صفحه 1 از 55 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 545

موضوع: مدرک زبان

ApplyAbroad Guardian
    daniyal_arj آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Management Engineering - Polimi

پیش فرض مدرک زبان

یکی از مدارک خواسته شده به تناسب دوره ای که در آن پذیرش گرفته اید مدرک زبان می باشد. در آلمان دوره ها یا به زبان آلمانی و یا به زبان انگلیسی برگزار میشوند. برای دوره های آلمانی فقط مدرک زبان آلمانی و برای دوره های انگلیسی فقط مدرک زبان انگلیسی باید به سفارت ارائه شود. سوالات و مشکلات مرتبط قابل بحث در این موضوع می باشند.
    ویرایش توسط daniyal_arj : January 2nd, 2013 در ساعت 02:17 AM

Junior Member

پیش فرض مدرک زبان

سلام دوستان
    من از یه دانشگاه تو آلمان پذیرش گرفتم. سوال من این هست که سفارت تنها داشتن تافل برایش کافی است یا نمره تافل و تاریخ آن هم برایش مهم است؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : مدارک لازم برای ویزا (فقط)

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenmesgar نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از یه دانشگاه تو آلمان پذیرش گرفتم. سوال من این هست که سفارت تنها داشتن تافل برایش کافی است یا نمره تافل و تاریخ آن هم برایش مهم است؟
    باید تاریخش منقضی نشده باشه و نمره اش هم حدنصاب لازم دانشگاهت رو داشته باشه (در غیر این صورت مگر اینکه یه نامه از دانشگاه داشته باشی که بگه ما این نمره رو قبول داریم، هرچند که کمتر از چیزی هست که توی برگه ی رسمی نوشته شده)

Junior Member

با اینکه از دانشگاه پذیرش دارم. باز هم بایید نامه ی جدا بگیرم؟ تارخ تافل من برای 2011 هستش، آیا وقت دارم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenmesgar نمایش پست ها
    با اینکه از دانشگاه پذیرش دارم. باز هم بایید نامه ی جدا بگیرم؟ تارخ تافل من برای 2011 هستش، آیا وقت دارم؟
    شما فکر کنم متوجه منظور من نشدین. توی نامه ی پذیرش شما نوشته حداقل تافل یا آیلتس لازم برای پذیرفته شدن نمره ی مثلا 6.5 هست، حالا اگه تافل شما اون مقدار هست که هیچ ولی اگه کمتره (مثلا 6)، دانشگاه باید یه نامه به شما بده که بگه این نمره ی آیلتس قابل قبوله.
    آیلتس سال 2011 هم هنوز اعتبار داره.

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

من برای دوره مستر در آلمان پذیرش گرفتم (دوره مهندسی مخابرات به انگلیسی) ترم تابستان 2013 و 24 ژانویه که مصاحبه داشتم.
    دو تا مدرک زبان آیلس بردم یکی آکادمیک با نمره 6.5 که اکسپایر شده بود(بیشتر از دوسال از تاریخ امتحان گذشته بود) و یکی هم مدرک 6.5 جنرال که اکسپایر نشده بود. موقع مصاحبه که گیر نداد به مدارکم.
    حتی خود دانشگاهی که پذیرش گرفتم به اکسپایر شدن مدرکم ایراد نگرفت چون ازشون پرسیدم که دوباره امتحان بدم.. و جواب دادن که لازم نیست.
    سفارت کپی مدارک آیلس رو برام تایید نکرد و من هم کپی مدارک زبان رو فقط تو روز مصحابه دادم.

بچه ها یک سوال من الان برای دکترا پذیرش دارم به زبان انگلیسی و دانشگاه اصلاْ از من نمره زبان نخواسته حالا من میتونم آیلتس بگیرم همین الان ولی چه حد نصابی احتیاج دارم شما میگید حد نصاب دانشگاه اونجا اصلاْ از من زبان نخواستن.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط maskh نمایش پست ها
    بچه ها یک سوال من الان برای دکترا پذیرش دارم به زبان انگلیسی و دانشگاه اصلاْ از من نمره زبان نخواسته حالا من میتونم آیلتس بگیرم همین الان ولی چه حد نصابی احتیاج دارم شما میگید حد نصاب دانشگاه اونجا اصلاْ از من زبان نخواستن.
    لزوما همه ی دانشگاها اصلا زبان نمی خوان. من آیلتس داشتم ولی هیچ وقت نه کپیش رو از من خواست دانشگاه، نه اصلش رو. همین جوری هم ثبت نامم کرد. محض احتیاط یه ایمیل بزنین بپرسین ازشون که اصلا لازمه یا نه.

Junior Member

یه سوال .
    من از یه دانشگاهی تو المان پذیرش گرفتم که زبانش المانیه ولی توی برگه پذیرش حرفی از مدرک زبان نزده فقط گفته وقتی اومدی مدارک دانشگاهیتو بیار یه مقدار پولم بریز برامون بیا ثبت نام.
    حالا میخوام ببینم سفارت با گواهی B2 از موسسه زبانی که دارم میرم به من ویزا میده یا گیر میده به مدرک زبانم .
    لطفا راهنمایی کنید .

سلام دوستان
    من مدرک زبان آلمانیم مال 2 سال پیش هست(ZD)...امروز رفته بودم سفارت برای تایید مدارک. یه خانومی رو دیدم که میگفت 3 هفته پیش رفته برای مصاحبه و حالا بهش زنگ زدن و گفتن که خانم کنسول میگه یه مدرک زبان جدیدتر بیار.
    من خودم درسته توی این مدت کلاس نرفتم ولی سعی کردم خودمو آپدیت نگه دارم.من تا چند روز دیگه میرم برای مصاحبه و امیدوارم این اتفاق برای من نیوفته.
    البته این خانوم میگفت توی پذیرشش نوشته که باید بره اونجا و بعد یه دوره زبان امتحان DSH بده اما توی پذیرش من تک تک مراحل دوره های زبانی که اونجا باید بگذرونم رو نوشته.
    اگه کسی اطلاعاتی داره بگه، شاید منم ازین نگرانی درومدم.

صفحه 1 از 55 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)