Graduates find jobs in advanced manufacturing, automated systems, design engineering, ergonomics engineering, facilities and equipment engineering, industrial engineering and more
    در ضمن درس های این رشترو همونطور که می بینید بیشتر مربوط به مکانیک می باشد.

Sample Courses:
    Simulation of Industrial Systems, Human Factors Engineering, Manufacturing Process and Machinery, Industrial Machine Design, Computer-Aided Engineering.

http://www.uregina.ca/futurestudents...ndustrial.html
    مي دانم آنهايي که براي نابودي اين گاري نقشه کشيده اند، از ديدن اسب هايي که به جاي ديدن اشتراک هاي بي نهايتشان، همديگر را گاز مي گيرند، خيلي خوشحال مي شوند.

سلام... بچه ها من معدلم 15.21 می باشد...یکی از اساتید بهم جواب داد که گروه من پر است ولی می تونی از بورس های دانشگاه استفاده کنی....و گفت اسم من رو هنگام پذیرشت به عنوان سوپروایزرت بذار...ielts 6.5 دارم و 3 تا مقاله تو کنفرانس بین المللی و 1 ژورنال و 1 ای اس ای تو داوری....شانس دارم تا ta یا بورس بگیرم؟؟

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها
    سلام... بچه ها من معدلم 15.21 می باشد...یکی از اساتید بهم جواب داد که گروه من پر است ولی می تونی از بورس های دانشگاه استفاده کنی....و گفت اسم من رو هنگام پذیرشت به عنوان سوپروایزرت بذار...ielts 6.5 دارم و 3 تا مقاله تو کنفرانس بین المللی و 1 ژورنال و 1 ای اس ای تو داوری....شانس دارم تا ta یا بورس بگیرم؟؟
    به نطرم اگر برای Master قراره اقدام کنین که احتمال خیلی زیاد بهتون بورس و TA میدن و اگر برای PhD قراره اقدام کنین هم شانستون برای بورس و TA بالا هست.
    رتبه دانشگاهی که فارغ التحصیل شدین هم تا حدودی مهم هست، یعنی تآثیر مثبت خواهد داشت.
    مي دانم آنهايي که براي نابودي اين گاري نقشه کشيده اند، از ديدن اسب هايي که به جاي ديدن اشتراک هاي بي نهايتشان، همديگر را گاز مي گيرند، خيلي خوشحال مي شوند.

مرسی....فقط من این فرم های بورس و TA رو کی براشون بفرستم....خودشون می گن بهم TA یا بورس دادن یا من باید فرم های TA و بورس رو بفرستم براشون....

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط miladuni2020 نمایش پست ها
    مرسی....فقط من این فرم های بورس و TA رو کی براشون بفرستم....خودشون می گن بهم TA یا بورس دادن یا من باید فرم های TA و بورس رو بفرستم براشون....
    به این آدرس ایمیل بزنید، دقیقشو بتون میگن grad.funding@uregina.ca

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)