صفحه 32 از 55 نخستنخست ... 222324252627282930313233343536373839404142 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 311 تا 320 , از مجموع 545

موضوع: مدرک زبان

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

پیش فرض پاسخ : مدرک زبان

نقل قول نوشته اصلی توسط sisi65 نمایش پست ها
    سلام. من مدرک زبان ندارم و اینجا خوندم خیلی ها میگن مدرک زبان واجبه. چند تا از رفیقام هم مدرک زبان نداشتن (یکیشون همین چند ماه پیش رفته و زبانش هم اصلا خوب نبود) و فقط استادشون یه نامه نوشته که زبانشون برای انجام پروژه گفایت میکنه و ویزاشونو گرقتن. کسی دیگر هم هست این تجربه رو داشته باشه؟ و چه پیشنهادی به من در مورد مدرک زبان دارید
    مدرک زبان باید داشته باشید، حداقل 3 4 ماهه که این مورد واجب شده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehreg نمایش پست ها
    مدرک زبان باید داشته باشید، حداقل 3 4 ماهه که این مورد واجب شده.
    منظورتون آیلتس یا تافل؟ در مورد آیلتس حداقل چه نمره ای باید باشه؟ اگه بعد از تاریخ مصاحبه سفارت ارایه بدم مشکلی داره؟ من دوم نوامبر وقت گرفتم. فکر نکنم تا اون موقع بشه نمره ارایه داد

Junior Member

با سلام. برای قبولی در آزمون A1 - Start Deutsch 1 کدام منابع و کتابها با توجه به وقت دو ماهه پیشنهاد می شود؟

Junior Member

سلام
    خسته نباشید

من دانشجوی ترم ۷ اقتصاد دانشگاه تهران هستم .. معدلم ۱۷ هست و قصد دارم فوق لیسانسم رو تو آلمان بخونم

۱. شانس پذیرشم در چه حدیه ؟
    ۲. با توجه به اینکه میخوام پذیرش یه دانشگاه انگلیسی زبان رو بگیرم ، لازمه که زبون آلمانی هم بلد باشم؟
    ۳. برای اخذ ویزای دانشجویی داشتن مدرک زبان آلمانی لازمه؟ یا همون آیلتس کافیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Friedrich-Alexander-Universität Erlangen-Nürnberg

نمیدونم توی این سایت چه جویه که میخواهند بگن سفارت مدرک زبان رو اجبار کرده با این حال که اینجوری نیست من خودم بدون مدرک زبان ویزامو گرفتم همین سه روز پیش نمیدونم چرا این باعث ایجاد مشکلات میشه ؟

یه جوری واکنش نشون میدن آدم فکر میکنه که خودشون آموزشگاه زبان دارن یا پول امتحانات بین المللی آیلتس و تافل و امتحانات آلمانی میره توی جیبشون شایدم طرز بیان کردن من مشکل داره ولی واقعا قصد بدی ندارم ، در هر صورت آدم مدرک زبان داشته باشه بهتره اینو همه میدونیم

ولی واقعا سفارت آلمان داشتن مدرک زبان رو اجبار نکرده توی ایران و اگه برید اونجا بسته به پروندتون بهتون اعلام میکنن :

1- میگن حتما برید مدرک زبان بیارید
    2- یا میگن میتونید برای ویزا اقدام کنید که در اون حالت:
    - 1- میگن بفرمایید ویزا مدرک زبان نمیخواد (موردی که برای همین ترم برای من اتفاق افتاده و همه نادیده میگیردنش و میگن راجع بهش ننویسم یا دیگه بحث نکنم دربارش امتیاز منفی هم بهم میدن )
    - 2- یا ویزاتون حاضره ولی برای دریافتش حتما باید مدرک زبان بیارید
    ویرایش توسط satell : October 9th, 2014 در ساعت 04:51 PM

Junior Member

برای ویزای همراه هم تو سایت سفارت نوشته مدرک A1 لازمه ولی یکی از دوستان بدون این مدرک چند روز پیش ویزاشو گرفت. فکر کنم گاهی سلیقه ای برخورد می کنند!

Member juliiii آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Environmental Management at Christian-Albrechts-Universität zu Kiel

نقل قول نوشته اصلی توسط maryam_sf نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید

من دانشجوی ترم ۷ اقتصاد دانشگاه تهران هستم .. معدلم ۱۷ هست و قصد دارم فوق لیسانسم رو تو آلمان بخونم

۱. شانس پذیرشم در چه حدیه ؟
    ۲. با توجه به اینکه میخوام پذیرش یه دانشگاه انگلیسی زبان رو بگیرم ، لازمه که زبون آلمانی هم بلد باشم؟
    ۳. برای اخذ ویزای دانشجویی داشتن مدرک زبان آلمانی لازمه؟ یا همون آیلتس کافیه؟
    اگر رشته ای که پذیرش میگیرین به زبان انگلیسی باشه باید تافل یا آیلتس ارائه بدین ولی اگر کل دوره به زبان آلمانی باشه مدرک زبان آلمانی مورد نیازه برای ویزا هم به همین ترتیبه

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    Information Systems, FAU Universität Erlangen-Nürnberg

نقل قول نوشته اصلی توسط endeavour1 نمایش پست ها
    برای ویزای همراه هم تو سایت سفارت نوشته مدرک A1 لازمه ولی یکی از دوستان بدون این مدرک چند روز پیش ویزاشو گرفت. فکر کنم گاهی سلیقه ای برخورد می کنند!
    درسته برای ویزای همراه مثکه قوانین کمی راحت تر شده جدیدا

Junior Member

سلام دوستان. من معمارى سنتى خوندم و براى فوق ليسانس ميخوام المان برم، مدرك a1 رو دارم چقدر طول ميكشه كه b1 رو به طور خصوصى بگيرم؟ و اينكه يكى از نزديكانم اونجاس چطورى بايد اقدام كنم ؟ اول زبانمو تموم كنم يا اول اقدام كنم برا پذيرش؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Mot6 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من معمارى سنتى خوندم و براى فوق ليسانس ميخوام المان برم، مدرك a1 رو دارم چقدر طول ميكشه كه b1 رو به طور خصوصى بگيرم؟ و اينكه يكى از نزديكانم اونجاس چطورى بايد اقدام كنم ؟ اول زبانمو تموم كنم يا اول اقدام كنم برا پذيرش؟
    اکثر دانشگاهها مدرک زبان B1 رو حداقل میخوان. مگر اینکه به زبان انگلیسی بخوای پذیرش بگیری که آیلتس میخوان. اما اگه دانشگاهی بود که مدرک زبان نخواست ازت، برا پذیرش اقدام کن که جلو بیفتی.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)