صفحه 4 از 22 نخستنخست 1234567891011121314 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 211

موضوع: دانشنامه لیسانس، فوق لیسانس و ریزنمرات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین مدرک تحصیلی و زیرنمرات - برای دانشجویان دانشگاه سراسری

ممنون از جوابتون تو این فرم برای بچه های دکترا نوشته شده مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد (یعنی از ریزنمرات حرفی نزده ) ولی بعید می دونم که اصلا نخوان!کسی میدونه اگه نتونم ریزنمرات تایید شده لیسانسمو تا روز مصاحبه آماده کنم کسری مدارک می زنن و اجازه می دن که بعدا تحویل بدم یا اینکه بخاطر نقص مدارک کلا بقیه مدارک رو هم ازم تحویل نمی گیرن؟

خدا خیرت بده! این فایل کجا بود ما ندیدیم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

پیش فرض پاسخ : اصل دانشنامه واقعا نیازه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    سلام دوستان. خسته نباشید

یه سوالی که برای من هست، به احتمال زیاد برای خیلی از دوستان دیگه هم هست این که آیا سفارت واقعا به ترجمه خود دانشنامه نیاز داره یا نه؟ مثلا آیا با ترجمه رسمی گواهی موقت نمیشه روز مصاحبه حاضر شد؟ حتی تو ذهنم هست که یکی از بچه ها میگفت من با ریزنمره رسمیم که توش تاریخ فارغ التحصیلی زده شده بود رفتم مصاحبه و ویزام هم اومد.
    خواهشا اگه کسی بدون ترجمه دانشنامه و با یکی از دو مورد بعدی برای ویزا اقدام کرده و مشکلی نداشته اینجا تجربشو بیان کنه.

بعد از سفارت، در مورد دانشگاه تو آلمان چطور؟ اونا قبول میکنن که با گواهی موقت ثبت نام کنیم؟

توضیحات: از مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شده ام و برای ارشد اقدام کرده ام. دانشگاه لیسانسم میگه حالا حالاها دانشنامت آماده نمیشه. اینم بگم که یکم بخندین: به مسئول فارغ التحصیلی میگم خب چرا آخه میگین چندماه دیگه دانشنامه آماده میشه، میگه قرار بوده یه پرینتر بخریم هنوز نتونستیم بخریم، برا همین از سال 88 به بعد برا هیچکس هنوز دانشنامه صادر نکردیم
    سلام.من دانشگاه غیرانتفاعی بودم. با گواهی موقت هم برای ویزا اپلای کردم و گرفتم. هنوز هم نرفتم دنبال کارای دانشنامه ام .

Junior Member

من دو هفته پیش وقت سفارت داشتم واسه دکترا. لیسانس و ارشد هر دو دانشگاه تهران بودم و اصل مدرک هیچکدوم رو نداشتم. دانشنامه لیسانسو بردم دارالترجمه فقط ترجمه کرد (بدون مهر دادگستری و امور خارجه) و سفارت ازم قبول کرد. کارنامم هم غیر رسمی بود ولی تاریخ خورده بود. واسه ارشد که حتی دانشنامه هم نداشتم. یه نامه لاتین از معاون تحصیلات تکمیلی گرفتم که تاریخ دفاع داشت. هیچ مشکلی نبود و حتی تو کارنامم نمره تز نخورده بود که خانمه تو سفارت گفت آدرس سایت دانشگاه و یوزر و پسوردتو بده تا خودمون نمره هاتو ببینیم!

بنابراین به نظر من خیلی مشکلی از این قبیل وجود نخواهد داشت.
    ویرایش توسط daniyal_arj : May 19th, 2013 در ساعت 07:36 PM

Banned

شما مطمئنی؟؟؟ ولی من تماس گرفتم با سفارت گفتند مدارکی که روز مصاحبه میارید حتما باید تایید شده باشه توسط سفارت. شما چطور میگی که بدون مهر سفارت و فقط با مهر دادگستری و خارجه قبول کردند؟؟؟ بعد یه جا گفتید هیچ کدوم مدرک لیسانس و ارشد نبوده، بعد گفتید دانشنامه لیسانسو دادید دارالترجمه؟؟؟ اون یوزر و نیم و پسورد دادن هم که کلا خیلی بعید به نظر میرسه که قبول کنن این کار رو بکنن !!!
    در کل دوستان صاحب نظر دیگه هم بیان راجع به این پست نظر بدن !
    نقل قول نوشته اصلی توسط marytala نمایش پست ها
    من دو هفته پیش وقت سفارت داشتم واسه دکترا. لیسانس و ارشد هر دو دانشگاه تهران بودم و اصل مدرک هیچکدوم رو نداشتم. دانشنامه لیسانسو بردم دارالترجمه فقط ترجمه کرد (بدون مهر دادگستری و امور خارجه) و سفارت ازم قبول کرد. کارنامم هم غیر رسمی بود ولی تاریخ خورده بود. واسه ارشد که حتی دانشنامه هم نداشتم. یه نامه لاتین از معاون تحصیلات تکمیلی گرفتم که تاریخ دفاع داشت. هیچ مشکلی نبود و حتی تو کارنامم نمره تز نخورده بود که خانمه تو سفارت گفت آدرس سایت دانشگاه و یوزر و پسوردتو بده تا خودمون نمره هاتو ببینیم!

بنابراین به نظر من خیلی مشکلی از این قبیل وجود نخواهد داشت.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    شما مطمئنی؟؟؟ ولی من تماس گرفتم با سفارت گفتند مدارکی که روز مصاحبه میارید حتما باید تایید شده باشه توسط سفارت. شما چطور میگی که بدون مهر سفارت و فقط با مهر دادگستری و خارجه قبول کردند؟؟؟ بعد یه جا گفتید هیچ کدوم مدرک لیسانس و ارشد نبوده، بعد گفتید دانشنامه لیسانسو دادید دارالترجمه؟؟؟ اون یوزر و نیم و پسورد دادن هم که کلا خیلی بعید به نظر میرسه که قبول کنن این کار رو بکنن !!!
    در کل دوستان صاحب نظر دیگه هم بیان راجع به این پست نظر بدن !
    آقا جان من دارم می گم که خودم رفتم و این اتفاقا افتاد! البته من شنیدم که میگن بستگی به اون کارمندی که باهاش مصاحبه می کنید هم داره. بعضیاشون انقد نایس نیستند! ضمن اینکه واسه پی اچ دی و وقتی اسکولارشیپ داشته باشی خیلی کم گیر می دن. اگه واسه مستر و با پول خودت میری شاید یه ذره سخت تر باشه. ولی در کل انقدرها هم سفارت پیچیده نیست. به هر حال آدمای منطقی هستند و فقط کافیه ثابت بشه که مدارک تحصیلیت درست هستند، به خصوص اگه از یه دانشگاه خوب و معروف باشی که راحت تر هم هست.

ApplyAbroad Hero chemistrymaste آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biophysical and Bioanalytical Chemistry

عزیزان گرفتن ریزنمره از دانشگاه سراسری پولیه؟ضمنا من دارم برای فرصت مطالعاتی میرم ، اما مدرک فوقمو ندارم، چکار کنم؟نمیذارن مصاحبه کنم؟؟

Junior Member

دانشگاه ما تا 31 تیر که تاریخ فارغ التحصیلی این ترم هست ریزنمره رسمی به زبان فارسی نمیده که بتونم ببرم دارالترجمه و بعدش تایید دادگستری و امور خارجه....
    فقط همون ریزنمره رسمی لاتین با مهر برجسته و امضای خودشون رو میده که قبلا برای اپلای کردن میفرستادیم. کسی بوده که با این نوع ریزنمره اقدام کنه و مشکلی نداشته باشه؟
    البته تو ریزنمره لاتین من تمام نمرات وارد شده و نامه معاونت آموزشی مبنی بر گذروندن همه واحد ها هم هست، و اینکه گفته 31 تیر فارغ التحصیل میشه.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

نقل قول نوشته اصلی توسط chemistrymaste نمایش پست ها
    عزیزان گرفتن ریزنمره از دانشگاه سراسری پولیه؟ضمنا من دارم برای فرصت مطالعاتی میرم ، اما مدرک فوقمو ندارم، چکار کنم؟نمیذارن مصاحبه کنم؟؟
    دوست عزیز در مورد سوال اولتون اگه روزانه اید و برای دولت چند سال گار نکردید(عددش رو نمیدونم دقیقا) و ریزنمره رسمی میخواید بله. فقط لطفا سوال میپرسید یه چند دقیقه زمان بزارید و حداقل ۲ صفحه از تاپیک رو بخونید. که سوال تکراری (فراتر از تکراری) نپرسید.

Junior Member

كسى مى دونه امسال به خاطر انتخابات تا كى دانشگاه تعطيله؟ اصلاً قسمت آموزش تعطيل مى شه؟ اگه كسى از برنامه دانشگاه ها خبر داره بگه لطفاً

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)