صفحه 3 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 57

موضوع: مدرک دیپلم و کارنامه سه سال دبیرستان

پیش فرض پاسخ : ارائه مدرک دیپلم

در تایید حرف epezhman
    تمام ریزنمرات سه سال دبیرستان (شامل دیپلم ) برای من توی یک کارنامه ست. جدا نیست که بخواید جدا بگیرید (برای من که این طوره)
    پیش دانشگاهی جداست.
    همه ی این ها رو باید به سفارت تحویل بدهید.

Junior Member

سلام دوستان من یه برگه دارم روش نوشته گواهی موقت پیش ، با مهر و ... بعلاوه کارنامه پیش و دیپلم و یه بزگه گواهی دیپلم که دست دانشگاه لیسانس بود و موقع فارغ التحصیلی به من پس دادن چون مدرسه بهشون داده بود!!! این همون مدرک دیپلم و پیشه!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/ ;)

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط marychem نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه برگه دارم روش نوشته گواهی موقت پیش ، با مهر و ... بعلاوه کارنامه پیش و دیپلم و یه بزگه گواهی دیپلم که دست دانشگاه لیسانس بود و موقع فارغ التحصیلی به من پس دادن چون مدرسه بهشون داده بود!!! این همون مدرک دیپلم و پیشه!!!!؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
    گواهی موقت قابل ترجمه نیست. باید گواهی اصلی رو داشته باشین. ضمنا اگه مدارکتون رو به دارالترجمه نشون بدین، بهتون می گن که قابل ترجمه با مهر دادگستری هست یا نه. توجه کنین هر چیزی رو تو دارالترجمه می شه ترجمه کرد (با مهر دارالترجمه) ولی مدارک خاصی رو دادگستری با مهرش تایید می کنه.

دوستان من دیپلم کار و دانش (کاردانی پیوسته) گرفتم. بعد از اون از طریق آزمون سراسری وارد دانشگاه آزاد شدم، پس از گذروندن یک ترم استعفا و وارد دوره سه ساله لیسانس در مالزی شدم.
    الان دانشگاه که مشکلی با مدرک نداشته و پذیرش داده. میخوام بدونم ممکنه سفارت مشکلی بگیره؟ سوال دوم هم اینکه آیا لازمه من لیسانسم (انگلیسی) رو تایید سفارت کنم؟!
    مرسی

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alakiemails نمایش پست ها
    دوستان من دیپلم کار و دانش (کاردانی پیوسته) گرفتم. بعد از اون از طریق آزمون سراسری وارد دانشگاه آزاد شدم، پس از گذروندن یک ترم استعفا و وارد دوره سه ساله لیسانس در مالزی شدم.
    الان دانشگاه که مشکلی با مدرک نداشته و پذیرش داده. میخوام بدونم ممکنه سفارت مشکلی بگیره؟ سوال دوم هم اینکه آیا لازمه من لیسانسم (انگلیسی) رو تایید سفارت کنم؟!
    مرسی
    نحوه گرفتن تائید مدرک لیسانس تون رو از سفارت بپرسین. احتمالا بهتون بگن باید ببرین تو سفارت آلمان در مالزی تائید کنین!

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مدرک دیپلم و کارنامه سه سال دبیرستان

سلام دوستان، برای درخواست ویزای دکترا، احتیاج به ترجمه مدارک پیش دانشگاهی و دبیرستان هم هست؟ من دوتا از دوستام که آلمان هسن یکیش میگه من نداشتم و مشکلی نبوده و یکی دیگشم میگه داشته و ارایه داده. خواسم بدونم کسی بوده که نداشته و گیری بهش ندادن؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

سلام،من اصلا پیش دانشگاهی نخوندم؛میدونم تو فایل pdf مدرک پیش دانشگاهی رو هم قید کرده؛می خوام بدونم کسی هست که فقط باارائه مدرک دیپلم به سفارت "برای مقطع کارشناسی ارشد"ویزا گرفته باشه؟
    نه تو می مانی و نه اندو،و نه هیچیک از مردم این آبادی..
    به حباب نگران لب یک رودقسم،وبه کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،
    غصه هم می گذرد،
    آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند....
    لحظه ها عریانند.به تن لحظه خود،جامه اندوه مپوشان هرگز.

Junior Member

دوستان سلام، من قبلا مدرک پیش دانشگاهیمو دادم ترجمه کردن ولی ریز نمراتشو ندادم میخواستم بدونم اگه الان بدم ترجمش کنن ولی با ترجمه ی مدرک پیش دانشگاهیم داخل یه پوشه نباشه مشکلی نداره؟ سوال بعدیم هم اینه که من پسوند نام خانوادگیمو حذف کردم ولی مدارک لیسانس، ارشد، دیپلم و پیش دانشگاهیم با همون اسم و فامیل قبلیمه این مشکلی پیش نمیاره؟ البته تو صفحه ی آخر شناسنامم قید شده که نام خانوادگیم عوض شده. پاسپورتم هم به نام خانوادگی قبلیمه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Vanness نمایش پست ها
    دوستان سلام، من قبلا مدرک پیش دانشگاهیمو دادم ترجمه کردن ولی ریز نمراتشو ندادم میخواستم بدونم اگه الان بدم ترجمش کنن ولی با ترجمه ی مدرک پیش دانشگاهیم داخل یه پوشه نباشه مشکلی نداره؟ سوال بعدیم هم اینه که من پسوند نام خانوادگیمو حذف کردم ولی مدارک لیسانس، ارشد، دیپلم و پیش دانشگاهیم با همون اسم و فامیل قبلیمه این مشکلی پیش نمیاره؟ البته تو صفحه ی آخر شناسنامم قید شده که نام خانوادگیم عوض شده. پاسپورتم هم به نام خانوادگی قبلیمه
    در مورد سوال اولتون خیر مشکلی نداره. اما در مورد عوض کردن نام فامیلتون. ترجمه رو براساس اسمی که تو پاسپورت هست انجام میدن. پس اگر همه اینا یکیه مشکلی پیش نمیاد ولی اگر نامی که در اصل مدرکتون هست ونامی که در مدرک ترجمه شده متفاوت باشه سفارت موقع تایید مدارک بهتون گیر میده که راه حلش ترجمه شناسنامه که توضیحات هم در آن ذکر شده باشه. به هر حال توصیه میکنم ترجمه تایید شده شناسنامتونم داشته باشید احتمال زیاد لازمتون بشه در آینده

Junior Member

سلام
    من واسه ارشد پذیرش گرفتم. بازهم مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی میخواد؟ احتمالا این مدارک دست دانشگاه لیسانسمه یا دسته دانشگاه ارشد (من ارشد ایران هم دارم). آخه موقع گرفتن دانشنامه هام چیز به من ندادند. مشخضه مدارک دیپلم و پیش دانشگاهی من کجاست که برم دنبالش؟؟
    مرسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)