صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 57

موضوع: مدرک دیپلم و کارنامه سه سال دبیرستان

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض مدرک دیپلم و کارنامه سه سال دبیرستان

تمامی سوالات و نظرات در رابطه با ارائه مدرک دیپلم به سفارت در روند صدور ویزا در این موضوع قابل بحث خواهد بود.
    در این درگه که گه گه که که که که شود ناگه **** مشو غره به امروزت که از فردا نه ای آگه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ارائه مدرک دیپلم

سلام دوستان
    من یه سوال اضطراری ذارم. خواهشا کمکم کنید
    دبیرستان من منحل شده و این میون مدرک دیپلم و نمراتش گم شده. حالا سفارتم می خواد اونارو. یعنی به ان خاطر ردم می کنن؟ چی کار کنم؟ چقدر گیر میدن به این موضوع؟
    خواشا کمک کنید
    من 2 شنبه وقت سفارت دارم

Senior Member

پیش فرض پاسخ : آخرین مدرک تحصیلی و زیرنمرات - برای دانشجویان دانشگاه آزاد

نقل قول نوشته اصلی توسط mamalijuju نمایش پست ها
    سلام دوستان
    دبیرستان من منحل شده و این میون مدرک دیپلم و نمراتش گم شده. حالا سفارتم می خواد اونارو. یعنی به ان خاطر ردم می کنن؟ چی کار کنم؟ چقدر گیر میدن به این موضوع؟
    خواشا کمک کنید
    من 2 شنبه وقت سفارت دارم
    سلام،
    به نظرمن که اینا روی کامل بودن مدارک خیلی حساس هستن. شما بهتره برید آموزش و پرورش منطقه ای که اونجا دبیرستان رو گذروندین ، اونها فایل و اطلاعات کامل فارغ التحصیلا رو دارن حتی اگر دبیرستانش منحل شده باشه.
    منهم یک همچین مشکل مشابهی داشتم ، خودشون پرونده ها رو از مدارس منحل شده به جاهای دیگه منتقل میکنن .
    نگران نباشید.
    ویرایش توسط daniyal_arj : February 1st, 2013 در ساعت 02:34 AM

پیش فرض پاسخ : بخش تایید مدارک سفارت

سلام دوستان
    خواشا کمک کنید
    من 2 شنبه وقت سفارت دارم
    واسه منم این اتفاق افتاد.
    شما میرید آموزش و پرورش منطقه خودتون و میگید اینطوری شده. اونا میگن مدرک دیپلم و پیش رو واسه کجا میخوایید و شما میگید برای درالترجمه. اونا یه مدرک تاییدیه تحصیلی برای دیپلم و پیش به شما میدن که مثل اصل مدرک، تمبر و مهر و امضا داره و کاملا با دیپلم و پیش برابری میکنه. من همونارو ترجمه و تایید وزارت امورخارجه و دادگستری رسوندم و بردم سفارت و سفارت هم تایید کرد.
    مشکلی نداره.دقیقا همون متن مدرک دیپلم و پیش رو توش نوشته. ریزنمرات هم مونجا اگه بخوایید بهتون میدن.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedfard نمایش پست ها
    واسه منم این اتفاق افتاد.
    شما میرید آموزش و پرورش منطقه خودتون و میگید اینطوری شده. اونا میگن مدرک دیپلم و پیش رو واسه کجا میخوایید و شما میگید برای درالترجمه. اونا یه مدرک تاییدیه تحصیلی برای دیپلم و پیش به شما میدن که مثل اصل مدرک، تمبر و مهر و امضا داره و کاملا با دیپلم و پیش برابری میکنه. من همونارو ترجمه و تایید وزارت امورخارجه و دادگستری رسوندم و بردم سفارت و سفارت هم تایید کرد.
    مشکلی نداره.دقیقا همون متن مدرک دیپلم و پیش رو توش نوشته. ریزنمرات هم مونجا اگه بخوایید بهتون میدن.
    پ

خیلی ممنون، من شنبه برم می رسم این مدرکو بگیرم یا طول می کشه؟ آخه من 4 feb وقت مصاحبه دارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Starwalker نمایش پست ها
    شنبه برید آموزش و پروش منطقه ی مدرستون موضوع رو پیگیری کنید و حداقل فعلا یک نامه مبنی بر این موضوع جور کنید از اونجا و ترجمش کنید ببرید سفارت. ولی در کل نگران نباشید میتونید بعدا بشون این مدارکتون رو بدید و تکمیلش کنید.
    یعنی مدارکم رو می گیرن و زمان ویزا گرفتن براشون ببرم؟ این امکان داره؟
    اگه گواهی موقت دیپلم رو پیدا کنم چی؟ قبول می کنن؟ ریز نمرات ولی ندارم

یعنی مدارکم رو می گیرن و زمان ویزا گرفتن براشون ببرم؟ این امکان داره؟
    اگه گواهی موقت دیپلم رو پیدا کنم چی؟ قبول می کنن؟ ریز نمرات ولی ندارم
    زمان گرفتن ویزا که نه چون اصلا ویزایی نمیدن وقتی این مدارک رو تحویل ندید.
    گفتم که بدونید که آموزش و پروش کمکتون میکه واسه جور کردن این مدارک.
    اما شاید کمی طول بشکه، به خاطر همین موضوع رو به سفارت اطلاع بدید و بعد از چند روز (هر چه سریعتر بهتر) نقصی پروندتون رو برطرف کنید. سعی کنید اگر تونستید مدرکی دال بر انحلال مدرستون هم بگیرید به هر حال اثبات کننده ی ادعای شماست که نقشی در عدم تحویل مدارکتون ندارید.

سفارت ریز نمرات دیپلم و پیش دانشگاهی رو می خواد؟

Junior Member

سلام
    دوستان کسی بوده که اصل مدرک دیپلم رو نداشته باشه (مفقود شده باشه) و درخواست المثنی داده و باشه و همونو ترجمه کنه؟ آحه آموزش و پرورش میگه المثنی نمیدیم و فقط گواهی به صورت موردی صادر میکنیم، اگر کسی این گواهی رو گرفته بگه آیا فرمت خاصی داره؟ چون این گواهی که به من دادن خیلی الکیه !!
    با عنوان "گواهی قبولی" صرفا گفته امتحانات پایه سوم رو با چه معدلی گذروندم و این گواهی بخاطر مفقود شدن اصل گواهی (اصلا نگفته دیپلم! فقط هی گفته گواهی) داده شده و کپی اون ارزشی نداره!
    حالا من همون گواهی رو ترجمه رسمی کردم اما بنظرتون سفارت ازم قبول میکنه؟

سلام
    اصل مدرک دیپلم رو از کجا باید بگیریم؟ من تازه فارغ التحصیل شدم از دانشگاه، فکر میکردم دیپلم پیش دانشگاهه اما میگن فقط تاییدیه پیش دانشگاهی رو دارن و من الان نمی دونم کجاست!

صفحه 1 از 6 123456 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)