صفحه 9 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 211

موضوع: دانشنامه لیسانس، فوق لیسانس و ریزنمرات

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Economics- Goethe Frankfurt

پیش فرض پاسخ : آخرین مدرک تحصیلی و زیرنمرات - برای دانشجویان دانشگاه سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط javadfadaie نمایش پست ها
    من واقعا نیمیدونم مدارک دانشگاهی برای تحویل توی سفارت باید به انگلیسی ترجمه شه یا آلمانی ؟
    مهم نیس کدوم زبان باشه فقط مهم اینه که به سفارت بدی تایید کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hojjatbala نمایش پست ها
    سلام بچه ها من از اشتوتگارت پذیرش گرفتم و باید سپتامبر اونجا باشم با توجه به اینکه ویزا به دوماه وقت نیاز داره ومن تا اواخر تیر نمیتونم مدرکم بگیرم باید چیکار کنم اگه با ریز نمرات تا ترم 8 برم مشکلی داره؟با گواهی اشتغال به تحصیل چی؟
    فک کنم دیر دارم جواب میدم! اما ، بدون نیاز یه مدرک فقط با ریز نمرات انگلیسی که از دانشگاه میگیری (نیاز نیست رسمی باشه(مهر و موم باشه) و نیاز هم به تایید نداره) برو مصاحبه کن. نمره های ترم آخر من توی ریزنمراتم هنوز NA بود و مشکلی پیش نیومد.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط DoctorGoebbels نمایش پست ها
    سلام. من از فروم همسایه مزاحمتون میشم! آیا برای گرفتن ویزای دانشجویی آلمان نیازی به اصل مدرک دانشنامه هست؟ من ترجمه رسمی شو دارم (به انگلیسی) ولی اصل مدرک رو باید یه جایی تحویل بدم....
    اصل مدرک رو باید برای تایید ببری سفارت. صبح بری تا ظهر برات تایید میکنن.

سلام
    من هفته بعد وقت مصاحبه دارم بعد الان هنوز کارای فارغ التحصیلم رو کامل انجام ندادم و اصل مدرک کارشناسی رو نگرفتم می خواستم بدونم بدون اصل مدرک کارشناسی میشه یعنی مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم و ریز نمرات دانشگاه ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadpk نمایش پست ها
    سلام
    من هفته بعد وقت مصاحبه دارم بعد الان هنوز کارای فارغ التحصیلم رو کامل انجام ندادم و اصل مدرک کارشناسی رو نگرفتم می خواستم بدونم بدون اصل مدرک کارشناسی میشه یعنی مدرک پیش دانشگاهی و دیپلم و ریز نمرات دانشگاه ؟
    اره . فقط یادت نره تایید کنی مدارکتو قبل مصاحبه. من با همین مدارک رفتم مشکلی پیش نیومد. البته من تو نامه پذیرشم قید شده بود که مدرک کارشناسی تا اول سال ۲۰۱۵ باید به دست ما برسه!

ریز نمره های دبیرستان رو هم می خوان یا اصل مدرک کافیه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammadpk نمایش پست ها
    ریز نمره های دبیرستان رو هم می خوان یا اصل مدرک کافیه ؟
    اگر برای ارشد میخوای بری یه نگاه به این مدارک بنداز دوست من.
    http://www.teheran.diplo.de/contentb...tt_Studium.pdf
    موفق باشی

Junior Member

سلام! من تا 10 شهریور زودتر نمیتونم مدرک عدم کاریابی رو بگیرم. خیلی وقت واسه ترجمه و... ندارم! دوستان با تجربه میشه راهنمایی کنند بعد از گرفتن مدرک از دانشگاه دقیقا باید چه کار کنم! مستقیم ببرم دارالترجمه!!!! دیگه تاییدیه وزارت علوم و ... نمیخاد! از دارالترجمه ببرم سفارت آلمان برای تایید!!؟؟

با سلام خدمت دوستان
    من در ترم آخر یعنی‌ این ترم ۱۵ واحد داشتم با ۳ واحد پروژه پایانی همونطور که میدونین. همهٔ درسها تایید شدن اما من هنوز دفاع نکردم تزم؛ یعنی‌ ریزنمرهٔ ترم آخرمو آزاد نکردم و نمرهٔ دفاع هم ندارم. می‌خواستم ببینم بنظرتون چیکار کنم با توجه به اینکه ادمیشن گرفتم برای وقت اضطراری اقدام کنم، در مصاحبه ایراد میگیرن(نقص مدارک) یا مشکلی‌ پیش نمیاد چون من تا شهریور نمیتونم دفاع کنم و باید تا حداکثر مرداد برم سفارت!
    و یک سوال نسبتا بی‌ ربط به این فروم که آیا میلی‌ هست که بشه بدون رفتن به سفارت این سوأل ازشون پرسید!؟

واقعاً ممنون میشم اگر کمک کنید

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marychem نمایش پست ها
    سلام! من تا 10 شهریور زودتر نمیتونم مدرک عدم کاریابی رو بگیرم. خیلی وقت واسه ترجمه و... ندارم! دوستان با تجربه میشه راهنمایی کنند بعد از گرفتن مدرک از دانشگاه دقیقا باید چه کار کنم! مستقیم ببرم دارالترجمه!!!! دیگه تاییدیه وزارت علوم و ... نمیخاد! از دارالترجمه ببرم سفارت آلمان برای تایید!!؟؟
    سلام،

جواب اکثر سوالاتتون تو فروم هست؛ اگه یه خورده تو انجمن بگردین می تونین پیداشون کنین. با این وجود، من بهتون روند رو به ترتیب می گم و هیچ قسمتی قابل حذف شدن نیست و اگه یک مرحله رو انجام ندین تو بعدی به مشکل برمی خورین.
    گرفتن مدرک و ریز نمرات از دانشگاه -----> گرفتن تائیدیه وزارت علوم (برای دانشجویان سراسری) یا گرفتن تائیدیه از دانشگاه آزاد -----> ترجمه در دارالترجمه (آلمانی یا انگلیسی بسته به دانشگاهتون) ------> گرفتن تائیدیه از دادگستری (معمولا خود دارالترجمه این کار رو براتون انجام می ده) -----> گرفتن تائیدیه از وزارت امور خارجه ------> گرفتن تائیدیه از سفارت

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)