صفحه 10 از 22 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 211

موضوع: دانشنامه لیسانس، فوق لیسانس و ریزنمرات

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین مدرک تحصیلی و زیرنمرات - برای دانشجویان دانشگاه سراسری

سلام بچه ها
    وقت بخیر. من نظرات رو کامل خوندم. مثل اینکه به جواب رسیدم. ولی یخورده نگرانم. متوجه شدم ریزنمره پیش دانشگاهی هم مثل اینکه برای گرفتن ویزای دوره ارشد لازمه ولی من ندارمش!! مدرکدیپلم وریزنمره، مدرک پیش، مدرک لیسانس و ریزنمره رو دارم ولی این ریزنمره ی پیش دانشگاهی رو نمیدونم چرا ندارم!! تا برم بگیرم و ببرم ترجمه و بعد تایید سفارت، مثلا اگه همین فردا بگیرم، میرسه به هفته دیگه که وقت سفارت دارم؟ اصلا اگه نداشته باشمش رد میشه درخواستم؟ یه چی دیگه اینکه این گواهی تایید پذیرش کنکور واسه اونایی که دانشگاه آزاد بودن لازمه؟از کجا باید بگیرمش؟ ممنون از وقتی که میذارید جواب میدید جفت سوالا حیاتیه وقت زیادی ندارم ممنون میشم کمکم کنید.

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط shaaadi نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    وقت بخیر. من نظرات رو کامل خوندم. مثل اینکه به جواب رسیدم. ولی یخورده نگرانم. متوجه شدم ریزنمره پیش دانشگاهی هم مثل اینکه برای گرفتن ویزای دوره ارشد لازمه ولی من ندارمش!! مدرکدیپلم وریزنمره، مدرک پیش، مدرک لیسانس و ریزنمره رو دارم ولی این ریزنمره ی پیش دانشگاهی رو نمیدونم چرا ندارم!! تا برم بگیرم و ببرم ترجمه و بعد تایید سفارت، مثلا اگه همین فردا بگیرم، میرسه به هفته دیگه که وقت سفارت دارم؟ اصلا اگه نداشته باشمش رد میشه درخواستم؟ یه چی دیگه اینکه این گواهی تایید پذیرش کنکور واسه اونایی که دانشگاه آزاد بودن لازمه؟از کجا باید بگیرمش؟ ممنون از وقتی که میذارید جواب میدید جفت سوالا حیاتیه وقت زیادی ندارم ممنون میشم کمکم کنید.
    باید داشته باشین ولی درخواست شما رد نميشه، فوقش اينه که ميگين امروز هنوز آماده نشده، يه نقض مدرک ميخورين و يه چند روز بعد براشون ميبرين. فکر ميکنم بتونين يه هفتيه آماده کنين. گرفتن کارنامه جديد و تاييد کردنش تو آموزش و پرورش يه چند ساعتی بيشتر طول نميکشه. ميرين اموزش پرورش منطقه خودتون يه کارنامه پرينت و مهر ميکنن ميدن بهتون بعد اونو ميبرين مدرستون که ونجا هم مهر بشه بعد ميبرين آمزوش پرورش کل استان تا ونجا هم تایید بشه، بعد ميشه اين ترجمه کرد، اگه بتونين زود ترجمه رو با تاييد وزارت امور خارجه بگرين، واسه تاييد سفارت رو هم يک روزه ميتونين بگيرين، چون يک صفحه بيشتر نميشه به باجه اطلاعات ميگين عجله هم دارين صبح ببرين تاييد شده رو بعد از ظهر تحويل ميدن.
    گواهی کنکور رو هم فکر ميکنم واسه دانشگاه آزادی ها لازم نباشه. تو همون فروم توش بحث شده بگردين در مرش پيدا ميکنين

سلام. منم دقیقا مشکل شمارو دارم. ممکنه بگین چی کار کردین؟

ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط shaaadi نمایش پست ها
    سلام بچه ها

Member
    رشته و دانشگاه
    ICT

سلام یه سوال دارم: آیا سفارت گواهی شرکت در کلاس زبان رو هم تایید میکنه؟ من باید این گواهی رو برای اسیست بفرستم اسیست گفته athenticated form میخواد ولی احتمال اینکه سفارت تایید کنه خیلی کمه، کسی میدونه باید چیکار کنم؟
    ممنون

دوستان در فرم سفارت هست که باید آخرین مدرک تحصیلی همسر هم همراه با رزومه ش ارائه بشه.
    اگه ایشون دانشجوی کارشناسی دانشگاه تهران (سال دوم) باشه باید چه کار کرد؟
    اگه ایشون نخواد به صورت همراه هم بیاد باز هم لازمه؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط rocana نمایش پست ها
    دوستان در فرم سفارت هست که باید آخرین مدرک تحصیلی همسر هم همراه با رزومه ش ارائه بشه.
    اگه ایشون دانشجوی کارشناسی دانشگاه تهران (سال دوم) باشه باید چه کار کرد؟
    اگه ایشون نخواد به صورت همراه هم بیاد باز هم لازمه؟
    شما فرم رو دیدید جمله دوم رو خوندید، این جمله رو ندیدید:
    در صورتی که همسرتان شما را به آلمان همراهی میکند؛ ...
    اگه میخواد بیاد فک کنم ریزنمرات دانشگاه و مدرک پیش دانشگاهی کافی باشه

دوستان من در ایران تا فوق لیسانس خوندم. اما از آلمان پذیرش مجددا فوق لیسانس دارم. حالا به نظرتون به سفارت اعلام کنم که تا فوق لیسانس خوندم یا نه؟ اگه اعلام کنم، از نظر ویزا به مشکل برنمیخورم؟ نمیگن چرا دوباره داری برای فوق لیسانس اقدام میکنی؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alipersian87 نمایش پست ها
    دوستان من در ایران تا فوق لیسانس خوندم. اما از آلمان پذیرش مجددا فوق لیسانس دارم. حالا به نظرتون به سفارت اعلام کنم که تا فوق لیسانس خوندم یا نه؟ اگه اعلام کنم، از نظر ویزا به مشکل برنمیخورم؟ نمیگن چرا دوباره داری برای فوق لیسانس اقدام میکنی؟
    شما تو یه تاپیک دیگه به من گفتید فقط دو ترم کارشناسی خوندید، قضیه چیه؟ من گیج شدم:دی
    اگه فایل راهنمای درخواست ویزای تحصیلی رو هم ببینید، نوشته که کسانی که میخوان یه مقطع تحصیلی رو دوباره بخونن باید موتیویشن قوی داشته باشن و دلایلشون رو خوب توجیه کنن! اگه بگید که فوق لیسانس دارید باید موتیویشن قوی بنویسید! و اگر نگید یعنی مثلا 3 سال گپ تحصیلی دارید و باز باید موتیویشن قوی و رزومه خوب داشته باشید که اون 3 سال رو پر کنه! من اگر باشم میگم!
    ویرایش توسط MMoHH : July 28th, 2014 در ساعت 10:24 AM

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    اگه فایل راهنمای درخواست ویزای تحصیلی رو هم ببینید، نوشته که کسانی که میخوان یه مقطع تحصیلی رو دوباره بخونن باید موتیویشن قوی داشته باشن و دلایلشون رو خوب توجیه کنن! اگه بگید که فوق لیسانس دارید باید موتیویشن قوی بنویسید! و اگر نگید یعنی مثلا 3 سال گپ تحصیلی دارید و باز باید موتیویشن قوی و رزومه خوب داشته باشید که اون 3 سال رو پر کنه! من اگر باشم میگم!
    مرسی از شما. این فایل راهنما کجا میشه پیداش کرد؟ از طرف خود سفارت تهیه شده؟ میشه لینکشو بدین؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alipersian87 نمایش پست ها
    مرسی از شما. این فایل راهنما کجا میشه پیداش کرد؟ از طرف خود سفارت تهیه شده؟ میشه لینکشو بدین؟
    توی سایت سفارت، قسمت قوانین ویزا، ستون سمت چپ، همه فایل هایی که لازم دارید رو داره
    راهنما درخواست اقامت بلند مدت دانشجویی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)