صفحه 1 از 20 1234567891011 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 211

موضوع: دانشنامه لیسانس، فوق لیسانس و ریزنمرات

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض دانشنامه لیسانس، فوق لیسانس و ریزنمرات

دانشجویانی که از دانشگاه آزاد اسلامی در ایران فارغ التحصیل شده اند، میتوانند در مورد نحوه دریافت و ارائه مدرک تحصیلی خود به سفارت از طریق این موضوع به تبادل نظر بپردازند.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض آخرین مدرک تحصیلی و زیرنمرات - برای دانشجویان دانشگاه سراسری

دانشجویانی که از دانشگاه سراسری در ایران فارغ التحصیل شده اند، میتوانند در مورد نحوه دریافت و ارائه مدرک تحصیلی خود به سفارت از طریق این موضوع به تبادل نظر بپردازند.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین مدرک تحصیلی و زیرنمرات - برای دانشجویان دانشگاه سراسری

سلام تو مدارک ویزا برای دکترا نوشتن دانشنامه رسمی کارشناسی و ارشد با مهر وزارت خارجه و سفارت لطفا بگین اگه تونستم با گواهی فارغ التحصیلی دکترای ایران که مهردادگستری داره پذیرش phd رو بگیرم راهی هست که سفارت به مشکل نخورم چون تعهد و طرح دارم که وزارت بهداشت میگه قابل خرید نیست و چون دکترا داری نمیتونی وثیقه براش بذاری، دانشگاه هم گفته حتما باید بگذرونیش تا مدرکت آزاد بشه لطفا کمک کنید ممنون میشم

با سلام خدمت همه دوستان عزیز
    من یه سوال دارم راجع به دانشنامه که چند وقته خیلی ذهنمو مشغول کرده:
    من شهریور 91 از دانشگاه سراسری فارغ التحصیل شدم،تسویه حساب کردم و اصل ریز نمراتمو هم گرفتم و هم ترجمه کردم هم بردم سفارت تایید کردم،ولی با توجه به اینکه سربازم به من دانشنامه رو نمیدن،میگن یا باید کارت پایان خدمت بیاری یا معافیت تحصیلی بگیری( مثلا با پذیرش).اگر بر فرض به من ادمیشن دادن و خواستم برم برای ویزا سفارت، می تونم فقط با ریزنمرات اصل و بقیه مدارک لازم (بدون دانشنامه) برم؟ مشکلی پیس نمیاد؟ آخه پروسه آماده شدن دانشنامه طولانیه ( حداقل 1 ماه،اگرم بر فرض پذیرش تا خرداد یا تیر بیاد،کلاسا تو مهر شروع میشه و تا بخوام برم دانشنامه رو آماده کنم بعد برم وقت بگیرم واسه ویزا فکر کنم خیلی دیر شه).
    با تشکر فراوان از همتون

Junior Member

اگه دانشنامه لیسانس منظورته، با یه نامه رسمی از معاونت دانشکده که بگه تو فارغ التحصیل شده کارت را میفته.

فقط یه سوالی اینکه من جایی ندیدم دقیقا چه مدارکی می خوان، مدارک تحصیلی لازم برای سفارت چیا هستند؟

مرسی امیدوارم با همون کارمم راه بیفته راجع به مدارکم الان هر چی تو سایت سفارت گشتم چیزی نبود ولی یادمه رو دیوار سفارت نوشته بودن.اینا مدارک خودمه که تا جایی که یادمه و پرسیدم از بقیه گفتن کامله : ۱.ریزنمرات ۲.نامه قبولی کنکور سراسری ۳.مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم ۴.کارنامه پیش دانشگاهی و دیپلم ۵.دانشنامه هم میخواستن که از چند نفر جواب شمارو شنیدم (البته حتما میدونی که باید ترجمه و تایید سفارت بشن )

سلام دوستان.
    من فارغ التحصیل لیسانس و فوق لیسانس دانشگاه دولتی هستم. از اونجاییکه هزینه خرید مدرک ورودی های 89 به بعد ارشد خیلی بالاست، رفتم وزارت علوم و اونا گفتن اگه نامه پذیرش داشته باشی، یه سری ریز نمره رسمی میتونی بگیری (البته باید یک وثیقه هم گذاشت). با این شرایط دیگه دانشنامه ندارم و فقط مدرک رسمی ریز نمره دارم. می خواستم ببینم راهی هست که بدون دانشنامه ویزا گرفت یا با یه نامه رسمی از معاونت دانشکده که بگه تو فارغ التحصیل شدی، کارم راه بیوفته؟
    ممنون

دانشگاه به من گفت خیلی خوشبینانه تا 2 ماه آینده مدرک موقتت بیاد (دانشنامه که جای خود ) حالا با توجه به این که سفارت تو مدارک موقع مصاحبه موقت یا دانشنامه رو خواسته ، به نظرتون من چی کار کنم ؟؟ وایستم تا اون بیاد بعد اقدام کنم برای وفت گرفتن یا برم باهاشون صحبت کنم ؟؟
    کسی نظری داره ؟؟
    (If you never try you never know just what you want (cold play-fix you

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_eli نمایش پست ها
    دانشگاه به من گفت خیلی خوشبینانه تا 2 ماه آینده مدرک موقتت بیاد (دانشنامه که جای خود ) حالا با توجه به این که سفارت تو مدارک موقع مصاحبه موقت یا دانشنامه رو خواسته ، به نظرتون من چی کار کنم ؟؟ وایستم تا اون بیاد بعد اقدام کنم برای وفت گرفتن یا برم باهاشون صحبت کنم ؟؟
    کسی نظری داره ؟؟
    ریزنمره ی ترجمه ی رسمی شده کار دانشنامه رو میکنه

نقل قول نوشته اصلی توسط especial نمایش پست ها
    ریزنمره ی ترجمه ی رسمی شده کار دانشنامه رو میکنه
    شما مطمین هستید ؟ آخه تو سایت سفارت نوشته حتی اگه یکی از این مدارک هم کم باشه اقدام به مصاحبه نمی کنن
    (If you never try you never know just what you want (cold play-fix you

صفحه 1 از 20 1234567891011 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)