صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 57

موضوع: مدرک دیپلم و کارنامه سه سال دبیرستان

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کامپیوتر نرم افزار شیراز - فوق وب ساینس کبلنز آل

پیش فرض مدرک دیپلم و کارنامه سه سال دبیرستان

سلام . در کل این قضیه دست شما نیست اگر ازتون بخوان (که فکر کنم میخوان خصوصا سفارت) باید بفرستین. موفق باشین.

با گواهی اشتغال به تحصیل میتونین بگیرین.
    ویرایش توسط omid2015 : January 1st, 2016 در ساعت 10:54 AM دلیل: ترکیب پست ها

پیش فرض پاسخ : مدرک دیپلم و کارنامه سه سال دبیرستان

دوستان سلام و خسته نباشيد خدمت همه...يه سوال داشتم
    من سال سوم دكترى دامپزشكى دانشگاه ازاد تبريز هستم...ميخواستم واسه المان رشته دندانپزشكى پذيرش بگيرم البته با مدارك ديپلم و پيش دانشگاهى ميخواستم ببينم ميشه ايا؟

Junior Member

سلام دوستان،

من معدل کتبی دیپلمم زیر 10 هست و معدل دیپلم 14، ممکنه بعدها در پذیرش مشکل پیش بیاد؟ معدل کارشناسی 17 هست.....

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

بچه ها مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هم قبل از ترجمه باید ببریم سازمان سنجش مهر کنن (مثل مدرک کارشناسی)؟ یا دیگه لازم نیس

نقل قول نوشته اصلی توسط skymind نمایش پست ها
    بچه ها مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی هم قبل از ترجمه باید ببریم سازمان سنجش مهر کنن (مثل مدرک کارشناسی)؟ یا دیگه لازم نیس
    این مدارک رو سازمان سنجش تایید نمیکنه ولی برای ترجمشون نیاز به استعلام از آموزش و پرورش دارین. هر دارالترجمه ای هم که برین براتون توضیح میدن.
    روندش به این صورت هست که شما خود مدارکتون یا کپیشو میبرید یه دفتر پیش خوان دولت و برای استعلام از آموزش و پرورش منطقتون درخواست میدید. برای هرکدومش هم حدود 17000تومن باید پرداخت کنید. بعد وقتی جواب استعلام از آموزش و پرورش بیاد خود دفترپیشخوان اون رو پست میکنه به دارالترجمه و دارالترجمه با استفاده از اون نامه ها از دادگستری و وزارت خارجه براتون مهر رسمی میکنه ترجمه هارو. از اونجایی که روندش یک کم زمان بره بهتره زودتر اقدام کنید و اگر تونستید بعد از ارسال درخواستتون از دفتر پیشخوان، خودتون با آموزش و پرورش منطقه تون تماس بگیرید و بخواید که جوابش رو زودتر بفرستن. (همه این مراحل هم توی یک سیستم اتوماسیون اداری انجام میشه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    university of konstanz-sports science

نقل قول نوشته اصلی توسط rosita_z نمایش پست ها
    این مدارک رو سازمان سنجش تایید نمیکنه ولی برای ترجمشون نیاز به استعلام از آموزش و پرورش دارین. هر دارالترجمه ای هم که برین براتون توضیح میدن.
    روندش به این صورت هست که شما خود مدارکتون یا کپیشو میبرید یه دفتر پیش خوان دولت و برای استعلام از آموزش و پرورش منطقتون درخواست میدید. برای هرکدومش هم حدود 17000تومن باید پرداخت کنید. بعد وقتی جواب استعلام از آموزش و پرورش بیاد خود دفترپیشخوان اون رو پست میکنه به دارالترجمه و دارالترجمه با استفاده از اون نامه ها از دادگستری و وزارت خارجه براتون مهر رسمی میکنه ترجمه هارو. از اونجایی که روندش یک کم زمان بره بهتره زودتر اقدام کنید و اگر تونستید بعد از ارسال درخواستتون از دفتر پیشخوان، خودتون با آموزش و پرورش منطقه تون تماس بگیرید و بخواید که جوابش رو زودتر بفرستن. (همه این مراحل هم توی یک سیستم اتوماسیون اداری انجام میشه)
    تو اون برگه استعلام اونجا که نوشته سازمان استعلام گیرنده چی باید نوشت ؟ دادگستری؟؟؟ راستش من ادرس دارالترجمه رو اونجا وارد کردم حالا زنگ زدم دارالترجمه میگه نباید اینجا رو مینوشتی باید دادگستری بره :| بعدشم گفت هزینه ازت میگیریم خودمون میفرستیم واسه دادگستری.

نقل قول نوشته اصلی توسط skymind نمایش پست ها
    تو اون برگه استعلام اونجا که نوشته سازمان استعلام گیرنده چی باید نوشت ؟ دادگستری؟؟؟ راستش من ادرس دارالترجمه رو اونجا وارد کردم حالا زنگ زدم دارالترجمه میگه نباید اینجا رو مینوشتی باید دادگستری بره :| بعدشم گفت هزینه ازت میگیریم خودمون میفرستیم واسه دادگستری.
    من وقتی رفتم فقط کپی مدارک رو ازم گرفتن و بعد یه فرمی رو خودشون به صورت اتوماسیون فرستادن که من اصلا محتواش رو ندیدم چون توی کامپیوترش بود و فقط یادمه معدل و مدرسه و تاریخ فارغ التحصیلی و اینارو داشت وارد میکرد. آخرشم ازم پرسید جوابش رو به کدوم دارالترجمه بفرستیم که بهشون گفتم فلان جا. ولی در مورد دادگستری چیزی بمن نگفتن.
    حدود یک هفته بعدش هم جواب رو پست کرده بودن دارالترجمه. (البته با پیگیری مستقیم از آموزش و پرورش)

سلام

مدارک دبیرستان و پیش دانشگاهی من دست دانشگاهه و من مدارک گواهی موقت را فقط دارم. میتونم برای ترجمه این مدارک را ارایه کنم؟ سفارت تایید میکنه؟

ممنون میشم جواب بدید

سلام به دوستان عزیز
    دوستان من مدرک دیپلمم رو گم کردم و آموزش پرورش هم میگه بهم المثنی نمیده ولی میتونه بهم نامه بده که از یک دفتر پیشخوان دولت نامه تاییده تحصیلی بگیرم .
    آیا این تاییدیه تحصیلی رو موقع اپلای دانشگاه آلمان از من قبول میکنه ؟

ApplyAbroad Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط elnaz_1365 نمایش پست ها
    سلام به دوستان عزیز
    دوستان من مدرک دیپلمم رو گم کردم و آموزش پرورش هم میگه بهم المثنی نمیده ولی میتونه بهم نامه بده که از یک دفتر پیشخوان دولت نامه تاییده تحصیلی بگیرم .
    آیا این تاییدیه تحصیلی رو موقع اپلای دانشگاه آلمان از من قبول میکنه ؟
    سلام
    من اطلاع ندارم سفارت قبول میکنند یا نه ولی برای دیپلم المثنی میتونید اقدام کنید. از اداره کل آموزش پرورش بپرسید. بخش سنجش و دایره امتحانات. موفق باشید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)