صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 16 , از مجموع 16

موضوع: پروپوزال برای دکترا

ApplyAbroad Veteran
    omid2015 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : پروپوزال برای دکترا

نقل قول نوشته اصلی توسط shiva_aa نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در چک لیست برای دانشجوهای دکتری نوشته شده توضیح کامل موضوع تحقیق به همراه کلمات کلیدی. این یعنی توضیح در چه حد؟ چند صفحه باید بنویسم؟
    سلام
    به نظر من حداکثر در دو صفحه باید موضوع رو تشریح کنین. اصولا یک صفحه باید کافی باشه. حتما از کلمات کلیدی علمی استفاده کنین ولی در عین حال سعی کنین ساده و قابل فهم برای عموم باشه.
    نقل قول نوشته اصلی توسط shiva_aa نمایش پست ها
    و یک سوال دیگه اینکه انگیزه نامه که نیازی نیست دست نویس باشه؟
    نه ولی بعد پرینت باید امضاش کنین و به نظر من به خاطر خوانایی بهتره دستی نباشه.
    Twenty years from now you will be more disappointed by the things that you didn't do than by the ones you did do. So throw off the bowlines. Sail away from the safe harbor. Catch the trade winds in your sails. Explore. Dream. Discover
    H. Jackson Brown Jr. - P.S. I Love You

.When life gives you a hundred reasons to cry, show life that you have a thousand reasons to smile
    Unknown

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه تهران حقوق بین الملل

سلام دوستان
    ممنون از تایپبک خوبی که دارین یک سوال داشتم اینکه من برای مقطع دکتری حقوق بین الملل دانشگاه وین اتریش اقدام کردم و همه مدارکمو تو سایتشون بارگذاری کردم ولی در نهایت یک گزینه ای داشت با عنوان RESEARCH PROPOSAL و نتونستم روند بارگذاری کامل کنم الان اگه دقیقا بنده راهنمایی بفرمایید که چه چیزی از من میخوان ممنون میشم ؟ باید دقیقا پروپوزال دقیق دانشگاهی بنویسم ؟ فرمتش به چه شکل هست که مورد قبولشون باشه . ایراد نگیرن ؟ آیا باید به با استاد های دانشکده حقوق مکاتبه کنم ؟
    خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Computer Science, Sharif U of Technology

بچه‌ها من به استادم گفتم باید شرح پژوهش به همراه کلمات کلیدی ارائه بدم به سفارت، گفتم اگه می‌شه راهنماییم کنه چی بنویسم. بعد خودش یه فایل ۲ صفحه‌ای نوشته ۲-۳ پاراگراف اولش کار خودشو توضیح داده و بعدش نوشته من به عنوا دانشجو قرار رو گی کار کنم. حالا سوالی که هست عیب داره همین فایل که از طرف استادمه رو بدم به سفارت؟ یا باید اون قسمت مربوط به استاد رو حذف کنم و تمام افعال و ضمیر‌ها رو تغییر بدم یجوری که انگار خودم نوشتم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rinooo نمایش پست ها
    بچه‌ها من به استادم گفتم باید شرح پژوهش به همراه کلمات کلیدی ارائه بدم به سفارت، گفتم اگه می‌شه راهنماییم کنه چی بنویسم. بعد خودش یه فایل ۲ صفحه‌ای نوشته ۲-۳ پاراگراف اولش کار خودشو توضیح داده و بعدش نوشته من به عنوا دانشجو قرار رو گی کار کنم. حالا سوالی که هست عیب داره همین فایل که از طرف استادمه رو بدم به سفارت؟ یا باید اون قسمت مربوط به استاد رو حذف کنم و تمام افعال و ضمیر‌ها رو تغییر بدم یجوری که انگار خودم نوشتم؟
    برای همچین چیزی نمیشه قانون کلی داد. من یادمه خودم استادم یه همچین چیزی برام فرستاد. من با توجه به اون یه چیزی خودم نوشتم.

Junior Member

درود
    سوالی که در مورد پروپوزال داشتم اینکه آیا نیازی هست این پرپوزال به تایید دانشگاه برسه؟
    و اینکه وقتی در حد چند خط توی ادمیشن لتر در مورد کار و پروژه توضیح داده شده آیا بازهم نیازی به این مدرک هست؟

ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bidarro نمایش پست ها
    درود
    سوالی که در مورد پروپوزال داشتم اینکه آیا نیازی هست این پرپوزال به تایید دانشگاه برسه؟
    و اینکه وقتی در حد چند خط توی ادمیشن لتر در مورد کار و پروژه توضیح داده شده آیا بازهم نیازی به این مدرک هست؟

ممنون
    سلام
    1- خیر. لزومی نداره.
    2- بله، نیاز هست. اینا دو تا مدرک جدا هستن. پروپوزال باید به اندازه ی کافی توضیح بده. چون قراره مثلا بررسی بشه که آیا موضوعتون حساس هست یا نه. دو سه خط کافی نیست.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)