صفحه 138 از 152 نخستنخست ... 3888128129130131132133134135136137138139140141142143144145146147148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,371 تا 1,380 , از مجموع 1514

موضوع: عشق آباد (ترکمنستان) - کلیرنس در سال 2013

Junior Member

پیش فرض پاسخ : عشق آباد (ترکمنستان) - کلیرنس در سال 2013

دوستان عزیز و مسئولین محترم و پیشکسوتان بزرگوار
    از اونجا که ما کم کم داریم میریم که چمدونمون رو ببندیم بر خودمون واجب دونستیم که از تک تک دوستان و دانشمندانی که با نظرات مستقیم یا غیر مستقیمشون به من کمک کردند تو این مرحله تشکر کنم
    امیدوارم همتون خوشحال و موفق باشید
    راستش من یبار همون موقع که کلیر شدم اطلاعاتم رو توی یه جدولی وارد کردم که بعدش هم یکی زحمت کشیده بود و پاک کرده بود و اتفتقا یه بحثی در همین تاپیک پا گرفت که چرا پاک میکنند و فحش و فحش کاری و یه وضعی!
    الان نمیدونم سیستم چیه! اگر لازم هست من باز اطلاعاتم رو وارد کنم وگرنه که همچنان با همتون قهر هستم!

سلام دوستان

من هم امروز كلير شديم. اطلاعات بيشتر رو بعدا ميذارم. تا 26 آگوست بيشتر وقت ندارم اگه كسي واسه پيك آپ ميره خبر بده.

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mcd206 نمایش پست ها
    دوستان عزیز و مسئولین محترم و پیشکسوتان بزرگوار
    از اونجا که ما کم کم داریم میریم که چمدونمون رو ببندیم بر خودمون واجب دونستیم که از تک تک دوستان و دانشمندانی که با نظرات مستقیم یا غیر مستقیمشون به من کمک کردند تو این مرحله تشکر کنم
    امیدوارم همتون خوشحال و موفق باشید
    راستش من یبار همون موقع که کلیر شدم اطلاعاتم رو توی یه جدولی وارد کردم که بعدش هم یکی زحمت کشیده بود و پاک کرده بود و اتفتقا یه بحثی در همین تاپیک پا گرفت که چرا پاک میکنند و فحش و فحش کاری و یه وضعی!
    الان نمیدونم سیستم چیه! اگر لازم هست من باز اطلاعاتم رو وارد کنم وگرنه که همچنان با همتون قهر هستم!
    سلام دوست عزیز
    امیدوارم همیشه موفق باشی
    میتونی اطلاعات رو تو جدول جدید وارد کنی که افراد ناباب بهش دسترسی ندارن
    https://docs.google.com/forms/d/1qHf...qazd8/viewform
    سفر خوبی داشته باشی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علم و صنعت-برق

سلام دوستان ویزای من همین الان اومد...امیدوارم واسه همتون زودتر بیاد و از این انتظار راحت شید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق کنترل-خواجه نصیر

سلام به همگی، من هم الآن کلیر شدم. 16 جولای، سربازی وثیقه، بدون فاند، برق (کنترل) ، مجرد، ویزای سینگل. بچه های کسی هست که برای پیکاپ بره؟

Member apollo11 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. in EE - Electronicts

سلام دوستان عزیز،

منم خدارو شکر کلیر شدم، از صمیم قلب امیدوارم همه بچه های منتظر هرچی زود تر این ایمیل کوفتی رو بگیرند و خیالشون راحت بشه.
    نکته ای که بد نیست بگم این هست که کل بچه های 27جون طی دو روز کلیر شدن، چهار نفر جمعه و دو نفرمون هم امروز.
    دوستای گلی که منتظر هستید، مطمئن باشید که خیلی زود این مرحله هم میگذره...

سلامت، شاد و موفق باشید.
    آبی که برآسود زمينش بخورد زود ---------------------- دريا شود آن رود که پيوسته روان است
    First Interview: June 27 2013 - Ashgabat, Turkmenistan - Single Entry Visa - Clearance: 53 Days
    Returning Student: June 5 2014 -
    Baku, Azerbaijan - Multiple Entry Visa - Clearance 40 Days

سلام،

دوستان دانشجو جهت اخذ ویزای خود از عشق آباد برای هفته آینده به موضوع Pick up ویزا از عشق آباد - ترکمنستان از بخش مسافرت جهت مصاحبه و دریافت ویزا + اطلاعات کلی سفر همین فروم مراجعه فرمایید.

با مهر

[QUOTE=ali_mr64;1331972]خیلی مبارک باشه.همه بچه های فعال رفتن کهههههههههه.اما باز جای خوشحالی داره.امیدوارم که موفق باشی دوست عزیز

نقل قول نوشته اصلی توسط apollo11 نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز،

منم خدارو شکر کلیر شدم، از صمیم قلب امیدوارم همه بچه های منتظر هرچی زود تر این ایمیل کوفتی ,)'k
    خیلی تبریک میگم هم به آپولو جان و هم به شما
    یه سوال! شما برای ویزای دانشجویی اقدام کردین؟ یا ویزای همون کنفرانسه این موقع اومده؟!
    * دیتابیس ویزای عشق آباد ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ ‌ * سایت واشنگتن

نمیشه این جدولو واسه سفارت بفرستیم بگیم از بالای جدول کلیر کنن..............................به خدا بالا نشینا واجب ترن...

Junior Member

سلام دوستان، من یه سوالی دارم! من الان حدود 25 روزه منتظر clearance هستم! آلتا آخر مصاحبه بهم گفت که میخواد multiple بم بده! میخوام بدونم چقدر احتمال داره بعد از clearance ویزام single باشه به جای multiple؟ :|

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)